Перейти до змісту

PC vs PS3&Xbox360


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хватит жалотася как дети малые подбегают к маме и кричат тыча пальцем "а он матюкался!!"

Верджил сказал чистую правду ...

модер сам меня оскорбляет постоянно и что ??!!

как говорится доктора на больных не обижаются

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Songoku Да ладно...

Як я можу їх карати якщо спорю з ними я сам ?) Це буде ними росцінене як зловживання владою і знову нову піднімуть тему аля "беспрєдєл модераторів" "Сіля буріє" :)

Пока не перегібають палку і не скатуються до мата ет нармал. :sm142:

2Ridiska Повір ніде не мав наміру тебе чи когось іншого ображать в цій темі. Нащот окуліста ет просто к дєлу так як ти замічаєся в читані постів опонентів по спору лише уривками упускаючи саму суть посту поза увагою.

2Vergil84 такіх як я не лічать gallery_7_30_614.gif

А тобі рекомендував чіткіше висловлювати свою думку ато понять що ти мав на увазі воще не реально

Ще не разу зауровень з РС не виходили цяцькі на ділі!

А взагалі мені побарабану в якій послідовності по часу виходять ігри на різних платформах, головне аби вони були чудовими.

Яскравий приклад "Асасін крід" На консолях люди скаржились на однообразний геймплей і неможливість швидкого переміщення між містами, і на ПК це врахували випустивши гру одразу з додатковими місіями які урізноманітнювали геймлей і можливістю пропускать нудні пробігі між містами які тривали до пів години. Таким образом здля ПК геймерів юзери приставок були всього навсього бетатестерами :sm142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Silla --- Простий приклад, як кричали розробники ДМС 4 що він вийде в одне число на всі платформи, а на ділі Головне керівництво Капком вирішило як нада. І на цьому піврічному зазорі вони зрубили кучю "капусти" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Аналитическая организация Game Developer Research провела исследование игровых рынков Северной Америки и Европы. Результаты опроса 2008 State of Game Development Survey показали, что в этих регионах находятся более двух тыс. активных разработчиков компьютерных и видеоигр.

Интересно, что несмотря на постоянную пропаганду о смерти РС-гейминга, выясняется обратное. Более 70% из этих студий работают над играми для РС или Mac. 43% опрошенных студий занимаются консольными играми, причем предпочтения в конкретных платформах распределились следующим образом (обращаем ваше внимание, что одна студия может вести разработку игр для нескольких консолей, поэтому не стоит удивляться, что сумма процентов не равна 100):

73% - Xbox 360

58% - PS3

42% - Wii

15% - PS2

Разработкой игр для портативных консолей, таких как DS и PSP, занимаются всего 16% западных студий, причем 3/4 из них уделяют внимание хэндхелду от Nintendo.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даг Ломбарди (Doug Lombardi) из Valve, выступая на Games Convention 2008, официально заявил, что все обновления для игры Team Fortress 2 , которые доступны на сегодняшний день в Steam, также выйдут и для Xbox 360-версии этой игры позже в этом году.

Valve решила подождать еще немного, и вместо того, чтобы выпускать небольшие патчи для консольной версии, намеревается предложить пользователям Xbox 360 скачать крупное обновление, которое принесет с собой очень много нововведений. Стоит ли говорить, чем это грозит пользователям Xbox 360? Конечно же, за небольшие патчи брать деньги некрасиво, а за крупное обновление - вполне логично.

А на ПК все це халява + вже справа менувших днів ;)

ЗІ Доречі зараз йде халявна проба тімфортреса для тих хто ще не придбав цю гру, так що при бажанні можете приєднатись до безбашеної стрілянини :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФИГЕТЬ!! все бигом опгрейдим компы качаем халявный патч и рубимся в тим фортрес еше года 3 :)

ибо на компе играть больше нечево

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_2223.gif

Ти мене коли небуть до смерті доведеш :) Незя так смішити ато лопну gallery_7_30_5712.gif

Твоя обізнаність в іграх на ПК просто вражає :)

Тільки сьогодні стартанув Сталкер, Crysis Warhead відправили вже на золото, за ним ходом іде SPORE. На горезонті маячть Фалаут, Сакред2, Кол оф Дюті нове, НФС, Бурнаут, Лефт 4 дед, Фаркрай2, Принс персії, дороблений Відьмак ітд ітп (це все до кінця року).

Про онлайн ігри і ігри від блізарда взагалі мовчу, адже 1н єдиний стар2 вартий десятків ігр а онлайн РПГ взагалі не практикується на консолях(окромя старенької фіналкі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я был за ПК года так 4, рубился во все что только можно, но вот счас немного начало поднадоедать, особенно бесит когда хочетса прийти и просто отдохнуть,...а на ПК, чето чем дальше тем хуже, тут лицензии лагодром на норм железе устраивают, пока все не перепатчиш, а за пиратство вообще не говорю, если не ср...й отчет, так рабочий стол появляетса. Вот и решаюсь какую консоль брать, больше склоняюсь к пс.

прочитал все что тут написано, и еще пару десятков форумов перелапатил, КОГДА ЖЕ ЕТА ВОЙНА ЗАКОНЧИТСА!!

to RIDISKA

стукни в асю

to silia

а не задолбаемся ли мы железо грейдить, чтоб все ето увидеть в свете нормальном?

просто моя тачка ну еще пол годика вытянет и все, дальше лагодром начнетса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

silia

Прінц Персії 4 - буде? :_06: а як називається, я пройшов всі 3 частини і цю буду грати з задоволенням. Може маеш якісь силочкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2art

http://prince-of-persia.us.ubi.com/

зайди на офіціалку там усьо є

А Комп як рулив так рулити і буде!!один джойстік відкидає будь-яке бажання грати на приставках!!Миха імхо рулить

Далі графічний рівень приставок стоїть на місці до випуску наступної PS4 чи XBOX720!!В ПК він постійно розвивається що штовхає прогрес вперед!!

Далі-треба цілявізар!!Да й не маленький!!А великий грошей стоїть!!Так зо майбутнє імхо за ПК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to silia

а не задолбаемся ли мы железо грейдить, чтоб все ето увидеть в свете нормальном?

просто моя тачка ну еще пол годика вытянет и все, дальше лагодром начнетса.

Міф про грейдженя тачок ет ппц :smile3:

Люди просніться і гляньте правді в очі :smile3:

Консолі затормозили розвиток графікі в індустрії і соотвєцтвєно затормозився розвиток вимог до ігр.

Да на ПК при порті з приставкі підіймають графіку до рівня "щоб не різала око своєю убогостю" але вимогі від цього не сильно ростуть і лишатимуться приблизно на тому ж рівні що і зараз. ПК ексклюзиви після крізіса в найблищому майбутньому також не обіцяють ніяких заоблочних вимог.

Таким чином ми пришли до того часу що куплений зараз нормально укомплектований ПК потяне любі ігри в найблищі років 3-4 на високіх настройках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sillia

созрел вапрос:

что главное в игре графа или гемплей?

и скока сейчас стоит нармальный компутер?

П.С. ты на ПС2 в игру БЛЕК (если не ошибаюсь) и ГОД ОВ ВАР играл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рахую, гемплей важніший за графу, якаб графіка не була, якщо нема гемплею довго в неї не пограеш. От Готіка перша мені сподобалася там графа не дуже а сам гемплей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ети игры вышли на консоле которой уже сколько лет????????

отсюда вывод зачем платить больше

Сталкер,Crysis Warhead, SPORE, Фалаут, Сакред2, Кол оф Дюти, НФС, Бурнаут, Лефт 4 дед,

Фаркрай2, Вeдьмак-- ето не показатель( большенство из них ето "переливание с пустого в порожне")

стар2-(не хачу сприть с народом )

далеко не еталон среди стратегий (про плагиат я вообче молчу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:)

Грав я год оф вар (навіть не так я її прошов). Нічогісінько нового я там не побачив. Я в такі слешери грався ще на ПС1 і денді. Просто новий рівень реалізації (графіка покращена) І не варто зараз згадувать ці ігри, вони виходили в часи коли ще ПС2 жила і процвітала, а про ПС3 ходили леше слухі та і рівень графіки на той момент був нормальний

Графіка не основне якщо геймплей чудовий але вона всерівно має бути на рівні про що свідчить те що зараз не асобо народ рветься переігрувать старі шедевр.

Простий приклад переваг ПК геймплея над консольним візьми і пограй в відьмака. Ні одна ЖРПГ не дотяне до нього тому що там дійсно починаєш вірити в те що твориться навколо, все що ти зробиш і яке рішення приймеш відражається на світі гри. А що ми маєм навіть в горячо любімій фанатами фіналці ? Однообразний, затянутий і під кінець раздражаючий геймплей і непоганий сюжет якій практично під копірку перелазить з 1ї частини в іншу (зіграв 1-2 частини і ти будеш знати наперед що станеться в кожній новій грі)

Про шутери також говорить нема що, на приставці грати шутери ет повний маразм, те саме стосується і РПГ де потрібно цілитись

Думаєте чого ще досі не запрацював так гарячо рекламований майкрософтом сервіс для спільної в онлайні гри ПК і Хбокса ? Да все тому що при тесті таких проектів юзери гравші на ПК безбожно нищили приставочніків, ті не могли їм створити конкуренцію ні в одному виді ігр.

Ну але в плейстейшена є ТЕКІН якого на ПК не бачить і це шкода :( Біше з консолей покищо нема за чим тужить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну насчет противостояния игроков ПК и консолей ет не серйозно говорить, пк порвут всех, сам в отряде состою. Но! я например се хочю консоль для таких игр как ГТА 4, Ассасин, МГ4, ГТ. Ето просто отдых в них играть на тнормальном телеке.

А на компе буду убивать всех остальных :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну насчет противостояния игроков ПК и консолей ет не серйозно говорить, пк порвут всех, сам в отряде состою. Но! я например се хочю консоль для таких игр как ГТА 4, Ассасин , МГ4, ГТ. Ето просто отдых в них играть на тнормальном телеке.

Одна вийде на ПК друга вже є на ПК

Купи краще собі джойстік до ПК + кабедбок кінь з ТВаута на тєлік і будеш насолоджуватись грою ніби на консолі зато з гарнішою графікою :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот сколько мучюсь, нифига толкового не вышло, изображение размытое, да и 100 Гц не могу выставить, а телек их держыт. Подключал обычными тюльпанами в компонент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо тєлік в тебе не ХДТВ (якщо ти пишеш про 100герц то скоріш за все це звичайний тел) то особого кайфу ти не получиш адназначно. В звичайних телевізорах розширення вроді 720х480 або близько до цього

Щоб не було сильно розмите зображення має буть в рідному розширенні для телевізора

ЗІ З приставками ще гірше адже там кожна гра в свому розширенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не на телеку написано НД реди (1080і/720р), це слим трубочний тв, але 100Гц трымае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...