Перейти до змісту

Ідеальна модель держави - мій проект


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Отже, в цій темі обговорюємо ЛИШЕ проект державної системи, наведений нижче. Пробуємо розглядати його як модель, шукати сильні і слабкі сторони, конструктивно критикувати і вдосконалювати. Проект є власним винаходом і може бути подарованим рідній державі безкоштовно :)

Проект ідеальної державної системи :)

Форма правління - президентська.

Форма державного устрою - унітарна республіка

Президент

Президент обирається всенародно на 5 років, в два тури.

Президент повністю відповідає за ситуацію в державі одноосібно. Він самостійно призначає уряд, СБУ, прокуратуру (крім Генерального прокурора), податкову та інші органи.

Президент відсторонюється від влади, якщо його оголошення імпічмент парламентом або коли проти нього порушена кримінальна справа.Імпічмент підтримується на референдумі. На період референдуму Президент відсторонюється від своїх повноважень.

Парламент

Парламент є однопалатним, обирається на мажоритарній основі. Кожен депутат може бути в будь-який момент відкликаний громадою, яка його обрала.

Парламент може оголосити імпічмент Президенту, якщо це рішення підтримають 2/3 його членів.

Парламент приймає закони, які має підписати Президент, закони, які Президент не хоче підписувати, в силу не вступають.

Парламент призначає і звільняє Генерального прокурора, який може порушити кримінальну справу проти найвищих осіб, зокрема Президента.

Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 збалансовано. Підтримую. Справді, парламент як сукупність 450-ти народом і Богом забутих депутатів ніколи в історії України реальної ролі не відігравав. Завжди були кулуарні розборки лідерів блоків, фракцій, партій. Тобто було пару людей які і витворяли всякі дива з країною, а решта використовувалась, щоб морди один одному і журналістам побити. Даючи владу парламенту ми фактично відроджуємо байку Глібова про лебідя, щуку і рака і возика у вигляді нашої держави. Непотрібно їм влади і баста!!! Але і Президент не повинен кумуватися з всякою наволоччю і "любою сволотою" ІМХО. Як так Грицеко нормальний чувак і вже не міністр, а якийсь єхануров шантажом зайняв його місце - ой не все добре в датському королівстві.

А тепер по факту і конкретно - Яценюк-диктатор-тиран!!! Я ЗААААААААААААААААА!!!

Доречі судову систему потрібно змінювати, а то наплодили касту богів безсмертних і тепер вони реально взялися карати за гріхи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутатами, президентом, і міністрами можуть бути тільки викладачі вищих учбових закладів, які реально викладали не менше 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутатами, президентом, і міністрами можуть бути тільки викладачі вищих учбових закладів, які реально викладали не менше 5 років.

за умови що вони служили в армії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже вся Україна проголосувала за зменшення кількості депутатів в парламенті

двохпалатний парламент також допоможе захистити інтереси регіонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідеальна модель держави - мій проект

звучит как-то бахвально

да и идея... хм... сплошные лозунги.

и если такое будет реализовано - много мозгов побежит из Украины.

что останется - сами понимаете...

kudrom, ты часом не военно-политическое заканчивал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парламент приймає закони, які має підписати Президент, закони, які Президент не хоче підписувати, в силу не вступають.

Диктатура.

А якщо, кприміром буде президент - Януковіджь ? :D Хай краще долають вето.

за умови що вони служили в армії

Думаю при мажоритарній системі це питання відпаде автоматом :D

якщо президент назначає всіх силовиків - існування парламенту фікція.

Силовиків віддать парламенту, тоді точно не будем служить в "гарячих точках"

введемо у раду поліцейського пристава, який чергує за тим щоб ніхто не порушував дисципліни

і має право вивести із залу депутата

Гарна ідея. Тільки спочатку треба знімати з них недоторканість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутатами, президентом, і міністрами можуть бути тільки викладачі вищих учбових закладів, які реально викладали не менше 5 років.

за умови що вони служили в армії

і за умови,що під час навчання кожного літа працювали в селі і хоча б раз попадали в міліцейський "обізьяннік".Я це серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутатами, президентом, і міністрами можуть бути тільки викладачі вищих учбових закладів, які реально викладали не менше 5 років.

за умови що вони служили в армії

і за умови,що під час навчання кожного літа працювали в селі і хоча б раз попадали в міліцейський "обізьяннік".Я це серйозно.

кожен по своєму, агро-міністр має викладати це, не менше 5 років, і літом працювати в колгоспі.

мент-міністр,... те саме, + на практиці інкогніто сидіти в обізяннику. А потім захистити десертацію по цій темі.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радий, що прийняли дискусію, отже по пунтктах, намагатимусь відповідати на всі питання-зауваження, але надалі беззмістовні повідомлення і наїзди ігноруватиму:

Депутатами, президентом, і міністрами можуть бути тільки викладачі вищих учбових закладів, які реально викладали не менше 5 років.

Це з якої такої причини? Щоб був більший досвід хабарництва? Для мене наша система освіти - не менший бардак, ніж парламент. Я, наприклад, відмовився в певний час ставати викладачем і нітрохи про це не жалію. Вища освіта - цілком достатньо

у великобританії взагалі не існує корупції -

Хм... А це про кого?

В Великобритании разгорается коррупционный "скандал века"

http://www.newsinfo.ru/articles/2008-04-14/skandal/37528

за умови що вони служили в армії

а ти служив в армії? за моїми даними - ні! разом з цим, це не заважає бути тобі хорошим управлінцем і керувати фірмою

якщо президент назначає всіх силовиків - існування парламенту фікція.

"В соответствии с Конституцией, Президент практически полностью формирует исполнительную власть. Он назначает министров, всех высших чиновников " - знаєш, звідки це? Конституція Франції. Там досить широкі повноваження Президента. Ти вважаєш цю країну не достатньо розвиненою? Більше того, я пропоную більш ліберальний устрій - Президент не повинен мати права розпускати парламент за будь-яких умов!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, что "проект идеальной государственной системы" свелся к нескольким банальным частностям и уточнениям.

По представленному - 5 лет - слишком длинный срок, оставить 4, ограничения на количество "подрят" тоже лишние.

На какой срок избирается парламент?

Мажоритарная система - в "нижней" палате - это нонсенс; округа придется делать так, чтобы в каждом было примерно одинаковое количество населения. Какие у вас области самые густонаселенные?

При такой однопалатной системе парламент перестанет быть общегосудаственным.

Делайте двупалатный парламент, избирайте по мажоритарной по сенатору от каждой области.

Не обозначена никак форма устройства - унитарная или федеральная.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, якщо "Далі буде..." то виклади, будь-ласка, свої бачення цілісної моделі з формою устрою.

В який спосіб формуватиметься судова гілка влади?

І чи ти сам бачиш, на сьогодні, реального політика, якого можна наділити такою владою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імп, нічого особистого - ти ніколи буйним не буваєш?

на відміну від наших депутатів - практично ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давайте, як у тій самій великобританії введемо у раду

поліцейського пристава, який чергує за тим щоб ніхто не порушував дисципліни

і має право вивести із залу депутата який дозволив собі щось там порушити.

о, це кльово, це записую в модель! тоді ніяких блокувань Ради не буде

звучит как-то бахвально

да и идея... хм... сплошные лозунги.

и если такое будет реализовано - много мозгов побежит из Украины.

что останется - сами понимаете...

kudrom, ты часом не военно-политическое заканчивал?

Зрозумій, будь-який проект, Конституція в т.ч. - це і є переважно лозунги, я ж не буду тобі тут весь кодекс законів писати?

Давай конкретно, в чому недоліки?

Чому мозги побіжать з України? В часи Кучми була навіть більше сильна президентська влада, але ж частина мозгів чомусь лишилась?

Коротше, якщо зауваження - то до конкретного пункту Моделі

Диктатура.

А якщо, кприміром буде президент - Януковіджь ? :lol: Хай краще долають вето.

ї

Тут логіка така - якщо людина несе ВСЮ відповідальність, то як він може підписувати закони, які він не підтримує? Я б тоді не погодився нести відповідальність. Приклад - сьогодні парламент приймає закон про російську другу державну, я  :D як Президент його не підписую, а вони беруть і долають вето. І що, виходить що я тепер за це відповідаю? Але цього ж не було в моїй програмі передвиборчій! (тут скрізь Я написано умовно - для тих, хто хоче мені приписати манію величі :) )

Тепер якщо приходить чєловєк під кодовим іменем Януковідж. Якщо він порушує закон - Генеральний прокурор порушує проти нього кримінальну справу і він відсторонюється від повноважень. Якщо взагалі зарвався - імпічмент і той же результат. А якщо працює в межах законодавства - то які проблеми? Хай буде Януковідж. Просто хай розуміє, що він сидить на пороховій бочці.

Наперед запобігаю питанню про розпуск парламенту - Президент цього не може зробити, бо не він його обирав.

Силовиків віддать парламенту, тоді точно не будем служить в "гарячих точках"

Армія є професійною, якщо ти йдеш за гроші працювати, то знаєш, що роботу тобі дадуть не папірці розкладати, ти маєш бути готовим до цього. Участь армії в "гарячих точках" обмежити Конституцією, або наприклад, хай кожна така участь підтверджуєтьс

я парлемантом, от і все.

Странно, что "проект идеальной государственной системы" свелся к нескольким банальным частностям и уточнениям.

а ти хотів, щоб я рабовласницьке суспільство запровадив? існуюча до 2005 року Конституція була досить непоганою, треба було тільки чітко обмежити повноваження Президента і визначити його відповідальність за порушення.

[quoteПо представленному - 5 лет - слишком длинный срок, оставить 4, ограничения на количество "подрят" тоже лишние.

На какой срок избирается парламент?/quote]

5 років - класика жанру для багатьох країн. В принципі, це питання не є критичним, можна 4 чи 5, але не 3, цього недостатньо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...