Перейти до змісту

датчик чадного газу і CO2 (відгуки)


eNyk

Рекомендовані повідомлення

Цікавить чи хтось користується датчиками типу таких https://rozetka.com.ua/lifesos_co_m330/p235589/. Чи справді вони дієві, чи це просто непотрібна приблуда для самозаспокоювання?

lifesos_co_m330_images_7148559.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене трохи інша стоїть і,можна сказати, врятувала вже раз.Встановив потужну витяжку.Працював котел опалення+газова плитка. Увімкнув витяжку,зак ілька хвилин спрацювала сигналка.Я не зрозумів в чому річ,думав глючить,але відчинив вікно.Потім почав розбиратись чому вона включилась і  взнав,що коли працює котел і вмикається витяжка,то падає рівень кисню і людина може за кілька хвилин втратити свідомість і тойво.Коли потужна витяжка,то приточки може не вистачити для компенсації.
  В МЧС сказали,що нещодавно був випадок -працював котел,вікна пластик щільно замкнені і увімкнули витяжку у ванній- в результаті 3 трупа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Мушу процитувати Правила безпеки систем газопостачання:
 

Цитувати

5.3. Приміщення, в яких встановлюють газове обладнання з відведенням продуктів згоряння в димохід, повинні бути оснащені сигналізаторами контролю мікроконцентрацій чадного газу та контролю довибухових концентрацій газу згідно з вимогами ДБН В.2.5-20-2001 "Газопостачання".

 

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.02.2018 в 20:52, zaHARE сказал:

В мене трохи інша стоїть і,можна сказати, врятувала вже раз.Встановив потужну витяжку.Працював котел опалення+газова плитка. Увімкнув витяжку,зак ілька хвилин спрацювала сигналка.Я не зрозумів в чому річ,думав глючить,але відчинив вікно.Потім почав розбиратись чому вона включилась і  взнав,що коли працює котел і вмикається витяжка,то падає рівень кисню і людина може за кілька хвилин втратити свідомість і тойво.Коли потужна витяжка,то приточки може не вистачити для компенсації.
  В МЧС сказали,що нещодавно був випадок -працював котел,вікна пластик щільно замкнені і увімкнули витяжку у ванній- в результаті 3 трупа.

Ну так заборонено встановлювати витяжку, якщо є котел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Ну так заборонено встановлювати витяжку, якщо є котел.

Ніхто зі служб ні разу про це не муркнув. А є якексь посилання на нормативи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь таким датчиком 

https://rozetka.com.ua/42774120/p42774120/

разом з охоронною сигналізацією 

https://rozetka.com.ua/ajax_000007194/p9559848/

перевіряв запальничкою працює норм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Ніхто зі служб ні разу про це не муркнув. А є якексь посилання на нормативи?

Я коли ходив на інструктаж по правилах користування газом, щоб зробити пуск, то це говорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, volks сказал:

Я коли ходив на інструктаж по правилах користування газом, щоб зробити пуск, то це говорили.

Мені інструктаж ніхто не проводив. Прийшов-дали рахунок-заплатив в касу-на другий день приїхали з газу і зняли пломбу з крана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...