Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

Я передаю те що чітаю,хай взламують,чіпують,аби подешевше було.Просто чітаеш такі відгукі "Взлом PS3 на данный момент практически не возможен, так как новые игры требуют фирменной прошивки, которую можно скачать только зайдя в сеть через приставку" і на краще покі несподіваешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Скоро приставки вимруть як динозаври-просто ПК буде зменшуватись модернізуватись!!!Дні приставок підходять до кінця!!не зручність в керувані,слабий юзабіліті ,сажає Телевізор,слаба інфрастуруктура,зромтаюче піратство...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Vergil84gallery_7_30_2223.gif От фантазьор, понавидумував тут, якраз в мене була схожа думка що відстоюєте консоль бо заплатили бабло і жалко признать що не так все гладенько проходить як в рекламі

Візьми почитай що пишуть на форумі фанклуба ПС3, я вже навіть мовчу про те що пишуть на форумах і сайтах які вболівають за бокс ))))

http://www.ps3club.ru/forum/showthread.php?t=2918

Заміть там мова йде взагалі про 15 фпс а не про 30, при 30 на приставці рахується що тормозів нема і деякі ігри по дефолту біше не видається.

В мене було десь 5 консолей і повір я знаю що таке на них грати. Спочатку йде ейфорія бо ігри вроді текіна і жрпг цікаво смотряться на фоні вже привичних шутерів і стратегій, але потім наступає насищоність і розумієш що нічого такого особливого то і нема на цій стороні забора і нічим тут не краще ніж було там, просто трошкі інакше і хочеться назад пограти в кантру ітд.

Да і вернемся до ексклюзивів, що світить нового на ПС3 до кінця року ? ) Літл біг пленет ? теж мені гра заради якої брать консоль :lol: . МГС навіть не згадуєм бо він вже вишов. Кілзон перенесли на слідуючій рік. Лишається адон до моторшторма, да класна річ але це всетаки адон. ГОВ3 взагалі не видно в обозрімом будущьом. Текін обіцяли на 1й квартал а його пока що ніде невидно і не чути значить скоріш за все відложать. Фіналкі також пока що не видно на цей рік. Да в слідуючому році можливо буде непоганий вибір але реалії сьогодення не дуже то райдужні

Ногами не копать якщо пропустив якута мега річ бо писав це з памятібез углобляння в підкорку )))

На ПК ж до кінця року ми ждем "Старкрафт2" "Лефт 4 дед" "Амерікан МакГі Грім" "Сакред2" досить цікаво по відєо і скрінам смотриться "Ксенус 2" де обіцяли профіксить всі недочоти першого хоча після оригінала разрабам віриться з натяжкою, можна сюда вписать і онлайн гру про Конана але не помню чи вона вже зарелізилась чи тік на бетатесті. Да навіть парочка чудових портів аля "Мас ефект" "Девіл мей край4" та "Флетаут: Хед он" а на десерт гора адонів до "Готіки3" "ВОВ" "Ворлд ін конфлікт" "Сталкер" "Відьмак" ітд ітп. + Я впевнений що десь під різдво вийде на ПК ГТА4

Так що не переживай ;) На наш вік ігр на ПК хватить і як не дивно серед них чи мало чудових проектів

ЗІ Порти для мене це ігри які на ПК зявились пізніше консолі, мультиплатформа це одночасний старт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зуротул я ржал )))) такое впечатление что то что ты написал диктовала тибе твоя мама )))) Не удобство в управлении ?? ты слышал про SIXAXIS? http://ru.youtube.com/watch?v=aSOyPp8h_oc. да и вообше хочеш сиди хочеш лежи ...а за компо что ты можеш ?

"сажає Телевізор" ето вообше без коминтариев )))) шяс обоссусь ,из области сельских мифоф и легенд

silia я не пойму что ты хочеш доказщать ? )))) то что приставки вчерашний день и вообше выбрась ее а я подберу ? )))

Будушие за консолями уже сегодня рынок игр на консолях больше Пк раз в 10 а что будит завтра ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда про "сажає тв" це розмішило.Чого приставкі мають вимирати,не розумію.Вже надоїло клаву на ноуті гробити,взяв собі джост і втикаеш на рослабоні на LCD "32",хоч на потолок вилазь,хоч на голові стій.Одне не пойму якого милого стрелялкі всі на аналогу,неудобно страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу сказати що приставки тормозять Game індустрію, в графічному плані.

Виробники ігр повинні пристосовуватись до старого XBOX і до PS3 з неповністю відкритим графічним потенціалом. Це стосується НЕ екслюзивів.

Якщо навести приклад, то Crytec не пристосовувалась до приставок - якість технічного виконання самі бачите. Взагалі то писали: що Сrysis портують на PS3 але я думаю що графіка не дотяне до рівня комп'ютерної версії (на максимальних настройках).

Це також стосується і інших однакових проектів (не ексклюзивів), правда не всіх, а найбільш сильніших в графічному виконанні.

Наприклад , говорячи як власник PS3, я можу запустити Asassin Creed на компьютері з розширенням 1920*1080 (full hd), а от на PS3 - тільки 720P або розмазане 1080p. Різниця надіюсь зрозуміла ?

Можливо ситуація поміняється як розкриють повністю потенціал PS3, але це тільки можливо.

P.S. PS3 я брав винятково заради екслюзивів (ну люблю теккен, що поробиш) і для використання в якості медіацентра. Про XBOX 360 можу сказати, що потенціал в нього майже вичерпаний.

Це все IMHO зрозуміло....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо ситуація поміняється як розкриють повністю потенціал PS3, але це тільки можливо.

Нажаль в графічному плані ситуація навряд зміниться бо відяшка там стандартна 7800, зато за рахунок процесора якщо під нього нормально почнуть затачувати можна оригінальні ігри буде розкрутить з використанням в геймплеї супер фізики ітд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 silia ---- Мені просто цікаво, як ти можеш знати яка там відяха???????????????????????????????????????? То що якийсь убогий кілібінець десь щось написав? І ти сприймаєш то за чисту монету??????????????? Як люди які немають технічної освіти можуть щось свістіти про PS3(то не стосується вас) яка там відяха??????

Як коли в кієві чіпував свою PS2 запитався майстера про відяху і поц консолі а відповідь почув що PS2 це й є по суті одна велика відяха І процика там нема! Можу дати телефон майстра! В Кієві він важається одним з найкращів профіків, має справу з різними консолями, і мені його телефон давали різні люди -- так би мовити кращіх за нього нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПС2 была приставкой чистой воды . ПС3 и Хбокс 360 ето уже не приставки , а мультимедийная система с помошью которой уже можно и по инету лазить , пс2 и пс3 ето совершенно разные приставки они даже в плане игр не совместимы ,точто ПС3 сроение как у компа ето правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:(:(:lol::lol::lol:

SONY офіційно розказувала про внутреності консолі на виставці gallery_7_30_2223.gif

Якщо сильно цікавить то можу розписать кожну з консолей по болтіках і кулібіни тут будуть ні при чому ;)

Всякі дяді васі с пєтровкі мну не цікавлять, мені достатньо офіційних джерел для цього :)

ЗІ абсолютно погоджусь з останім постом Ridiska ;) Сьогоднішні приставкі по своїй архітектурі практично повністю повторюють архітектуру ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла бла бла МГС навіть не згадуєм бо він вже вишов

снейк ще не вийшов, виходить в середині наступного місяця, в нас буде в кращому випадку в кінці

бета тестинг параліч-онлайнової версії не рахується

літл біг пленет своє ще покаже, вона ах*єнна буде, я впевнений.

фф виходить в цьому році в вересні, обіцяли дедлайн не переносити, разом з фф 13 буде і новий текен

+ ти забув про сайлент хілл хомкамінг

щодо пс3клабру — йохохо, авторитетний ресурс з купкою плаксивих 11-15-ти річних діток — ета пять!

Сіля, цікаво скільки буде вартувати двійник плойки 3-ої в пк-втіленні, порахуй, нам всім цікаво!

ти ж тут самий підкований в плані заліза блаблабла

якщо я не помиляюсь пам'ять, що працює на швидкості вище 3 ггц на пк зараз немає, нічо не плутаю?

а звук, звук-то, в твоїй машинці є оптичний вихід, чи хдмі

порахуй будь-ласка

ще забув про резідєнт івл і обіцяний до кінця року прінц пєрсії, год оф вор блаблабла

про грантурізмо, моторсторм і прочєє на колесах нічо не кажу

щось не дуже гарно пк смотрітся на фоні яркіх лучєх консольних тайтлів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але є одне но

ліцензійні дискі до PS3 йдуть від 80$ :) якщо купити 10 ігор - вийде мінімум 800$

А за такі гроші компа можна раз в рік дуже круто грейдити... Що навіть не прийдеться думати буде якась нова гра віснути чи нє....(по собі знаю...)

І якщо взяти той ж ПК і підключити до Плазми чи ЖК... до кайфа буде не менше чим від тої ж консолі. ІМХО.

ЗИ. але кожному своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плін стільки написав і все грохнув случайно :)

Ладно попробую ще раз коротко.

Снейка вже відрицензили практично всі великі журнали того і можна важать що він вже вийшов.

Сайлент роблять америкоси які не мають ніякого відношення до попередніх частин так що не асобо віриться що це буде щось стояще + по аналогії з попередніми частинами можна ждать потім вихода на ПК

ФФ під кінець цього року буде лише демка, коли ж дороблять саму гру не знають навіть разраби або настільки чудово шифруються.

Резіка цього року точно не буде, пару днів тому про це була офіційна заява. + на ПК він буде також

На ПК такі ігри як "Літл біг пленет" виходять обично як шарваркі, а тут на тобі абалдєний ексклюзив. Це гра для дітей молодшого шкільного віку + дорослим 1н раз пограть рослабитись і забути.

Щодо псклабу то яка різниця скількі їм років ? Люди купили приставку а вона лагає от і написали свої відгукі. Не нравиться та темка пошукай в гуглі любу іншу і найдеш нємєряно інших людей котрі пітвердять глюкі на консолях.

Про залізо:

Цін ща не скажу бо аська глючить, але давай по биріку пройдемся по комплектусі.

Процессор всего один. Его тактовая частота равняется 3.2 ГГц. Архитектура CPU выглядит следующим образом: в основе лежит 64-битное ядро (технология PowerPC), работающее на частоте от 3.2 ГГц. Это ядро окружают 8 "синергетических вычислительных единиц" (SPU - synergistic processing unit), одна из которых зарезервирована.

Проще говоря 1н головний процесор і 8 маленьких чіпів помагающіх в обработці процесору (1н чіп доречі не рабочій "резервний")

На ринку ПК аналогів асобо нема так що порівняловка сложновата але з іншої сторони якщо брати архітектуру ПК то тут є 4 ядра які всі ідентичні і працюють на одинаковій частоті котра в сумі скоріш за все дасть більшу мощ але це не підтверджно бо в процесорах різні задачі і порівнять нормально неможна.

Графический процессор для PlayStation 3 разрабатывает nVidia (хотя для PS2 этим занималась сама Sony). Называется он RSX (Real Synthesizer), будет работать на частоте 500 МГц. Кроме того, 256 Мб 700 МГц памяти GDDR3.

Як вже говорилось відяха є аналогом 7800 яка не підтримує дх10 + по потужності вже не очень також.

Объем системной памяти в PS3 составляет 256 Мб стандарта XDR, работающей на частоте 3.2 ГГц

Її також не зовсім коректно порівнювати з ДДР бо там трошкі інший принцип, але всежтаки 256 опери це на даний момент просто соромно і ніяка частота її не спасе.

256відеєо опери + 256 системної це мало для теперишніх ігр і нема куда зберігать дані, а якщо учесть що при не найкращій оптимізації гри дані можуть повторюватись в обох памятях то взагалі здається дивним як на цьому можна грати. Про що і писали часто разраби говорячи що в них проблеми з іграми в ПС3 версії.

Того при портах з приставок приходиться покращувать тєкстури щоб смотрелось нармально порівняно з ПК іграми , бо на ПК памяті вище криши і можна показать значно гарнішу картинку.

Якраз зараз ПК виглядає значно краще приставок. Ексклюзивні ігри + мультиплатформа і порти з покращеною графікою з обох приставок. Докі Бокс і ПС3 сваряться юзери ПК мають краще з обох платформ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз зараз ПК виглядає значно краще приставок. Ексклюзивні ігри + мультиплатформа і порти з покращеною графікою з обох приставок. Докі Бокс і ПС3 сваряться юзери ПК мають краще з обох платформ

нуууу наприклаааааад щось скажи

з особистого досвіду, суто консольне: олдскул онімуша — гівно, лєгіон хаос — гівно, метал гір 1, 2, 3 — гівно, гівно, гівно, сайленхілли напівпараліч

файтінги не уявляю

до речі обіцяють вам девіл мей край, от хтів би я побачити як воно буде гратися з клавіатури

про налаштування геймпаду я навіть боюсь уявити, хіба що там якісь пресети відразу доступні

а ще, бавився в асасіна на пк якесь 8800 гтс чи ікс, кордуо, 4 пам'яті — єдине що більш-менш (з власного досвіду) схоже на пк і плюшці, але керування — маммая

і в вас нема гіроскопів, з ними веселіше, в тій же гта, в ретчеті з кланком теж, враження супер

і звук звук звук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А накой грать порти на клаві ? )

Для цього є нємєряно різних геймпадів в продажі.

В себе я давно різні хокеї, футболи іноді навіть гоночкі граю на геймпаді + порти аля резідента і платформери вроді принца персії.

А якщо ще затаритись рулями і джойтиками то на ПК абсолютно стає найкраще грати в різні симулятори накшталт ІЛ2

Доречі забув, ти ж питав нащот виходів ХДМІ, так ща їх нємєряно в ПК, навіть в бюджетних (дешевих) мамках є інтегровані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мде джойстик поставить на ПК говориш ? ...я пока поставил дрова и настроил его уже не хотел играть и думал его в окно выбросить а ты еше попробуй джойстик настроить под МГС 2 на ПК тогда скажеш что джойтик реально помогает ....я проходил Соул ривер на джойстике когда-то думал меня от злости на разработчиков джойстика инфаркт будит ...да и вообше если и настроить джойстик на ПК он будит не полноценным на ПС играет важную роль сила нажатия на кнопку а в ПК етого небыло и не будит... некогда не будит рычагов ... не будит SIXASIX

На консоли некогда не будит глюков с несовместимостью железа с игрой (когда вышел Сталкер у меня был прикол ..отсуцтвовало небо вообше и дело было не в дровах) никогда не будит Стар форса .Стима(который кстати шяс качает обновления с инета весом в пару сотен МБ ,а если нету инета то и не поиграеш )

Силя интересно зачем ты так интересуешся новостями о консольных ексклюзивах если ты такой законченый ПК бой ? ... зачем интересуешся нисшими скучей глюков ,багов, не отлажиными,не доделаными,с галимой графикой,

играми которые выходят на ПК "виходять обично як шарваркі" ЗАЧЕМ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та дурна тема, треба прикрити її чи що...

Нормально,нормально.Справжній файт :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1ше Я не закончений ПК бой, я ж писав що в мене були приставкі, да і псп слімку я купив через два тиждні після її світового релізу.

2 Старфорс (не сам старфорс а захист) там є по дефолту. А якщо ти не побачив то зараз частина ігр на ПК виходить абсолютно без захисту, он згаданий вже скільки раз Масс Ефект прямий тому приклад.

3 Не розказуй басні про стім якщо не користувався їм ;) . Я стімом пользуюсь десь з 2005го і нічого страшного там нема. Досить геніальна річ, є пару мінусів але плюсів набагато біше. На приставках його аналогом можна важать систему лайв. Великий патч там може бути лише тоді якщо гра вишла давно а в тебе інсталяха з версією 1,0, обичні патчі не займають багато місця. + там є така річ як робота в офлайн режимі коли нема інету. + патчі значать що гру доробляють і вона ще досі є актуальна. До варкрафта 3го вишло більше 22х патчів

4 Да трохі не весело 1й раз розбератись з джойстіком, але є спец прога добравшись до якої забувається всі негаразди, вона просто назначає на кнопкі контролера любі клавіші на клавіатурі, таким чином не важливо чи є в гри підтримка джойстіка, вона в ній буде коли гра буде встановлена на комп :) На рахунок сили нажаття то це повний міф, в любої кнопкі на приставці є два положення "он" і "офф", те ж саме що і на ПК

Я слідкую за індустрією в цілому а не за якоюсь її частиною, просто за ПК трошкі детальніше.

ПС3 це непогана річ якщо вам потрібний медіа плеєр для блурей дисків, а от для переходу повністю як на ігрову платформу воно того не варте. З боксом реалії ще гірші, ні як ігрова приставка ні як шддвд плеєр він абсолютно не вартий своїх коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був би ХВОХ, грав би на ХВОХУ.

на ХВОХі граєш собі, не займаєш комп, брат не гонить якщо щось йому треба і тп.

Так що скідуйтесь всім форумом мені на ХВОХа і закриємо тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сили нажаття то це повний міф, в любої кнопкі на приставці є два положення "он" і "офф", те ж саме що і на ПК

а вот х*й! не міф, от в тій же гта нижні шіфти реагують на силу натискання

пошукай в гуглі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...