Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

то пока народ паше сранку до вечора, вони тут граютсо в гамульки і готові 24 часа спорити шо лучче шоб грати в вишеупомянуті гамулькі, ппц :rolleyes::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

silia -- ти все про криві порти, я тобі про цяці прямо з консолі, порт то фуфел кривий(не щітаючи нові)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vergil84 уважно перечитай що я писав.

Частину з вказаних тобою ігр я грав саме на консолі а вже решту на портах (і далеко не всі порти криві, а якщо ще й маєш джойстик до компа то взагалі процент "кривих" портів значно зменшується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так кажу що краща. Там все оптимізованно. Є така штука як "рельєфность текстур" а на компі все плоско як доска.

з.і ти особисто грав на ХВОХ?? І які ігри?

це називається bump mapping

все це апаратно на ПК підтримується відяхами ще з GeForce 6600

є ще паралакс мапінг (сталкер кірпічна стіна)

оце витягують тіко топові відяхі 8800 наприклад

коробочка зразу помре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мене жаба давить викладать за гру на пс3 450 рупій ).. але можна погодитись що за 450 грн тебе позбавлять "складності" вибрати розширення з меню і поставити нові драйвера )) це так важко капєц)

але по суті. то просто треба порівняти візуально якість картінки з пк і з пс3 на турбо тєлєках.. і все стане ясно.. що як і де..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В августе 2005 года, за четыре месяца до американского запуска Xbox 360, каждые две из трех консолей, которые активно собирали, готовясь к огромному потребительскому спросу в грядущий рождественский период, были бракованными. Если быть совсем точными, то речь идет о 68%.

Данную информацию опубликовал в своей статье известный журналист Дин Такахаши (Dean Takahashi), который ссылался на несколько «надежных источников». Кроме того, Такахаши пишет, что Microsoft изначально планировала продать не менее 50 млн. Xbox 360.

Но это не самое интересное. Источники журналиста утверждают, что руководство Microsoft было прекрасно осведомлено о проблемах и проценте брака (несмотря на то, что официально глава развлекательного дивизиона Робби Бах (Robbie Bach) неоднократно утверждал обратное). Несмотря на это, запуск было решено не откладывать.

К началу 2007 года более 1,2 млн. консолей были возвращены игроками по гарантии, после чего Microsoft, наконец, признала, что проблема существует, и анонсировала бесплатную 3-летнюю программу по замене поломанных консолей.

В качестве причин такого высокого процента брака источники называют различные моменты, однако они сходятся в одном - желание повысить функциональность консоли, например, решение добавить винчестер и беспроводные контроллеры ближе к концу проектирования, вылилось в то, что архитектура не была продумана до мелочей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людям - котрі не позбавлені творчого ністрою, шурупчиків, цікавості, часу і полюбляють гемороїтися (все суто ігр на Пк), доганяти моду заліза, модити і розганяти свої машинкі до максимальних параметрів - обирабть Пк.

А лінтяї, або ті хто береже свій час і хоче або ж використоакє на 100%, мають голову на плечах і невгамовну жадобу до гри - обирають консоль.

Комбайн потрібен, але його можна замінити ноутбуком + консоль - мені такий варіант більш до вподоби.

Але в наявності лише комбайн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А лінтяї, або ті хто береже свій час і хоче або ж використоакє на 100%, мають голову на плечах і невгамовну жадобу до гри - обирають консоль.

Тепер перечитай що пише одним постом вище і включи голову на плечах, яку ти тікищо пробував довести що маєш

Скільки ти промаєся з настройкою компа? А скільки часу в тебе уйде щоб знайти сервісний центр майкрософта, відати туда консоль, зачекати докі її полагодять або вирішать замінити на нову і яка вірогідність що тобі попадеться не бракована.

При 68% випуску брака ет просто лотерея чи попадеться тобі справна річ :)

Да я знаю про нову ревізію (вже третю) бокса де понизили відсоток брака але він все ще є захмарно високим для такої речі котру позіціонують як виріб для людей котрим не нада думати а просто увімкнув і грай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик ет же про всі консолі відразу а ти про x-box от Мелкософта, Соня же Япона-мать. Сравненіє глупоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дик ет же про всі консолі відразу а ти про x-box от Мелкософта, Соня же Япона-мать. Сравненіє глупоє.

Угу, ще один обдуманий пост, Соньки теж часто браковані, нажаль нічо в доказ не приведу бо давненько вже читав , але перші консолі взагалі вертались більше ніж продавались(трохи загнув, але недалеко від істини)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соня продає ігри по 400-600 грн за діск

10 ігр - новий модний компютер

Її в широкі маси не відпускає ціна.

А якщо взяти до увагі те що бішість ігр на PS3 йде в заниженому розширенні навіть порівняно з Хбокс не говорячи вже про ПК то сенс купляти приставку пока дуже розмитий.

Приставка це для людей котрі мають лишні кошти і немають ні бажання ні часу ні бажання подумати 1-2 хвилинкі над настройками а просто хочуть бібатись в любу іграшку. + парочка фанатів приставок які з піною біля роту будуть доказувати що PS або XBox360 єсть круть нєсусвєтная навіть якщо самі в це вже не вірять.

ЗІ Перші консолі соні царапали дискі а деякі відмовлялись бачити діск в приводі (якщо хочеш можу в архіві навіть пару роліків з браком найти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людям - котрі не позбавлені творчого ністрою, шурупчиків, цікавості, часу і полюбляють гемороїтися (все суто ігр на Пк), доганяти моду заліза, модити і розганяти свої машинкі до максимальних параметрів - обирабть Пк.

А лінтяї, або ті хто береже свій час і хоче або ж використоакє на 100%, мають голову на плечах і невгамовну жадобу до гри - обирають консоль.

фу, брєєд...

це те саме що казати що тільки творчі натури і дауни ходять по ресторанам, пробують різні салати-страви і тратять на них гроші. а розумні шпілєві пацани з головою на плечах ходять в макдональдс - ніяких експериментів з харчами, все просто і зрозуміло, 10 баків і тобі звичний гафняний смак бургера і кукукола в додаток. не більше не менше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаба - болото хвалить :(. пасему нема чого спорить + зарядко для умнікофф "На каждий товар - свой покупатель" усьо сказал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про брак Х боксов на 100% согласен ...чего тут думать ето Майкрософт ..и етим все сказано

Про сони не согласен ибо проблем у нее раз в 100 меньше чем у яшика ... знаю лично несколько владельце Хбоксов и Сонь на сони еше никто не жаловался за исключением жалоб связаных с ценой , а вот жалобы владельцев Х боксов заставляют думать про то что приставки преднозначены для експлуатации в качестве нагревателя воздуха

кстати про цены Силя ты сильно загнул ...стандартная цена 420 грн на Петровке в Киеве по 350

И кстати такие цены заламывает НЕ СОНИ !!! а наши перекупшики , простой пример самая дорогая игрушка на западе стоит 64уе тоесть 305грн и такая цена держится только у хотов ,у более мение устарелых игр цена колеблится от 30до 50 уе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.petrovka.ua/?CATEGORY=607 - ціни на петровці

На рахунок заходу теж ненада то тут то там проскакують ціни на очікуємі блокбастери різних платформ і самі дешеві на ПС3 зазвичай 50-60 Євро в європі, а щось дійсно стояще доходить до 80-120 євро. Ми ж не говоримо про якісь дешеві подєлкі для казуалів а про проекти ААА класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я повторю ...на петровке в КИЕВЕ А НЕ НА САЙТЕ !!......дороже чем на ихнем сайте не найти ...

вот норм магазин наш УКР http://pristavki.com.ua/

вот западный http://www.play-asia.com/paOS-14-71-zf-49-en.html

ты все равно неправ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДАааа play-asia з назви видно що це захыдний сайт :(

В європі ціни приблизно ті ж самі ( + - ) але в кінці стоїть знак євро.

ЗІ Да і хрен редьки не слаще, 420.00грн за діск з грою це покіщо не для середнього геймера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПФФ .....раницы совсем нет :ohmy:

качество игр на платформе контролирует производитель платформы ..кто контролирует качество игр на ПК ?

я уже говорил только на ПК возможны игры вроде Сталкера. Готики 3.и наконец жемчужины "лада рейсинг клаб"

Лучше там где деньги крутсятся ...то что крутится на ПК рынке по сравнению Консольным копейками назвать язык не повернется ... в доказательство тому вспомните когда на ПК последний раз выходил КАЧЕСТВЕНЫЙ ексклюзив который не забываеш после прохождения как Кризис (кстати уже не ексклюзив)...

Кармак давно сказал, что на писюках ловить нечего.

Джеват Йерли из Crytek заявил, что в гробу они видели писюковые эксклюзивы после Крайзиса.

я уверен что и Близард не долго продержатся

Тему пора назвать ХОЛИВАР ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Джеват Йерли из Crytek заявил, что в гробу они видели писюковые эксклюзивы после Крайзиса.

я уверен что и Близард не долго продержатся

Тему пора назвать ХОЛИВАР ! )))

знач ставим на блізарді і крайтеку поки хрестик. в нас є вальв :ohmy:

кількість пісі все одно в рази більше за кількість консолей. значить і ємність ринку більша. так що охочі заробить будуть. та й вони, гарантую, нікуди не дінуться. це ж бізнес, йому пофіг який в тебе ігропорт :D

консолі доживатимуть своє. майбутнє за проектами на зразок стіму. я маю під рукою сотні ігр в он-лайн магазині, вони вивірені, робочі, бо ж стім продає продукт і за нього відповідає. і ціна від $5 до $20 за більшість, дорожче тільки новинки після виходу. які пєтровкі з 420 грн за гру? ;) в топку плейстейшини і хбокси!

post-58-1221154695.jpg

post-58-1221154695.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У вас есть Valve кторый уже делает игры под консоли (пример оранж бокс ))и близард с 1 игрой в 4 года :)

а у нас все остальное :)

Чем отличается стим от ПСнетворк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти мариш :)

зайди на будь-який солідний гейм-портал, глянь на череду анонсів і оглядів. і це все я можу а) скачати б)купити і все з набагато меншим гемором , і в достатніх кількостях. вийшов той же сталкер ЧН - я маю суперову картину з файною деталізацією і фантастичним звуком. поспілкуюсь по грі на форумах і т.п., +мультиплеєр. спільнота випустить доповнення і інші фічі. все це нереально для приставки навіть за піццот еврів...

а ви грайтесь в денді :) доречі з якого віку рекомендують приставки? з 5 чи 6? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мде ....нельзя недооценивать предсказуемость тупизны

все что ты перечислил есть в ПС3 и на ПС нетворк кстати про гемор парочкой постов выше спорили

а такого шлака как сталкер даже не путсили бы в продажу чтоб не портить репутацию

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мде ....нельзя недооценивать предсказуемость тупизны

як і убогості нікчем, що пробують спуститись на особистості

все что ты перечислил есть в ПС3

вау, так де засилля ПС3? де вони? знов бум нить про "високіх ценітєлей" ігрової індустріі що грають лише на приставках?

те продукт класний, потрібний споживачу, має відповідне співідношення ціна/якість - про це говорить його комерційний успіх. споживач голосує доларом. так, можна скільки завгодно махать шапками (чи джойстиками) але...

а такого шлака как сталкер даже не путсили бы в продажу чтоб не портить репутацию

точно. уточни репутацию кого?

pcgamer - must buy, gamesradar - AWESOME, metascore - 90

про що ми говоримо? ти знаєш авторитетніші гейм-видання? просвіти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты хочеш сказать что игровому рынку консолей далеко до ПК ?

на консоли никогда не выпускали недоделаных игр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...