Перейти до змісту

Декілька питань порохоботам від Павла Севастьянова


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Какую страну строят те, кого вы яростно защищаете? Явно не Польшу, где все силы государства направлены на развитие частной инициативы, частного предпринимательства, самоуправления, защиту частной собственности. Явно не Швейцарию, где фамилию президента не все знают, где вооруженные автоматами и пулемётами граждане на референдумах устанавливают себе налоги. И явно не Сингапур и не Японию, не те страны, где мы видим самоограничение и законопослушание элит, на которых равняются все граждане. И не Китай, где коррупционеров казнят пачками. Ну и конечно же, не Штаты и не Великобританию. Тогда что строят ваши протеже (в смысле информационной поддержки)?

Что происходит у нас: 

1) Негласный запрет предпринимательства. Все контролирующие службы нацелены на вымогательство. Со времён СССР количество проверяющих только растёт. Поощряются силовые наезды и демонстративная конфискация имущества у предпринимателей.

2) Полная и безусловная безнаказанность чиновников, демонстративное освобождение из-под стражи совершивших преступления или демонстративное игнорирование преступлений, совершаемых чиновниками.

3) Демонстративное разграбление бюджета, и государственных предприятий, государственных земель. 

4) Безумное повышение зарплат чиновникам и постоянный рост их количества.

Так в какую сторону движется наша страна? На Запад? Нет. На восток? Тоже нет.

Вы говорите, что провал в экономике - это не вина тех, кто сейчас у власти. Вынужден огорчить вас - все те, кто сейчас у власти, были там на протяжении последних 15 лет. И Порошенко, и Яценюк, и Тимошенко, и Луценко, и Аваков строят эту страну уже давно. Из списка исчезли Симоненко и Янукович. Остальные все в строю. Те же методы хозяйствования, которые основал Кучма, продолжают доминировать и сейчас. Своим - всё, остальным - закон.

Так что конкретно вы защищаете? Не кого, а что? Если не смотреть на личности, ведь все мы после Майдана изменились, просто по делам давайте смотреть - что конкретно вы защищаете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого не українською ,

на москалів працюєш ?

де посилання ?

виглядає так ,що убер патріот Роман другий

перейшов на московськи діалект українськоїт мови

і чого це маю шукати в гуглі щото за хер такий Павла Севастьянова

це він чи вона,чи воно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Andri сказал:

немаю нічого проти порохобів, але хай би вони десь жили в власних закритих общинах і не навязували нічого іншим, бо вони поводять себе  як лгбт, хочуть заявити тільки свою єдину правильну позицію і максимально  намагаються говорити про патріотизм і владу, але їх патріотизм зводиться суто до лизати жопу владним ініціативам, тут взагалі я був шокований, юзер rl72 сказав, що Порошеннко спас Україну в 14-15 році від розвалу ^_^

о ,ще один гнобитель порохоботів ,

,,жопа ,, слово москальске ,

а по українськи ,воно звучить  -дупа .

такий еталоний  зрадофакер ,і не в ігнорі ,непорядок.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Rock сказал:

а чого не українською ,

на москалів працюєш ?

де посилання ?

виглядає так ,що убер патріот Роман другий

перейшов на московськи діалект українськоїт мови

і чого це маю шукати в гуглі щото за хер такий Павла Севастьянова

це він чи вона,чи воно

А по суті є що відповісти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Andri сказано:

Порошеннко спас Україну в 14-15 році від розвалу ^_^

Нема Порошенка - нема України, Порошенко це Україна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, volks сказал:

А по суті є що відповісти?

нафіг мені суть ,головне протролити зрадофакерів .

я не вступаю в дискусії з зрадофакерами ,то марна справа ,це не лічиться

а що тобі Павла Севастьянова авторитет ?

,я поняття не маю шото за Севастьянова,

щоб по суті відповідати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Rock сказал:

а що тобі Павла Севастьянова авторитет ?

,я поняття не маю шото за Севастьянова,

щоб по суті відповідати

Яка різниця Севастьянов чи баба Валя з Бердичева. Головне суть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Яка різниця Севастьянов чи баба Валя з Бердичева. Головне суть.

ну так Роман другій бабу з Бердичева не постить ,

а постить Севастьянова (хто такий не понятно )а для Роми авторитет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Rock сказано:

,,жопа ,, слово москальске ,

а по українськи ,воно звучить  -дупа

"дупа", хіба, не польскою? бляха! і тут зрада ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття плюс. Король голий. Хтось подумки чи на словах вдягає його в синьо-жовті труси та чи змінить це реальність? Якщо б хтось хоча б намагався прикритись, я б був вдячний. Та ні, король вийшов в натовп махаючи причандаллям і з насолодою дивлячись в натовп. Якесь тваринне задоволення від абсолютної моральної наготи, щось нелюдське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, romaxa11 сказал:

Стаття плюс. Король голий. Хтось подумки чи на словах вдягає його в синьо-жовті труси та чи змінить це реальність? Якщо б хтось хоча б намагався прикритись, я б був вдячний. Та ні, король вийшов в натовп махаючи причандаллям і з насолодою дивлячись в натовп. Якесь тваринне задоволення від абсолютної моральної наготи, щось нелюдське.

 

філософ ,а де посилання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більше 90% виборців бачить те що каже автор, якщо врахувати оптимістичний рейтинг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Більше 90% виборців бачить те що каже автор, якщо врахувати оптимістичний рейтинг.

ну то не очкуй, прийде 2019 рік і ті всі 90% оптимістів проголосують, за реального патріота України і все буде гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Стаття

Стаття? То я в якомусь фізбуці статті читаю про котиків або "як я провів цей день"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді, я міг би тебе дуже сильно образити просто співставляючи твоїж пости отого мінстецівського висеруна духлія з твоїми ж постами по волонтерству, але не буду, бо поважаю те що ти не зупиняєшся волонтерити. Я не розумію одне, як ці дві речі, порохоботсво і волонтерство може існувати в одній голові, можливо в тебе там декілька ізольованих кімнат і їх мешканці не перетинаються.

Духлій це круто звичайно, він це пише вже 4 роки і буде писати ще 5-6, поки йдуть бабки.

От що пише Вашингтон Пост - Corruption problem in Ukraine cuts far deeper than many know Я розумію що то все фігня, то й не парся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, difoto сказано:

А можна я теж картинкою відповідь дам? Дякую.

А це до війни та кредитів яке має відношення: ДФС призупинено 469 тис податкових накладних на суму понад 10 млрд грн?

Чи там регіонали засіли?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, romaxa11 сказано:

От що пише Вашингтон Пост

Ой, ти певне помилився, не WP ,а WT , яке є напівжовтим :)

І про автора тобі теж картинкою, добре? Якось невдобно виходе, правда?

Ромасі.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну друже як хочеш, у мене враження що ти з Ізраїлю то все пишеш. Також мінстець обізвав автора WT заказушним прокацапським, але в цьому тексті ні слова про хорошого пу, а тільки про корупцію в нашій країні. Я радий що ти тут живеш добре і в гармонії з власним сумлінням. Удачі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, друже, той же Духлій пише цифри і факти, які можна підтвердити за 10 хвилин в гуглі. Твій чувак з першого повідомлення пише емоціями, які можна підтвердити хіба такими самими емоціями з постів інших. А "блогір" з ВашінгтонТаймс взагалі пише х%;ню, яка до Порошенка аж ніяк не стосується. Живи своїми мріями, удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та Бог з тобою! Головне щоб по дарогє с аблакамі ти все ж вернувся назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, romaxa11 сказано:

От що пише Вашингтон Пост - Corruption problem in Ukraine cuts far deeper than many know Я розумію що то все фігня, то й не парся.

Це факінг опініон оф L. Todd Wood - He splits his time between New York City, Washington D.C., and Moscow

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А, людина з підвищеним відчуттям справедливості, замінусовала всі пости порохоботів :D

 

п.с. хотілося б вірити що це стьобdual4.thumb.jpg.898f2dccce873a595e4c4941c61b4161.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...