Перейти до змісту

Зникла 3 дні тому сестра жертви ДТП знайдена мертвою в річці


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, jack74 сказано:

так і шо дєлать?

В ромахи спитай, він точно знає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, jack74 сказал:

так і шо дєлать?

Самооборону v 2.0. Тільки не в смітниках вивозити і пристьобувати до сцени, а з бовтаючимися ніжками біля судів\прокуратури\мерії\адміністрації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

Самооборону v 2.0. Тільки не в смітниках вивозити і пристьобувати до сцени, а з бовтаючимися ніжками біля судів\прокуратури\мерії\адміністрації...

А такім дикунам не дадуть кредитів і джавелінів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, alexvvv сказал:

А такім дикунам не дадуть кредитів і джавелінів

ок, пішли святкувати далі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ді, твоя целочка пару днів тому прийняла трьох відморозків на посади суддів верховного суду. Ти там щось про Модерн заїкався? Пилипюк ходить за кожним токарем, слюсарем, штамповщиком? Ні, в нього є директори напрямків, які мають своїх заступників і через них контролюється ефективність, якість, продуктивність. Що робив би Пилипюк, якби весь Луцьк гудів, що продукція заводу - гівно? Визначав хто з токарів облажався? Ні, звільняв би директорів, які не виконують свою роботу.

Петрусик нікого не звльняє, на чутки і навіть факти не реагує, йому взагалі в жопі ми і ця країна. Його дітки навчаються в Лондонах, сім'я там же й відпочиває і приїжають сюди виключно на відкриття Йолки і поздравіть папу з дньомраждєнія. Папа з партнером Ахмєтовим провернули через НКРЄ підвищення тарифів на 10 млрд. грн. для населення. Ну це так, фігня все. рафік ніфчьом нєвінават!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадок із вбивством юристки Ірини Ноздровської шокує не тільки жорстокістю. А ще й тотальною прогнилістю правоохоронної системи. Тотальною. Подивіться на друге фото. Це - Дмитро Россошанський. Це він збив на своєму авто насмерть сестру Ірини. А потім Ірина два роки домагалася справедливого покарання для нього. При чому, сам Россошанський - не мажор в класичному розумінні. Він їздив на "Ланосі" на якому і скоїв смертельне ДТП. Живе не дуже заможно, в звичайному будинку в селі біля Вишгорода. Так, має дядька - суддю райсуду. Але не так щоб аж дуже впливового. 
При цьому, навіть таких не супер впливових зв'язків Россошанському вистачило щоб:
- Поліція провалила його експертизу одразу після ДТП на вживання алкоголю та наркотиків. Її просто не робили.

- Прокуратура порушила за провал експертизи провадження проти слідчих поліції. Але... навіть не допитала цих слідчих. Бо вважала це не доцільним...

- Друзі Россошанського в перервах між судовими розглядами нападали та били Ірини Ноздровську та її доньку. Що встановлено прокуратурою офіційно. Втім, правоохоронці, зрештою, так і не зарадили викраденню Ірини та її вбивству.

То ж, якщо, такий не дуже впливовий наркоман зі стажем, як Россошанський, просто завдяки зухвалості та наполегливості, а також, організованості дружків-спільників виходив тривалий час сухим з води, то що вже казати про більш впливових зловмисників?

Про командирів "чорної роти" Беркуту, що мали високих покровителів і, зрештою, щасливо уникнули покарання за масове вбивство на Майдані. Що казати про ментівського дружбана Крисіна?

Що вже казати про Злочевського та Іванющенка, з їх ешелонами вкраденого бабла і до яких у Генпрокуратури вже нема питань.

Дякую журналісту Володимир Тимофійчук. Він давно і ретельно займався темою Россошанського. І добре показав у своєму матеріалі, якого дна сягнула наша правоохоронна система. Ось тут за лінком: https://www.youtube.com/watch?v=AeVd9TjXN_M
Подяка за репост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а до вбивства цієї жінки, жопагнапа і компанія  багато статей написали про випадок з ДТП?

 

медіабляді на вбивствах заробляють собі бонуси. з свинособаки шеремета не вийшло зробити сакральну жертву тут пробують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, la20 сказал:

а до вбивства цієї жінки, жопагнапа і компанія  багато статей написали про випадок з ДТП?

 

медіабляді на вбивствах заробляють собі бонуси. з свинособаки шеремета не вийшло зробити сакральну жертву тут пробують.

Ось приклад людини, у голові якої - помийна яма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

А що вже на форумі мати дозволили? Чи то може для порохоботів виключення?

бпп блок порохоботів Порошенка. Їм все дозволено :)

 

Але те що ти всравсє, то це тільки ти. І прибирати доведеться тобі. Міфічні порохоботи прибирати не будтуь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

ді, твоя целочка пару днів тому прийняла трьох відморозків на посади суддів верховного суду.

 

про що взагалі мова??? якимись ребусами висловлюєтеся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, difoto сказал:

а у президента їх - 30+ мільйонів.

не можеш срать, не мучай жопу, це якщо коротко, трохи розлогіше тобі написали вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, la20 сказал:

Але те що ти всравсє, то це тільки ти. І прибирати доведеться тобі. Міфічні порохоботи прибирати не будтуь

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

Вони скажуть, що були наївними і помились, повіривши обіцянкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

прийде час, й вас будуть вішати разом з тими підарасами, яким ви служите. Рано чи пізно

 я тобі напомню, для вешатєлей ти самий натуральний барига ,Порошенко далеко в Києві ,а ти туточки на базарі торгуєш.

і тебе першого розкуркулять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Rock сказал:

 я тобі напомню, для вешатєлей ти самий натуральний барига ,Порошенко далеко в Києві ,а ти туточки на базарі торшуеш.

і тебе першого розкуркулять

прєдур, для таких тупих як ти, уточню ще раз, барига - це людина, яка перепродує крадене. Я краденим ніколи не торгував, бо не маю звички купувати щось, якщо є підозра, що воно крадене, навіть якщо воно значно дешевше. Ну й на рахунок першого, життя покаже, можливо ти правий, а можливо я

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MANJAK11 сказал:

прєдур, для таких тупих як ти, уточню ще раз, барига - це людина, яка перепродує крадене. Я краденим ніколи не торгував, бо не маю звички купувати щось, якщо є підозра, що воно крадене, навіть якщо воно значно дешевше. Ну й на рахунок першого, життя покаже, можливо ти правий, а можливо я

 

зразу видно дуже культурна і вихована людина ,прямо цвіт нації ,

ей там за столом ,маньяку більше не наливайте .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Rock сказал:

 

зразу видно дуже культурна і вихована людина ,прямо цвіт нації ,

ей там за столом ,маньяку більше не наливайте .

то ото ти мені будеш про культуру вякати ?  ТИ !! Неодноразово вже посилаючий багатьох наліво й направо, обзиваючий всілякими матюками знайомих й не дуже людей ? Данунах. З такими як ти, так як ти й розмовляти треба, ви нормальної мови не розумієте. Так що греби туди, звідки виліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як кажуть ,то було давно і в бані я свої сутки відсидів.

 

Предупреждения Rock

Нецензурні висловлювання

Признано

Предупредил Zheny@,19 декабря, 2016

Скритий мат / навмисна безграмотність

Признано

Предупредил Zheny@,5 сентября, 2016

 

а ти своїми закликами до вбивства ,заслуговуєш не тільки на бан .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Rock сказал:

а ти своїми закликами до вбивства ,заслуговуєш не тільки на бан .

я ні до чого не закликаю. Просто відчуваю, до чого все йде. Ви ще й виправдовуєте весь той бєспрєдєл, що зараз коїтся, тому є шанс, що вас не забудуть. Я не хочу вчергове тратити свої нерви і емоції, щоб тобі щось доказати, в чомусь переконати, ти не вчора родився. Й що значить відсидів ? Те що відсидів, не значить, що цього не було й в тебе є моральне право когось попрікати в тому, в чому сам був замазаний. Треба мене в бан, нема питань, й я відкалатаю своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пару з вазом і відсвяткуєте .

і в підпісі  не забудьте написати ,що несправедливо забанені ,як роман другий .

 

ps.

vaz75

я на відміну від деяких діячів ,все що можна прочитавв про адвокатшу 

Ірину Ноздровську .

і про мертвих або хороше або нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йде до якоїсь фігні, тут не потрібно бути сильним прогнозистом. Сьогодні дивився на лиця людей на вулиці, нунах, практично без посмішок, сірі і злі. Тупими ботівськими срачами вже ситуацію не зміниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть просьба ко всем СМИ и особенно - к телеканалам. Сейчас это горячая тема, к ней приковано внимание всего общества. Думаю, помимо информации о ходе расследования было бы правильно призвать зрителей и читателей оказать семье Ирины любую посильную помощь. Друзя и близкие семьи были бы очень благодарны за такую поддержку.

Данные карточки матери Ирины и ее дочери указываю ниже. Информация получена лично от родственников, достоверность я гарантирую.

4149 4996 4196 3200
Дуняк Катерина Маркуріївна

5168 7555 2947 7891
Ноздровська Анастасія Юріївна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...