Перейти до змісту
Harddriver

Підкажіть, з якої вежі йдуть звичайні ефірні канали?

Recommended Posts

...

Якщо мені не змінює пам"ять то трансляція йшла з трьох веж: частина каналів з Підгаєць, частина з Карбишева і частина з 16-ти поверхівки біля готелю Україна. Принаймі так було раніше, як зараз не знаю.

Втратив інтерес до ефірного ТБ.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, Oli сказано:

На Карбишева вишка

з Карбишева якщо й йде щось, то лише Т2, а точно не звичайні ефірні. Це вишка "Зеонбуда"

А звичайні ефірні передають з Центру, з 16ти-поверхівки

Щось може ще з Підгаєць, але, здається, там вже все те демонтували, лишилось лише Т2... Буду там, запитаю

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

@jack74, ти дезінформацію не розповсюджуй,  якщо не знаєш, то краще промовчи, бо топікстартера заплутаєш ще більше.

На Карбишева Т2 відродясь не було, це вежа ніякого не Зеонбуду, а ТОВ "Телемережі України". Вони ж знаходяться за адресою по вул. Словацького 12 (багатоповерхівка біля готелю Україна). І вони ж транслюють ефірне ТВ. Також ефірне ТВ (кілька каналів) було на Підгайцівській вежі, можливо до цих пір є, гарантії не дам. А от цифра, котра Т2, - транслюється саме з Підгаєць

Редаговано d.u.a.l

Поширити це повідомлення

29 хвилин тому, jack74 сказано:

з Карбишева якщо й йде щось, то лише Т2, а точно не звичайні ефірні. Це вишка "Зеонбуда"

Щось може ще з Підгаєць, але, здається, там вже все те демонтували, лишилось лише Т2... Буду там, запитаю

Теж так думав, але там Т2 точно нема

Поширити це повідомлення

8 годин тому, jack74 сказано:

з Карбишева якщо й йде щось, то лише Т2

З найди тут передавач з Карбишева.

т2 йде з Підгаєць, Ковеля, Нововолинська, Любешова, Шацька та Горохова.

ще добиває з Рівного, точніше Антополя.

Поширити це повідомлення

3 годин тому, jack74 сказано:

з Карбишева якщо й йде щось,

а про все інше - я ж написав, буду в Підгайцях на ОРТПЦ, розпитаю і напишу точно

Поширити це повідомлення

9 годин тому, Harddriver сказано:

Гугління поставило більше запитань, ніж відповідей

http://ukrtvr.org/efir-po-naselenikh-punktakh/25-volinska-oblast/403-lutsk-misto-vklyuchno-selo-pidgajtsi.html

ти ж сам собі дав точну і конкретну відповідь =))

на сторінці розписані всі волинські вишки, які канали транслюють, аналог чи цифра, на якій частоті, потужності....

PAL i SECAM це аналог, ДВБ-Т і Т2 розписані, навіть позначені мультиплекси.

які ще можуть виникати питання?? нерозумію...

Поширити це повідомлення

51 хвилин тому, laser сказано:

на сторінці розписані всі волинські вишки, які канали транслюють, аналог чи цифра, на якій частоті, потужності....

PAL i SECAM це аналог, ДВБ-Т і Т2 розписані, навіть позначені мультиплекси.

Не факт, що там інфа актуальна, наприклад, на Словацького 12 було 2 щогли, зараз залишилась лише одна. Вже давно мова йшла про перенесення всіх передавачів звідти на Карбишева, і, згідно моїх спостережень, кількість передавачів там значно зменшилась (антени не рахував). А деяка інформація на вказаному сайті позначена ще 2013-м роком

@jack74, без образ, але ти ж цитуй повністю 

6 годин тому, jack74 сказано:

з Карбишева якщо й йде щось, то лише Т2, а точно не звичайні ефірні.

Точно є там ефірні, точно є там радіо, а от Т2 - чого нема, того нема. Колись "Телемережі" там включали в тестовому режимі цифру у стандарті DVB-T, але то ще було до конкурсу на оператора цифри і вони надіялись стати оператором хоч одного мультиплекса. Тільки все віддали "лівій" конторі "своїм людям".

Поширити це повідомлення

8 годин тому, Basil сказано:

З найди тут передавач з Карбишева.

т2 йде з Підгаєць, Ковеля, Нововолинська, Любешова, Шацька та Горохова.

ще добиває з Рівного, точніше Антополя.

В мене з Антополя, бо канал Рівне1 є.

Лінійкою гугла до вишки Підгайці, 35км а зловити неможу.

А до Вишки Антополя біля 60км

Поширити це повідомлення

В місті з тих карт толку мало. Вдома дев'ятиповерхівка перекрила напрямок на Підгайці бувально на пару градусів, і йок. Дециметровий сигнал огинати перешкоди, як показує практика, не здатен, так само як відбиватися від них щоб  зловити перевідбитий.

Поширити це повідомлення

On 01.12.2017 at 15:12, jack74 сказано:

Не знаю що там транслюють з Зеонбудовської вежі, а Т2 точно з Підгаєць.  Аналог швидше всього з 16-поверхівки на Словацького. Але нафіг він потрібен, по перше якість гівно, по друге його скоро повинні вимкнути на завжди. Так що т2 або супутник, якщо хочете телеканали дивитися.

Поширити це повідомлення

22 годин тому, Harddriver сказано:

В місті з тих карт толку мало. Вдома дев'ятиповерхівка перекрила напрямок на Підгайці бувально на пару градусів, і йок. Дециметровий сигнал огинати перешкоди, як показує практика, не здатен, так само як відбиватися від них щоб  зловити перевідбитий.

А Ви б спробували, перед тим як такі висновки робити. Приймаю відбитий сигнал на простеньку антену з п"ятивольтовим підсилювачем, живлення з тюнера Т2, всі 32 канали показують.

Поширити це повідомлення

12 годин тому, Andruha_gpz28 сказано:

по друге його скоро повинні вимкнути на завжди

ой, Андрюха не сміши. аналог вимикають вже з якого, з 2012 року? Тонка кишка в наших мужів відрубати кабель.

Чекаю не дочекаюсь коли його вимкнуть, але безнадійно... Так і топчемся в стандартах 60-70хх років, в той час коли в європі масово вже на цифрове радіо переходять

Редаговано laser

Поширити це повідомлення

On 02.12.2017 at 00:20, Harddriver сказано:

Так нічого і не вийшло?

Я в селі взагалі на польську ловлю, ще й антена на горищі...

Поширити це повідомлення

4 годин тому, Oli сказано:

антена на горищі...

Вчора ставив антену на інтертелеком, не розрахував сили та впустив стару польську, як результат розбив-поламав... 

На горищі висіла ще одна на "аналог" підключив, і працює!!!!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз