Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

gallery_7_30_2223.gif

Ridiska ти отстав від життя на пару років мінімум

Вже давно тормозні глючні ігри не є ексклюзивом ПК а представлены на всіх платформах

З останього що памятається "Булі" на Боксі "Асасін крід" на ПС3.

ЗІ Згадав на ПС3 з раніх партій глючило ГТА4 (обіцяють скоро виправити прошивкою консолі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щяс прохожу асасинс крид на ПС3 и не заметил не одного глюка ..мой друг уже прощол и не одной жалобы я не слышал ....а глюки ето чисто недаработки игр которые бывают крайне редко и латаются они быстрей чем ты успиваеш купить игру в магазине

я не видел не одной игры на консоли с фпс ниже 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В асасіні глюкі були місцями а не постійно і не знаю чи на всіх приставках чи на певних партіях. + скоріш за все ти дістав гру далеко не в перші тиждні після реліза і того дійсно випустили патчі

На ПК патчі так само швидко виходять ;)

Доречі нащот патчів згадав курйоз. Вже не помню на яку гру і на якій приставці але був недавно патч який замість того щоб забрати старі глюкі добавив нових :_16:

А ти говориш тестують все чудово ;)

На ПК при глюках і тормозах ти можеш сам полізти в настройкі і при прямих руках зробити гру сносною, на консолі ти при глюках мусиш сидіти і ждати патч плачучи над коробкою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н вот зачем рассуждать если сам нефига не видел ,а только читал отзывы таких же как сам зависников

я не только асасинс играл и неодного плохого слова сказать в адрес ПС3 сказать не могу потому что реально сказать нечиво ...один пазатив

даже патчи ставятся елементарно ...включил кабель инета в приставку запустил игру оно сразу спрашует патчить или нет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif

Повір тут завістю і не пахне. Зараз 600 доларів на приставку зовсім не тяжко найти і тут нема чому завідувать

Хоча ні, мені б хотілось пограть в моторшторм а він тільки на ПС3 і тут я трохи заздрю її власникам ;)

Але тут діло в тому що сумарних плюсів консолі значно менше ніж кретична сума після якої хочеться її придбать. ПК на нашому ринку оптимальний вибір за цим показником.

Сама наявність патчів в описанні яких є пункти "Усуненя проблем з проізводітєльностю" досить червономовно за себе говорить.

ЗІ

Представители компании Ubisoft опубликовали на своем форуме список из четырех десятков часто задаваемых вопросов об эксклюзивном для PS3 шутере Haze с ответами. Как выяснилось, Haze относится к тем играм, перед первым запуском которых владельцам PS3 необходимо производить установку.

Вопрос №32: «Необходимо ли производить установку Haze на винчестер PS3?».

Ubi_Wuzzi, менеджер по связям с общественностью: «Да, вам нужно будет осуществить небольшую инсталляцию в случае с Haze. Игра требует наличия около 4 ГБ свободного места на винчестере».

По времени установка выльется примерно в 20 минут ожидания. Напомним, новый шутер от студии Free Radical поступит в продажу уже на этой неделе.

Консолі все біше схожі на ПК стають є глюкі є інстал гри на хард, слідуюче покоління ще не знаю але через одне консолей в нашому розумінні не буде вже точно. Це буде мультимедійний ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот выйдет ГТА посмотриш за сколько можно будит купить комп на котором можно комфортно играть ...

да и вообше то что на ПК будит безбожно тормозить на средней конфигурацыии компа за 1000 уе на приставке всегда будит литать ибо понятие тормоза и низкий фпс там как такавое отсуцтвует вообше

На то они и патчи чтобы "Усуненя проблем з проізводітєльностю"

шяс на ПК нету достойных проектов которые стоит реально ждать и апгрейдить для етого комп

лучше куплю за ети деньги кучу игр на ПС и не буду парится со всякими стимами , стар форсами ,а потом еше если и запускаются то играиш как будто смотриш слайд шоу ибо видео карта у меня не за 400 уе

а так включил сибе игру завалился на кровати замотался в одияло и играй пока глаза не повылазят джойстик без шнура на блутузе который тянет метров на 30 точно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установки на винт требуют оч много игр уже у меня из таких правда есть только ДМК 4

но ето только + ибо игра запускается в таком случае наааамного быстрей чем другие и возможностей у разработчиков открываются огромные потому что считывается инфа сразу и с диска и с винта тоесть в 2 раза быстрей чем на компе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот выйдет ГТА посмотриш за сколько можно будит купить комп на котором можно комфортно играть ...

да и вообше то что на ПК будит безбожно тормозить на средней конфигурацыии компа за 1000 уе на приставке всегда будит литать ибо понятие тормоза и низкий фпс там как такавое отсуцтвует вообше

На то они и патчи чтобы "Усуненя проблем з проізводітєльностю"

шяс на ПК нету достойных проектов которые стоит реально ждать и апгрейдить для етого комп

лучше куплю за ети деньги кучу игр на ПС и не буду парится со всякими стимами , стар форсами ,а потом еше если и запускаются то играиш как будто смотриш слайд шоу ибо видео карта у меня не за 400 уе

а так включил сибе игру завалился на кровати замотался в одияло и играй пока глаза не повылазят джойстик без шнура на блутузе который тянет метров на 30 точно

Я про це і казав... Але БОКС якщо нема грошей на диски, а так були б ігри для ПС3 по 50 грн, то інши булиб не конкурентами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, ну в задніцу ваші Плейстейшени, ХВОХИ, вонючі ПСП, краще буду на компі San Andreas лабать, а то й вааааще перший :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установки на винт требуют оч много игр уже у меня из таких правда есть только ДМК 4

блаблабал

йой, дєніска!? )

на рахунок відсутності гальмів в пс3 асасіні на 720p (розширення шииирше в грі не доступно) — факт.

та і у інших, котрі я встиг погратися, все путьом.

також не можу зрозуміти нарікання декого з вас щодо 1-разової установки гри.

а ще мене вражає ваша феєрія переживань щодо некстген примочок турбо діректікса, караул (!), прєвосходство софтварного зв'язку з залізом інстед оф зв'язку напряму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бокс це просто кастрірований комп ( повністю архітектура 86 на всіх деталях)

В плейстейшені відяшка 7800 256мб і више голови вона не пригне.

Це вам не ПС2 де був графічний і центральний проц в одном і не було з чим порівнювать на пк.

Так от компютерне залізо пішло вже набагато дальше ніж було на момент створення приставок. Раніше їх(приставкі цього покоління) оправдовало те що вони продавались дешевше собівартості і їх було вигідно куплять. На даний же момент нормальний повноціний а не кастрірований (так як консолі) видає значно гарнішу картинку при цьому додатково ще кучу функцій. Єдине що нема блю рей програвача але з сьогоднішнім поширеням і ціною на ці діски в нашому місті це не сутєво

І мова не йде про ПК за 1к+ зелені тут досить буде за доларів 600-700

Да і про що можна говорить якщо ліцензійна гра на ПК коштує 10-20 баксів а на приставці 55-100+

ЗІ Мова про установку йде того що колись це було одним з основних плюсів приставок (простота і відсутність інсталяції)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні...я подобного... подивися відео про ХВОХ і ПС3 і побачиш, або пограй на присті тоді побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тарара, Сіля, це все відносно (щодо цих нових відєо-гіпер-адаптерів та інший хлам)

доки 8-ми ядерні кпу і вся інша шняга набуде популярності — на ринку консолей неодмінно вже будуть красуватися

приставки на порядок вищі

та й про яку якісну картинку може йти річ, коли ти втикаєш в монітор, ииии, ну максимум 24"? нууу так, я не заперечую, це гарно-кльово-блабла

але ж всерівно я отримуватиму куди більше задоволення туплячи в 40" з гаком та ще й розкинувшись на дивані

ну і конектити пк в тіво — це ж гейство, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PC-шникі, згадайте дитинство і балдьож від 8-бітних приставок...комп не сравнітцо...к чему спори ? Консоль для гри, комп комбайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи ніяка приставка для мене не зрівняється з хорошим компом, підключеним до Full HD телевізора. Ніякі геймпеди в шутерах не замінять для мене хорошу клаву і мишку. Я вже не кажу про стратегії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу по-секрету мишка і клава конектиться ).... на компик багато фафусти треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз різниця між ПК і консолю стерається. Бокс і Сонька це мультимедіа комбайни (бокс в меншій степені) які вже не є орієнтовані лише на геймерів. Зявилися харди і тепер на приставку йде установка гри що колись подавалось як недолік ПК, проекти не тистують настільки чітко як колись бо мона доробить потім і тепер потрібні патчі іграм що також раніше було недопустимо на консолі. Відяхи беруться на пряму з ПК ринку (ну трохі модифікують але не настільки сутєво) Що ж лишається ? Процесор ? Да модно звичайно що на сонці модняче таке звірятко як Целл. Але наскільки понятно з відгуків розработчіків це їм пока не помагає а лише заважає, да потім дета колита його освоять і зможуть задіяти на повну але ж відяшка не витяне картінку на той же рівень що може дать целл і це грозить максимум модною фізикою в іграх але ніяк не покращенням графіки.

Он для прикладу

Как утверждает технический эксперт Quaz51, который недавно определил, что бета-версия Metal Gear Online работает в разрешении ниже 720р (1024х768), PS3-версия GTA IV идет в разрешении 630p (1120х630), в то время, как версия для Xbox 360 может похвастать честным 720р.

А это значит, что версия игры для Xbox 360 обладает почти на 25% большим физическим разрешением - несколько неожиданно, не правда ли? Тем не менее, Quaz51 считает, что PS3-издание все равно выглядит лучше своего конкурента - все благодаря отличным эффектам постобработки, а также, возможно, другой системе освещения (HDR в PS3 против MDR в Xbox 360). Однако он делает акцент на том, что для окончательной оценки необходимо сравнить скриншоты в высоком разрешении с обеих версий.

Данная информация также объясняет тот факт, почему Rockstar всегда публиковала скриншоты игры, снятия только с комплекта разработчика Xbox 360.

А ви тут розказуєте про 1900х1600 :) Приставки вже зараз не можуть витянути свої зарашні проекти в розширенях які заявлялись при старті платформ

Береться геймпад в рукі, комп через ТВ аут до плазми (любої діагоналі) і вам готова супер мега консоль яка йде з текстурами бішої чіткості і кучою додаткових функцій ніж ПС3 і Гробік причом іноді разом взяті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я грався на кампі підключеному до ЛСД тєліка здорової діагоналі (шкода не запамятав чи 32 чи 40) це реально внушає.

У вас схожа ейфорія бо це виглядає прикольно, ви навіть не пробуєте замислитись що взагаліто картинка видаваєма ПК на тому ж тєліку буде в рази краща бо можна виставити нормальне розширення таке ж як і в телевізора а не сидіти на тому яке може видавити з себе консоль :)

Кажу чесно візьміть і попробуйте одне і друге.

Якби ж ви зовсім не мали ПК і не стикались то да консоль прикольна цяцька ібо можна не напрягаясь (тупо нажав одну кнопку і можна приступать) робити те що в ПК потрібно трохі настроїти (найти відповідні прогі для програння відєо чи дрова до відяшкі нової версії) але якщо від ПК не відмовлюватись зовсім то нема сенсу в куплять недороблений компютер (консоль)

На ПК ти сам собі господар. Нема в тебе підтримкі якогось формату відєо і ти це діло можеш вирішити зкачуванням кодеків ітд ітп а на консолі ти мусиш ждати докі супер мєга корпорація соізволить рішити що тобі це відєо можна показувать. ітд ітп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як куплю перехідник на монітор я тобі скажу точно... Може твої слова пітвердяться а може "BUSTED"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все равно ты не поиграиш в MGS4, FF13 и гранд туризмо а я поиграю во все ето и + все что выйдет на ПК _)))))

на ПК уже давно забили крупные разработчики игр, щяс даже сделали кауюто организацию в поддержку пк как игровой платформы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...