Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

1) Нарий в неті точну роздільну здатність твоєї моделі, бо ХДреді ет поняття розтяжиме і цю наклеєчку ліпили почті на всю ТФТ лінійку, і попробуй її виставить

2) Такі тєлікі до компа нада через спец кабель кідать а не тюльпанами

3) Щось я дужееее сумніваюсь на рахунок 100 герц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

у меня телик плазма 42 дюйма 1080p Full HD держит 100 герц только если смотреть просто двд или спутник

сли подключаеш комп то максимум 85 грц держит с расширением 1280х720 максимум при етом изображение не четкое и далеко не идеальное

Подключем через VGA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня телик плазма 42 дюйма 1080p Full HD держит 100 герц только если смотреть просто двд или спутник

сли подключаеш комп то максимум 85 грц держит с расширением 1280х720 максимум при етом изображение не четкое и далеко не идеальное

Подключем через VGA

ЕЕее

А ти впевнений що в тебе Full HD без обману ?

Було діло що деякі виробники просто ліпили наклейкі фул ХД на телевізори не спроможні в реальності підтримувать це розширення.

Підтримка робилась просто програмним чином (зменшенням картинки до потрібних розмірів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну насчет противостояния игроков ПК и консолей ет не серйозно говорить, пк порвут всех, сам в отряде состою. Но! я например се хочю консоль для таких игр как ГТА 4, Ассасин , МГ4, ГТ. Ето просто отдых в них играть на тнормальном телеке.

Одна вийде на ПК друга вже є на ПК

Купи краще собі джойстік до ПК + кабедбок кінь з ТВаута на тєлік і будеш насолоджуватись грою ніби на консолі зато з гарнішою графікою :)

+1. Комп форева ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя не неси бред ......1080p ето и есть фул ХД а оно поддержуется у меня 100 %

аргументы у тебя железные ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто тобі не каже що 1080p ет не Full HD

Просто зустрічалась пара тєліків з такою наклейкою котрі нагло брешуть і не тянуть це розширялово!!!

Да і спробуй подключить через HDMI.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить лише від того що ти вложуєш в поняття нормально

Якщо на максі і в розширялові 1920х1080 тоді потрібен комп за 1000+

Рекомендуемые требования: 2,6 GHz, 2 GB, video 512 MB
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо будь які мін вимоги до гри треба множити на 2 на 3-оце і будуть норм вимоги!!!!!Імхо комп як ленін-ленін жил, ленин жив ,ленин-дункан маклауд!!

З часом необхідність в приставках відпаде сама собою так як людство зацікавлено у розвитку комп. техніки а не приставок для ігр!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я написав рекомендовані вимогі а не мінімальні, так що їх якщо і прийдеться множити то тільки на півтора ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и выйдет в конце Вархед, лефт фо дед, братья по оружыю, и чето я сомневаюсь что ты се на такой тачке сможеш легко выставить норм розширялово, и иметь 30 фпс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to silia

а не задолбаемся ли мы железо грейдить, чтоб все ето увидеть в свете нормальном?

просто моя тачка ну еще пол годика вытянет и все, дальше лагодром начнетса.

Міф про грейдженя тачок ет ппц :)

Люди просніться і гляньте правді в очі ;)

Консолі затормозили розвиток графікі в індустрії і соотвєцтвєно затормозився розвиток вимог до ігр.

Да на ПК при порті з приставкі підіймають графіку до рівня "щоб не різала око своєю убогостю" але вимогі від цього не сильно ростуть і лишатимуться приблизно на тому ж рівні що і зараз. ПК ексклюзиви після крізіса в найблищому майбутньому також не обіцяють ніяких заоблочних вимог.

Таким чином ми пришли до того часу що куплений зараз нормально укомплектований ПК потяне любі ігри в найблищі років 3-4 на високіх настройках.

Однозначно ти пишеш неправду і вводиш в оману людей. Моєму компу вже 4 роки і в сучасні ігри я вже грати не можу (наприклад, я не зможу вже запустити Bioshock). Якщо ти так віриш в ігрову платформу Vista+DX10, то скажи, наприклад, а скільки ж справжніх DX10 ігр ( там де нема DX9) випущено на цей час?

Навіть самі девелопери так не вірять в Вісту, як повірив в неї ти!

PS Порівняй також можливості процесора Cell з можливостями процесорів x86

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повторю

КОНСОЛІ ЦЕ ТОРМОЗА ПРОГРЕСУ В ІНДУСТРІЇ

А тепер по порядку на твої запитання.

Ти купляв комп 4 рокі тому і не можеш грати в нові ігри ?

Грубо говоря 2-3 рокі тому ігрова промисловість перешла на новий рівень графіки (а відповідно і вимог до заліза) в звязку з новим поколінням консолей. Тому відповідно все що було до цього дуже швидко устаріло.

Так як більшість проектів випускається як мультиплатформа значить і вимогі до заліза будуть практично не змінні до вимог які вже є на даний момент в таких проектах (щоб гра не тормозила на консолі а при випуску її на ПК не будуть же ж переписувати двіжок з 0 а просто прикручують пару фіч аля нові шейдери і кидають біші текстури і біший фпс).

Ще одним з чиників лишаються дані по ігровим двіжкам. На найблищій час не намічається нічого нового в даному плані окрім ІДтеч5 але він націлений на сьогоднішнє покоління консолей а відповідно і вимогі не будуть високі до заліза.

Новий перехід намічається через рокі 3 (не думаю що раніше соні або майкрософт покриють збитки цього покоління і ризикнуть перейти на слідуюче).

Чому не сильно багато ігр під ДХ10 ? Лише по 2м причинам:

1) примусовий перехід на вісту не всім хочеться міняти привичну ХР на щось нове і місцями повільніше

2) через приставкі які не тянуть ДХ10 в мультиплатформі девелопери не хочуть замарачуватись з переведенням її на новий дірект

Отже маєм результат. Докі приставкі не перейдуть на нове покоління нам прийдеться топтатись практично на місці по рівню графіки а відповідно і вимогам до компа.

Питання ?

PS Порівняй також можливості процесора Cell з можливостями процесорів x86

І ? )

Толку тобі з тих можливостей ?) Ти на ньому рахувати зібрався щось ?

В іграх його потенціал ніхто найти так і не зміг на даний момент :)

Да і спорне питання його потужність. Теперешні 4риядерні х86 як на мене можна з більшою користю задіяти як целовське одне основне і 8 чіпів сопроцесорів

ЗІ А де було сказано що я повірив в вісту ? ) В мене дома стоїть ХР ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc

Якщо є можливість закінь Bioshock в обмінник ;) ,сорі за флудяку не можу зайти в личку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Crysis выйдет на PLAYSTATION 3, Xbox 360 остался не у дел

Разговоры о возможном выходе Crysis на PS3 появились задолго до релиза игры на ПК. Разработчик – студия Crytek – начала искать программистов для платформы PLAYSTATION 3 ещё летом 2006 года. Для работы над каким именно проектом создателям Far Cry потребовались специалисты, имеющие опыт разработки для японской консоли, не было известно до сих пор. Немецкая студия неоднократно опровергала слухи о портировании Crysis на приставки, ссылаясь на недостаточные ресурсы next-gen-систем.

Но, как сообщает портал Gamesradar, на днях от неизвестных сотрудников Crytek в сеть просочилась информация, что в студии полным ходом идет работа по портированию Crysis на PS3. Более того, дело обычным портом не обойдется: японская консоль получит расширенную версию оригинальной игры для ПК с новыми режимами и различными нововведениями.

Как ни странно, выход Crysis на Xbox 360 не планируется ввиду технических ограничений консоли. Что же касается версии для PS3, то разработчики обещают визуальную феерию, сравнимую с тем, что можно увидеть только на топовых ПК.

На данный момент, вся эта информация больше относится к разряду слухов - никаких официальных заявлений от Crytek пока не прозвучало. Будем надеяться, что разработчики не будут долго томить молчанием всех пользователей PLAYSTATION 3.

Оригинал

http://www.gotps3.ru/article/crysis_vyjdet...alsja_ne_u_del/

Похожее

http://www.pcnews.ru/news/crysis-ps3-xbox-...-ea-216638.html

И таких новостей очень много, а ты говориш тормора развития.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Solo

1.військові технології(швидше дальше сильніше)

2.промисловість(швидше якісніше дешевше)

3.наука(обраховування складних формул,покращення суч. технологій)

Да і взагалі поняття комп. технологій-це обширна частка людського прогресу!!А наскількі мені відомо ми таки трохи прогресуєм

цікаво що приставки можуть дати наприклад війсбковій індустрії?приставкам -бой :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми тут про приставки спілкуємось, а значит - ігрі......я чогось не можу зрозуміти при чому тут якісь військові технології??

Та і навіть не напрягаючись, так подумати... японці придумали ПС3, розробляють кучу ігор, ----і це найтехнологічніша раса в світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zerotul

в етой теме обсуждаються игры на консолях и на пк

а не проблемы человечества

2dextervr

нам етого не понять:ok2::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что же касается версии для PS3, то разработчики обещают визуальную феерию, сравнимую с тем, что можно увидеть только на топовых ПК.

Приставкі сьогоднішнього покоління юзають відяшкі неспроможні видати рівень графікі Крізіса, а непристойно мала, по сьогоднішнім міркам, кількість оперативкі і вдео памяті просто не зможуть зберігать в собі таку кількість текстур.

Как ни странно, выход Crysis на Xbox 360 не планируется ввиду технических ограничений консоли

Взагалі непонятна заява так як зазвичай саме на PS3 в іграх використовують менші текстури і менше розширення (порівняно з Xbox 360) щоб ігри не гальмували.

В цілому звучить як простий фейк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу подивитися на консольний кіберспорт!!!Особливо по RTS s FPS-це ж напевно драйвово :) !!CS на джойстике ето как верхом на дикообразе!!Наприклад консольшик не справиться с Пк'шним АІ!!просто не встигне за ним!!

Переваги Консолів тільки в Файтингах і все!!Далі- хто хоче зіграти wow на консолі? :)

http://news.playground.ru/21815/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чим?

По моєму миш краще тримати в руках ніж джойстік!

somebody наведи пжалуста факти

тобі дай в руки хороший комп хорошу грулю і не відірвеш тебе за вуха від неї!!

Gears of war-типовий приклад- на боксі було цікаво цілитися з-за стіни!!На ПК це перетворилось на тупий відстріл монстрів методом періодичного хедшоту!!

особисто я б на консолі грав би через слешери(DMC і NG)-все!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз повторю

КОНСОЛІ ЦЕ ТОРМОЗА ПРОГРЕСУ В ІНДУСТРІЇ

А тепер по порядку на твої запитання.

Ти купляв комп 4 рокі тому і не можеш грати в нові ігри ?

Грубо говоря 2-3 рокі тому ігрова промисловість перешла на новий рівень графіки (а відповідно і вимог до заліза) в звязку з новим поколінням консолей. Тому відповідно все що було до цього дуже швидко устаріло.

Так як більшість проектів випускається як мультиплатформа значить і вимогі до заліза будуть практично не змінні до вимог які вже є на даний момент в таких проектах (щоб гра не тормозила на консолі а при випуску її на ПК не будуть же ж переписувати двіжок з 0 а просто прикручують пару фіч аля нові шейдери і кидають біші текстури і біший фпс).

Ще одним з чиників лишаються дані по ігровим двіжкам. На найблищій час не намічається нічого нового в даному плані окрім ІДтеч5 але він націлений на сьогоднішнє покоління консолей а відповідно і вимогі не будуть високі до заліза.

Новий перехід намічається через рокі 3 (не думаю що раніше соні або майкрософт покриють збитки цього покоління і ризикнуть перейти на слідуюче).

Чому не сильно багато ігр під ДХ10 ? Лише по 2м причинам:

1) примусовий перехід на вісту не всім хочеться міняти привичну ХР на щось нове і місцями повільніше

2) через приставкі які не тянуть ДХ10 в мультиплатформі девелопери не хочуть замарачуватись з переведенням її на новий дірект

Отже маєм результат. Докі приставкі не перейдуть на нове покоління нам прийдеться топтатись практично на місці по рівню графіки а відповідно і вимогам до компа.

Питання ?

PS Порівняй також можливості процесора Cell з можливостями процесорів x86

І ? )

Толку тобі з тих можливостей ?) Ти на ньому рахувати зібрався щось ?

В іграх його потенціал ніхто найти так і не зміг на даний момент :)

Да і спорне питання його потужність. Теперешні 4риядерні х86 як на мене можна з більшою користю задіяти як целовське одне основне і 8 чіпів сопроцесорів

ЗІ А де було сказано що я повірив в вісту ? ) В мене дома стоїть ХР :)

Я все таки не розумію, чому наприклад, PS3 - це тормоз прогресу. Ця консоль має сучасний процесор Cell, новий тип пам'яті XDR. Саме на ній Sony вперше поставила BD привод (а хто його зараз в нас має на PC?)

Неможу погодитись на рахунок DirectX. Яке він відношення має до Sony чи Nintendo? Він використовується тільки на платформах Microsoft.

Відносно ХР: хіба може ОС, можна сказати минулого десятиріччя, бути сучасною ігровою платформою?

Як в ній на рахунок підтримки великого об'єму пам'яті, "теперешніх 4риядерних х86" процесорів" чи підтримки DX10? Microsoft сама зараз позиціонує її, як ОС для бюджетних PC, а тут дехто вважає її ігровою платформою :)

case0lc

Якщо є можливість закінь Bioshock в обмінник :) ,сорі за флудяку не можу зайти в личку

Не закину - нема туди доступа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасний процесор Cell

Сучасним він був 2 роки тому, зараз же в ньому нічого надзвичайного нема.

Да і толку з процесора якщо решта частин системи тормозять його ?

новий тип пам'яті XDR

Просто чудово, але її там лише 256МБ яких по сьогоднішнім міркам ні на що не хватає

поставила BD привод

При сьогоднішніх цінах на блурей діскі і їх доступності він мені і даром не нада (хоча даром в принципі взяв щоб валявся в закромах :( )

На рахунок ХР то вона в мене до найблищого грейда після чого буде віста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...