Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

В Нього є клавіатура і інтеренет, нафік йому Х360 ..)))))

у него есть коробка! а ПК даже в подметки не годиться для хбокс 360!!1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2Jimi Hendrix

Без обід але ти не в тємі. Зараз любий пк вставляє гробік 360й по всіх параметрах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Jimi Hendrix

Без обід але ти не в тємі. Зараз любий пк вставляє гробік 360й по всіх параметрах

Все нормально! Твое мнения я всегда уважал и буду уважать! Но я сужу чисто по своим симпатиям!!!! Я видел в деле коробку 360...... Сыграл в несколько игор....... Ощущения -просто офигительные...... Может коробка и н лучше, но игры там выпускают на порядок лучше и каественее чем на ПК! ( не все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Jimi Hendrix

Без обід але ти не в тємі. Зараз любий пк вставляє гробік 360й по всіх параметрах

ПК - універсальна штука

ХВОХ 360 - тупо для ігр. А те що чисто під щось зроблено є краще. Ігри якісні.

з.і ПК купив самий ТОПовий через рік треба брати новий, якщо ти любиш ігри грати :ok2:

з.і.і і скільки грошей треба на самий модний ПК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і скільки грошей треба на самий модний ПК?

Такого не існує :( сьогодні модний, завтра вже ні..

А на рахунок того що ПК - то конструктор - що хотів додав-забрав і ігор під нього неміряно - факт!

Консольні ігри виглядають гарно та телевізорі, де "зерно" (піксель) як справжнє зерно. Це у час 3DFX Glide відеокарт (серія WooDoo) казали - хочеш безкоштовного згладжування - грай на телевізорі..

Купи монітор і консоль - тоді побачиш усі недоліки графіки ... і скажеш лажа..

За кордоном ніхто не грає на ПК - усі на консолях а модні тачки із кроссфайєрами та слаями - для маніяків :D , Бета-тестерів та тих в кого грошей неміряно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грав я на плазмі 32" то пачка відвісала, і я не казав що говно. Ну тут на смак і колір нема друзів :(.Але коли граеш 1900х1600 і все на максимумі і нічого не тормозить. тоді розуміеш силу ХВОХ 360

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ART ;)

Не сміши. ХВОХ 360 не витяне нічого окрім тетріса на 1900х1600.

Всі ігри які зараз є на консолях добиваються такого розширення розмазанням.

Те ж ГТА йде на боксі лише в 720р. Так само і хало і інші йдуть далеко не на 1080р. При цьому більшість консольних ігр йдуть на 30фпс (що для пк щітається дурним тоном)

Зараз консолі це значно гірший вибір порівняно з ПК. Єдине що може стати на захисту консолей так це ексклюзиви ну і контролер з відсліжуваням рухів в просторі з геймплеєм на ньому завязим

Раніше ігри не требували патчів і тестили чудово, зараз все як і на ПК (криві ігри виходять а тіки потім патчиться) часто фпс падає ниже 30ти. Графіка вже зараз не внушає порівняно з ПК. Навіть при перевипуску гри з консолі на пк одною із фіч завжди йде текстури високої чіткості і можливість грати на більшому розширені. Зараз вже іноді навіть нада встановлювати частину гри на хард консолі

На кой тоді куплять консоль?

На Боксі нема достойних ексклюзивів ібо всі вони через пів року зявляються на ПК при чому часто з додатковим контентом і як вже говорилось з покращеною графікою.

На ПС3 ліцензія коштує дуже дорого і в нас не продається а піраток не існує в природі так що вибір лише для заможніх.

ВІІ взагалі штучка на 1н раз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмем навіть таку гру як LOST PLANET то вона при максимумі+ там рахується 10 дірект. При кучі взривів і нападані монстрів не тормозить ні на хвилину. А толку щоб грати на 10 діректі, треба мати відяху мінімум за 300 доларів, і на ПК не видно так рельєфность текстур.

То вибір кожного. Ти глянь як виглядає ігра Devil May Cry на ПК і на ХВОХ побачиш різницю відразу. Або Пірати Карибского Моря - це небо і земля між ПК і ХВОХом. На комп їх експортують криво, і аби як. Графіка убога, управління ще тупіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А симулятор баскетбола NBA 2k8 для бокса 360??? Такого спортивного симулятора на комп не было, нету, и не будет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьмем навіть таку гру як LOST PLANET то вона при максимумі+ там рахується 10 дірект. При кучі взривів і нападані монстрів не тормозить ні на хвилину. А толку щоб грати на 10 діректі, треба мати відяху мінімум за 300 доларів, і на ПК не видно так рельєфность текстур.

То вибір кожного. Ти глянь як виглядає ігра Devil May Cry на ПК і на ХВОХ побачиш різницю відразу. Або Пірати Карибского Моря - це небо і земля між ПК і ХВОХом. На комп їх експортують криво, і аби як. Графіка убога, управління ще тупіше.

10й дірект був тільки в ПК версії гри (Мікрософт заставила його впихнуть) а самому гробіку ДХ10 і не сниться ібо він і з тим що є не може справитись на максимумі. Відяшка рівня 2006го року, що від неї зараз можна хотіти ? )

На ПК відяшки середнього цінового рівня зараз здатні видати графіку разав в півтора два кращу за те на що спроможний бокс.

Про ігри тіпа піратів каріб(я її доречі запускав на консолі пробував) яб взагалі не заїкався, подєлкі для випуску одночасно з фільмом не стоять увагі абсолютно. Це лише спосіб виколачування бабла на фанатах. А якщо не подобається управління в портах, радив би купить джойстік, можна від того ж самого гробіка ібо він нармально паше на вісті :)

На консолі ти не зможеш сам закінути 10ток модів до того ж ГТА, закінути парочку фільмів на закачку і під час цього ганять якусь гру ще, сам змінивши конфіг або настройкі гри зробити так щоб вона не тормозила. Записать собі діск навіть. Так накой башлять заа ПК і приставку одночасно ?

2Jimi Hendrix Якщо чесно то симулятори спорту надоїли десь в 2002му році ібо нічого особо нового там ніколи не зявиться а платить кожен рік за одне і теж це збочення. Удєл такіх ігр карманні приставкі ІМХО

До того ж можна чітко поділить ігри, і ПК це для серйозних ігр де потрібно думать а консолі це так прийти на рослабоні поклацать парочку клавіш спиним мозком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видишь, вот тебе симуляторы надоели...... А я пока остаюсь фанатом спортсимуляторов! И поигравшы в эти игры на коробке, я почуствовал искреннее наслаждение, которого я не чуствовал когда играл в похожие игры на ПК!

Например - у меня настолько пропатчена игра НБА 2008(для ПК), что от оригинала уже ничего не осталось!!!!!!! Но фактически таже игра на корбоке, я бы сказал не на голову выше, а на дюжину голов! Тем более в этом году выходит Топ Спин 3 (симулятор тенниса) который не выходит на ПК! Если интерестно то набери в гугле скрины по этой игре! Например меня впечатляет!

Соглашусь с тобой на счет разных шутеров и т.д и т.п...... Скорее всего на ПК их играть удобнее..... Да и побольще их будет чем на консолях...

Вот такое мое мнение перед сном!

Извиняюсь за оффтоп, т.к. это никакого отношения к ГТА 4 не имеет.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На консолі ти не зможеш сам закінути 10ток модів до того ж ГТА, закінути парочку фільмів на закачку і під час цього ганять якусь гру ще, сам змінивши конфіг або настройкі гри зробити так щоб вона не тормозила. Записать собі діск навіть. Так накой башлять заа ПК і приставку одночасно ?

Я ж і це кажу що ПК більш універсальна. Але коли хочеш розлабитися лягаеш на диван, і дивишся на ТВ розміром 32" і ахкаеш. Якщо маеш багато фафусти і те і друге не помішае. Я ж не кажу: "давайте всі біжіть куплайте ХВОХ". Це на любителя. Поганняти, виключити, лягти спати і забути. А графіка там крутіша що не кажи.

Сіля притримаемося кожен своеї думки, но ПК я тоже не відкидаю, і кажу що мае бути і ПК, і Консоль :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключи ПК до тєліка через ТВаут і купи (можеш взять на поюзать в друзів) джойстік, і ти для себе відкриєш новий рівень геймплея :)

ЗІ АРТ консолям не бачити графіки рівня крізіса років ще так 5, а на всіх портах з консолі на ПК мусять малювать нові текстури вищої якості щоб графіка була на рівні ;) І після цього ти знову ж таки стверджуєш що там графіка модніша :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так кажу що краща. Там все оптимізованно. Є така штука як "рельєфность текстур" а на компі все плоско як доска.

з.і ти особисто грав на ХВОХ?? І які ігри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif Таке враження що ти на ПК грав давним давно :) Або на компі купленому ще років 5 тому

Ще ж облівіоні була та ж технологія :)

Скажу тобі ще 1н нюанс. На ПК ти граєш зразу перед моном і бачиш краще всі деталі а на приставці ти граєш на телевізорі якій автоматом зглаженя і розмитіє дає за рахунок не співпадань роздільної здатності видаваємою приствкою і підтримованою тєліком + сидиш дальше і не так дефекти замічаєш.

Про оптимізацію взагалі варто мовчать особливо на боксі. Мало того що практично 50% їх вертають зразу по гарантії назад в сервісники так і ігри ща виходять такі що грать в них без патчів не реально того що вісять або дуже мале ФПС.

В плюси відносно ПК там можна приписать лише випуск кросплатформерів трошкі раніше але при цьому гравці ПК через пів року отримують відтестовану замість бетатестерів на консольщиках гру + з кращою графікою і додатковими фічами (Так було наприклад недавно з Асасін Крід) де в ПК версії виправили всі недочоти геймлея на котрі скаржились приставщікі.

ЗІ Особисто не грав ібо 1 не було нічого заради чого я б старався достать консоль на пограть а тим біше купить 2 якщо б і купляв консоль то тільки ПС3 ібо це дійсно щось схоже на нові технології. Але кучу скрінів обзорів і відяшок отуда дивився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажи як не граючи можна щось говорити? Потрібно спроубвати а потім росказувати. Я наприклад щоб "обісрати" гру спочатку мушу її пограти, а не десь-там начитатися в інеті. Зараз ХВОХ виходить з новим охолодженням "фалкон" називається і прослужить вона тобі ой як довго.

З.І ПК в мене новий такщо не треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За світом ігр я слідкую за допомогою кучі джерел і не тільки через інет :lopata:

Якщо більшість провірених джерел, які часто до того мали абсолютно різні думки з різних приводів, починають зходитись до однієї думки то це можна важать абсолютною істиною навіть без експерементів на собі :( (перевірено часом)

Дивився раніше тони відяшок(ХДТВ) і геймплейних і сюжетних і просто графіку з обох консолей. Боксові ну просто не ципляють чогось, хіба що Вікінг зацікавив але не настільки щоб біжать шукать консоль. На соні дуже вже хотілось дорватись до моторшторма бо тут дійсно на пк такіх гоночок нема і хз чи світить щось подібне + супер мочілово в хевенлі сворд приковувало до себе око.

А загалом як не прискорбно консолі це тормоз прогреса. Коли виходили консолі графіка була супер, зараз же графіка середня або навіть ниже середньої, а нам ще ж жить і жить на цьому поколіні консолей і ігр які робляться мультиплатформами

ЗІ Значить пограйся настройками, включии АА, добав фільтрації + попробуй це на тому ж телевізорі де граєш консолю

ЗЗІ Про нове охолодженя в курсах але воно також не завжди спасає ситуацію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он тобі яскравий приклад переваг ПК

Компании BioWare и Electronic Arts официально сообщили о том, что компьютерная версия ролевой игры Mass Effect отправилась на тиражирование, чтобы оказаться на полках американских магазинов уже 28 мая, а в Европе - 6 июня. Русская версия игры должна выйти 30 мая 2008 года.

Напомним, загружаемый контент Bring Down the Sky, который стал доступен владельцам Xbox 360 некоторое время назад (его стоимость составляет 400 Microsoft Points), будет включен в компьютерную версию игры, то есть игрокам не придется покупать его отдельно.

Если вдруг кто-то успел позабыть, чем будет отличаться компьютерное издание от своего консольного собрата, то слушайте, что выделяют разработчики среди главных особенностей РС-версии Mass Effect:

Оптимизированная для РС система управления

Возможность переназначить клавиши управления на любой вкус

Высокое разрешение и более детализированные текстуры

Run & Gun Control - возможность «повесить на горячие клавиши» специальные умения, сосредоточившись на стрельбе

Новые мини-игры

Изменения в системе инвентаря

RPG Mass Effect, выйдя осенью прошлого года на Xbox 360, собрала более 80 наград от различных изданий, среди которых были такие звания, как «Лучшая ролевая игра 2007» и «Лучшая консольная игра 2007»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвох сам по собі то рулез. Але привик лабать ГТА на компі - целитись і тп. Саме неудобно в Хвох - це целитись, особливо в FPS

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Xbox ето приставка для тех у каво нет денег на ПС3 тем более с лажей что приключилась с HDDVD

вот вам видео игры на ПС 3 для сравнения графики

шяс выйдет Metal Gear Solid 4.Haze.Gran Turismo 5.Final Fantasy XIII.Killzone 2 и владельцы яшиков впадут в дипрессию

Если у каво появится ГТА на ПС отпишитесь плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви точно гоните. Не відкрию Америку якщо напишу, що всі ігри розробляються і тестуються на PC. Звідси висновки, у всіх іграх графіка залежіть напряму від пецешного заліза. Відповідно, найвища якісь в будь якому випадку буде на PC. А те як паскудять ігри консолі, окрема мова. Особисто Я, буду чекати GTA IV на PC. Не тому що не можу собі дозволити консоль, а тому що не хочу псувати насолоду від гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хбокс слабее ПС3 в производительности ..да и вообше то что Хбокс сделали майкрософт уже отпугивает )))

нашет игр на ПК ....вот когда покажите мне хоть одну игру на консоли которая будит тормозить, вылетать или чтото в етом роде тогда скажите ПК ЛУЧШЕ! ..

интересно что владельцы Хбокс будут делать завтра ..веть HDDVD проиграли и ушол в туман переходить на блу рей? как ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...