Перейти до змісту

Телепроект "Ім'я Росія"


RudEAk

Рекомендовані повідомлення

http://www.nameofrussia.ru/ - російський аналог Великих Українців.

Проголосуй за МАХНО і нехай москалі прозріють ))

Мо організуєм невеликий флешмобчик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чего не за Миклухо-Маклая, Николая Николаевича?

я думал, он вам, аборигенам***, ближе...

Сами посудите- он даже позиционируется, как "Защитник малых народов".

***Аборигены (не путать с афро-украинцами) - Коренные народы, аборигены, автохтоны, туземцы — исконное население территории, сохранившее традиционные системы жизнеобеспечения, особые формы хозяйственной деятельности, например, охота (сухопутная, морская), скотоводство (кочевое скотоводство исключается), имеющее отдельных представителей, исповедующих древние религии (родноверие и т. д.). Часто представители этих народов живут в труднодоступных местах, или в горной местности.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info тут вам не там... це не розділ політика. Я принципово не створив цю тему там, бо розумів, в що це може перетворитися. Так що з цитатками з Вікіпедії вам туди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

info тут вам не там... це не розділ політика. Я принципово не створив цю тему там, бо розумів, в що це може перетворитися. Так що з цитатками з Вікіпедії вам туди...

ИМХО, но информация из Википедии имеют самое непосредственное отношение к разделу Знайдено в мережі, а не к Политике ;)

Проголосуй за МАХНО і нехай москалі прозріють

от чего они должны прозреть? :D

Петр у русских - реальный кандидат, ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є флешмоб, є правила - не подобаються не приймай участі. Все просто. Якщо ж будуть всі голосувати за своїх кандидатів, яких вони вважають "більш українськими" то моб провалиться. Так що всі за Махна, хоча теж логікі не розумію чому саме він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я глягнул "карту_в_виде_лиц" и замелил что империя похудела(визуально) без Украины, прибалкити, кавказа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо добряче поритися у тому переліку, то із 500 аби сотня друга лишилася чистокровних росіян!

А щодо Махно.. хм..

Чистокровний росіянин, який не розділив думку Радянської Влади..

Топікстартер ! читай Матчастину :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову тьотя Вікі :). Взагалі то Махно народився в селі Гуляйполе, Катеринославської губернії (Запоріжська область). Ну якщо Запоріжжя це Росія, тоді я згоден.

... ней сказано, что Нестор Махно родился 26, а 27 октября 1888 года был окрещен. Родители его 'государственные крестьяне села Гуляйполя Иван Родионович Махно и его законная жена Евдокия Матвеевна - оба православные'...
Якщо добряче поритися у тому переліку, то із 500 аби сотня друга лишилася чистокровних росіян!

Згоден на 100%. То специфіка самої імперії, ну що поробиш, якщо історично Російська імперія це багатонаціональна країна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Махно народився в селі Гуляйполе, Катеринославської губернії (Запоріжська область) РОССИЙСКОЙ ИМПЕРИИ...

Это раз, как говорил украинец Фандорин.

Если бы для украинского проекта потребовалось отобрать "500 великих", это была бы, без преувеличения, национальная катастрофа...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмова ведеться про національність, а не громадянство

ета два :)

национальность - штука темная...

где того найдешь сейчас, кто свечку держал...

B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.nameofrussia.ru/ - російський аналог Великих Українців.

Проголосуй за МАХНО і нехай москалі прозріють ))

Мо організуєм невеликий флешмобчик?

ну шо за народ, абы нагадеть ;)

а потом удивляются, какого фига...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd

пиши, будь-ласка, без упередженості та антифашизму. а то позбиралися тут фашисти і нацисти, а ти їм заважаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd

пиши, будь-ласка, без упередженості та антифашизму. а то позбиралися тут фашисти і нацисти, а ти їм заважаєш.

забыл еще про бендеровцев, петлюровцев и просто кретинов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd

пиши, будь-ласка, без упередженості та антифашизму. а то позбиралися тут фашисти і нацисти, а ти їм заважаєш.

забыл еще про бендеровцев, петлюровцев и просто кретинов.

Судячи з твоїх повідомлень, за політичними поглядами до перших двох категорій ти не можеш відноситись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...