Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Все равно ты не поиграиш в MGS4, FF13 и гранд туризмо а я поиграю во все ето и + все что выйдет на ПК _)))))

на ПК уже давно забили крупные разработчики игр, щяс даже сделали кауюто организацию в поддержку пк как игровой платформы

Тоді поіграй в себе на консолі Crysis ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виной всєму ВИ любі мої юзвєрі ))))

Вам жеж в лом купить ліцуху, краще скачать з торента. Вот і провалюються ігри на ПК (малі касові збори)

А так на приставку зробили гру, там менше юзерів вміє юзать торенти або воще менше має дома пк і доступ до ІТ технологій і продали цю гру мільйоними тиражами. Ось вам і відповідь. Всьому виною погоня за доларом, де біше людей яким втюхать любу річ туда і вітер віє.

+ до всього простота козирь консолі. Американцю в лом ставить і розбиратись в різних прогах, йому проще їсти гамбургер і пить колу одною рукою а другою натискать 1ну клавішу на джойстіку

ЗІ Zibers глянь краще на правду а не через рожеві окуляри. Парочкою постів вище вказано що на ПК дають кращі тікстури, і таке скрізь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Sillia - Давай без рожевих окулярів ;)

Я десь пів року назад перерив кучу інфи на цю тему. І висновок мій прозвучав вище. Графіку і інші можливості облишим (до тих пір коли я буду оперувати цифрами або іншими аргументами).

Основним пріоритетом для мене в грі є її "цепляємість". Чомусь саме приставочні ігри в % відношені до РС виграють цю битву. (На РС виходить тона гівна - 1 перлина, на приставкі тона гівна - перлин не злікувать).

Економічну вигоду не нам рахувати. Хоча і тут можна твердо підкинути інфу про те що Sony продавала свої приставки собі в убиток (ціна готового продукту - мінус ціни на виробництво)...якщо не будемо тут флуд розводити і флудить "Пристака - лайно, РС - лайно" то доволі цікава вийде гілка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді скажіть.. чому характеристики приставок набагато уступають РС, але результат "на ліцо" ;)

Клансно: 3-ох ядерний процесор по 3,2 герца кожне ядро..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назовите мне 4 игры которые выйдут на ПК болижайшие пол года их стоит ждать и вы уверены в том что они будут супер клевыми в любом случае ????

по поводу производительности ...почему на Хбоксе лост пленет литает без тормозов вообше а на ПК 2кор 2гбопер и 8600ГТС он подтормаживал в некоторых местах безбожно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D В мене на P4 630/1Gb/ATI 1600. лост пленет нормально йшов(1024х768 середні) всюди було 25 фпс. і це на неякій відасі. Люди, навчіться налаштовувати свої телеги.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але не тормозило. Не приставці якість відео не краще, навіть в деяких випадках кількість ефектів менша чим на ПК. Для прикладу: можете взяти ту ж Race Driver: GRID. На ХВОХ вона взагалі паскудно виглядає, на ПС3 ще може бути, але на ПК гра дивиться найкраще. Це Я роблю висновок з побаченого на власні очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і що? З ПК всерівно буде краще. Подивіться хочаб на це відео. самі все побачите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПК 2кор 2гбопер и 8600ГТС он подтормаживал в некоторых местах безбожно

1ше криві рукі того хто настаював гру

2ге Мєлкомягкій дядя біл (дозволено скорочувать як дя.біл) заставив разработчіків пк версію робить під ДХ10. В нього вплив на цю гру був колосальний так як він купив ексклюзивність для своїх платформ (на довгій період) і міг за ці гроші замовлять музику.

2Ridiska 1) Мафія 2 2) Старкрафт 2 3) Ред алерт 3 4) Лефт 4 дед

Це з того що пришло в голову со старта. А ще ж є Переізданіє з адоном Відьмака, адо до ВОВа, ітд ітп.

Да навіть порти з приставок такі як "Мас ефект" що йде з покращеною графікою да ще й з включеним у склад адоном який на боксі продають окремо за гроші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПК 2кор 2гбопер и 8600ГТС он подтормаживал в некоторых местах безбожно

1ше криві рукі того хто настаював гру

2ге Мєлкомягкій дядя біл (дозволено скорочувать як дя.біл) заставив разработчіків пк версію робить під ДХ10. В нього вплив на цю гру був колосальний так як він купив ексклюзивність для своїх платформ (на довгій період) і міг за ці гроші замовлять музику.

2Zibers 1) Мафія 2 2) Старкрафт 2 3) Ред алерт 3 4) Лефт 4 дед

Це з того що пришло в голову со старта. А ще ж є Переізданіє з адоном Відьмака, адо до ВОВа, ітд ітп.

Да навіть порти з приставок такі як "Мас ефект" що йде з покращеною графікою да ще й з включеним у склад адоном який на боксі продають окремо за гроші

А толку брати гру ще там щось настраювати підстраювати, треба так взяв по-максимум накідав і гамаеш.... а не настроювати там щоб графа була говно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif

На боксі ти навіть тимчасові бокс ексклюзиви на максімумі не мож пограть :blink:

Ще раз вернемся до Масс ефекта якій довгій час бу ексклюзивом для гробіка. На ПК обіцяють покращену графіку і тєкстуркі бішого розширення. То про що можна говорить якщо тут чітко видно що боксова версія не спроможна видати максимальний потинціал гри ;) Тут скоріше діє принцип раз нема в настройках то і душа не болить що граю не на максимальних ;)

Те що для вас щітається максимальними настройками відєо для ПК вчорашній (а мо і ще далі) день, що в чудовій формі показав Крізіс :)

Просто планка для гри на максімумі на ПК не досяжна ні одній з консолей але для повного кайфа на максимальних настройках прийдеться і розкашелитись по максимуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі на ПК золоті гори пообіцяють, а в результаті будем мати й..х

Пограй перший ФАР КРЮ з графічкою Крізіса ( ну тіпа вода там і все таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ладно тобі, не ображайся ;)

Зато ви граєте ГТА раніше ніж на ПК ;)

Мені лічно вощет не удобно грать на консолях шутери того що цілитись там це для збоченців, хоча колись грався в саму першу "Медаль за овагу" на ПС1 докі очі не вилазили з орбіт від поганого тєліка, бо не знав що цим всім мона керувати мишкою і проходити все набагато проще :)

Настане на вашій вулиці щастя і коли вийде слідуюче покоління приставок ви зможете цілий рік кричати що графіка на них круче за все що було до цього :) Правда через рік ПК знову підтянеться і буде самою продвінутою платформою :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну целитися це точно збочення, а гоночки - це кайф. Ну можна поставити автоприціл, але то не то. Та я й не ображався ;):blink:

Та мені якщо чесно то похфіг, я ігри вже давно не грав, гібащо ГТА 4 і все. А так маю і Пк і Консоль... один хрен гробіки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А и вправду, а как там целится, например на ходу, или каждый раз чтоб в кого то выстрелить, нужно останавлеватсо (сорри за невежество) просто думаю купить се бу 360 по хорошей цене, только думаю стоит ли выбрасывать кучу денег на дорогие игры, да и если прецеливание там такое как я думаю то наверное прийдется воздержаться от покупки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Целится и бегать в шутерах обычно рычагами ....но шутеры ето бред ...есть куча замечательных игр без такого гемороя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто думаю купить се бу 360 по хорошей цене,

Нормальних (Таких через які б хотілось купить бокс) ексклюзивів там практично нема :) Бо практично всі ігри з нього скоро чи пізно зявляються на ПК

Пробував грать ГТА на приставках то мене це не проперло взагалі і далі пари місій діло не пішло. Доки катаєся на машинці все чудово але як тільки приходиться битись чи стрилять то це вже збочення таке що хочеться все кинути і самому когось побить :P

Доречі при виході вісти мікрософт хотіло запустить лайв на ПК так щоб ПК юзвєри могли грать і з боксовиками, але все це діло понерфили бо бокс юзери не вспливали абсолютно в мультіплеєрі з їх джойстиками проти клави і миші

Єдина приставка яку б радив зараз купляти це ПСП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одвічна проблема. Вінда VS Лінух, Ак VS М16, Хищник VS чужой.

Збийтеся.

Гробік - закрита платформа, вагон середніх ігор, і на телеку супер дивиться, незручне керування, зате ігри особливо під "закат" консолі з неї всі соки вижимають.

Компутер - відкрита платформа, інколи нестача ігор в деяких жанрах, повний набів керування (віртуалка, мишка, геймпад, джойстік, руль, планшети), постійно ростуча планка графіки, Формат ХД, немобільна.

Сидів на Консолях ще з Нантендо 8-біт. Да консоль зручна, але тільки погратися і кнопки потицяти, і сидів я за нею саме за ексклюзиви - Резідент, Сайлент Хіл, 78-ка, Тейкен і ще багато чого....

Завязуйте з піною і краще створіть тему ХБокс VS РS3. Тут є десь розгулятися :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як ти собі уявляєш сидіння перед тєліком біля консолі з мишою в руці ? )

Не знаю як в тебе, але в мене між тєліком і діваном тільки коврик на підлозі, а на підлозі клавою і мишою не сильно пограєш.

Сунути тєлік в кімнату ? Теж не весело.

Ну якщо маєш ПК і монітор тоді мона підключить приставку туда але накой тоді нада приставка якщо є ПК ?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а как ты собирался подключать комп к телику если тибе мыщ с клавой деть некуда ???

кстати ПСП не приставка ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагаліто не собераюсь подключать його туда, але тут трохі інше діло ібо люди які хочуть тєлік юзать вмєсто монітора просто ципляють його в кімнаті перед столом де лижатиме клава і миш . В мене ж тєлік в квартирі тільки в залі ( на компі правда є ТВ тюнер ) і ще один вішать замість мона просто нема потреби (да і особого бажання грать в ігри як на приставці тоже)

ПСП не трож ;) Я свою портативну забавку в обіду не дам gallery_7_30_551.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...