Перейти до змісту

Хто де стрижеться?


Amor

Рекомендовані повідомлення

1-2 чоловіка за годину.

Кожні дві години технічна перерва півгодини на  дезінфекцію.

10 чоловік в день.

Два дні на тиждень звісно з розривом,20 чоловік на тиждень.

І рукавички ніхто не забуває.

За тиждень ,тимчасом скільки людей проходить в гастрономі,

як думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, Nokian сказал:

1-2 чоловіка за годину.

Кожні дві години технічна перерва півгодини на  дезінфекцію.

10 чоловік в день.

Два дні на тиждень звісно з розривом,20 чоловік на тиждень.

І рукавички ніхто не забуває.

За тиждень ,тимчасом скільки людей проходить в гастрономі,

як думаєш?

 

До сраки. Я в масці в магазин прийшов, взяв що треба, на касі на відстані від касира 1.5 метра розрахувався за 2 хвилини і пішов. Ризик мінімальний. В перукарні контакт з перукаршою 20 хв на відстані 30 см. Ризик максимальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну да,ну да 

Краще порахуй,скільки людей торкнеться транспортної стрічки на касі,терміналі, не кажучи вже про вітрини.За дві хвилини можна купити лише пачку цигарок на касі,і то в черзі довге вистоїш.

Більшість ходить по залу хвилин 20,там просто так зроблено,щоб купити хліб-треба пройти в самий кінець та вернутись. В маркеті все зроблено,аби ти провів там ЧИМ  ПОБІЛЬШЕ  часу.

До сраки та дистанція.

Набагато важливіша  кількість людей на одиницю об'єму приміщення за певний проміжок часу.

Ну ще плюс поток повітря.

В любій ,НОРМАЛЬНІЙ перукарні рівень дезінфекції на порядок вище,ніж в супермаркеті.

Або ж при стрижці вдома.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Nokian сказал:

Ну да,ну да 

Краще порахуй,скільки людей торкнеться транспортної стрічки на касі,терміналі, не кажучи вже про вітрини.За дві хвилини можна купити лише пачку цигарок на касі,і то в черзі довге вистоїш.

Більшість ходить по залу хвилин 20,там просто так зроблено,щоб купити хліб-треба пройти в самий кінець та вернутись. В маркеті все зроблено,аби ти провів там ЧИМ  ПОБІЛЬШЕ  часу.

До сраки та дистанція.

Набагато важливіша  кількість людей на одиницю об'єму приміщення за певний проміжок часу.

Ну ще плюс поток повітря.

В любій ,НОРМАЛЬНІЙ перукарні рівень дезінфекції на порядок вище,ніж в супермаркеті.

Або ж при стрижці вдома.

 

 

Там де я ходжу в магазин, черги немає. Люди стоять на вулиці 3 метра один від одного. Запускають в магазин по одному, один вийшов, інший зайшов. На весь магазин максимум людей 5. Все де чіпаєш, в рукавичках. Прийшовши додому - рукавички виносяться відразу в котейнер разом з маскою. Все що з магазину - в прихожій дружина перемиває розчином хлорки, маю на увазі пачки, упаковки....хлібобулочні вироби і таке подібне відразу перекладаємо в свої пакети, магазинні в мусор і в контейнер. Руки і лице з милом миється, горло полощиться з бетадином. Одежа на балкон, взуття миється розчином. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я і кажу,що в МАЛЕНЬКОМУ магазині,перукарні і тд- набагато легше забезпечити санітарію ,бо кількість людей там менша.

Натомість їх масово поголовно закрили,а великі маркети відкриті,і всі,що могли би купувати в малих- пішли у великі,збільшивши там черги .

Нерозумно це все 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Так я і кажу,що в МАЛЕНЬКОМУ магазині,перукарні і тд- набагато легше забезпечити санітарію ,бо кількість людей там менша.

Натомість їх масово поголовно закрили,а великі маркети відкриті,і всі,що могли би купувати в малих- пішли у великі,збільшивши там черги .

Нерозумно це все 

На минулому тижні мала розмову з людиною,дружина якого працює в "Наш край"

Щодень виручка як напередодні Нового року

 

Дочка захотіла напекти пончиків з бабусею. Дріжджів не було ні в одному з 3 супермаркетів на Грушевського

Біля 3 є невеличка точка з продуктами,там і купила 

Порадував мене той магазин 

В Сільпо купувала цибулю зелену упаковану,ніби нормальна-розпакували ... нема слів

В на тій невеличкій точці така гарна - свіжа була ... тепер їздитиму туди 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Так я і кажу,що в МАЛЕНЬКОМУ магазині,перукарні і тд- набагато легше забезпечити санітарію ,бо кількість людей там менша.

Натомість їх масово поголовно закрили,а великі маркети відкриті,і всі,що могли би купувати в малих- пішли у великі,збільшивши там черги .

Нерозумно це все 

 

Ну якщо Салют маленький, то я вже тоді не знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В любому випадку,аби купити те,що всі купують щодня,тобто хліб- тобі прийдеться пройти Весь магазин ,і відповідно натрясти і набратися вірусів по максимуму .

І від максимальної кількості РІЗНИХ  людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Nokian сказал:

В любому випадку,аби купити те,що всі купують щодня,тобто хліб- тобі прийдеться пройти Весь магазин ,і відповідно натрясти і набратися вірусів по максимуму .

І від максимальної кількості РІЗНИХ  людей.

 Набратися по максимуму? Як? Вони що, магнітні? В повітрі літають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то ти не знаєш,що вірус грипу передається НАЙБІЛЬШЕ Повітряно крапельним шляхом?

На відміну від вірусу сніду,чи гепатиту приміром.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Nokian сказал:

А то ти не знаєш,що вірус грипу передається НАЙБІЛЬШЕ Повітряно крапельним шляхом?

На відміну від вірусу сніду,чи гепатиту приміром.

 

 Так, якщо хтось поруч заразний на тебе дихне чи кашляне. А не так, що ти зайшов в магазин і вірус літає сам по собі в повітрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Краще порахуй,скільки людей торкнеться транспортної стрічки на касі,терміналі,

стрічку труть щопівгодини. Все решта 1 раз на 4 год.

При вході дезинфектор і халявні рукавички.

2 годин тому, Nokian сказано:

1-2 чоловіка за годину.

Кожні дві години технічна перерва півгодини на  дезінфекцію.

10 чоловік в день.

Два дні на тиждень звісно з розривом,20 чоловік на тиждень.

І рукавички ніхто не забуває.

За тиждень ,тимчасом скільки людей проходить в гастрономі,

як думаєш?

Ти на приколі?

всраці вона мала такий "заробіток" 1-2 чол на год.

Оренда, світло (машинка, фен, утюжки-плойки), вода, рукавички, дезинфектор, маска, попрати рушнички та накидки! Податки врешті решт. Включи мозок і порахуй витрати!

ЇЙ простіше не працювати ніж так "заробляти".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Юріч сказано:

 Так, якщо хтось поруч заразний на тебе дихне чи кашляне. А не так, що ти зайшов в магазин і вірус літає сам по собі в повітрі

Почитай, скільки часу вірус ще літає в повітрі та зберігається на поверхнях,після того,як хтось там кашлянув.

Якраз і літає  кілька годин мінімум 

Тобто зранку хтось кашлянув, в обід ти прийшов і набрався

14 хвилин тому, Zheny@ сказано:

стрічку труть щопівгодини. Все решта 1 раз на 4 год.

При вході дезинфектор і халявні рукавички.

Ти на приколі?

всраці вона мала такий "заробіток" 1-2 чол на год.

Оренда, світло (машинка, фен, утюжки-плойки), вода, рукавички, дезинфектор, маска, попрати рушнички та накидки! Податки врешті решт. Включи мозок і порахуй витрати!

ЇЙ простіше не працювати ніж так "заробляти".

 

Напевно про це краще скажуть САМІ перукарі.

Не пробував ЇХ  думку запитати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Zheny@ сказал:

стрічку труть щопівгодини. Все решта 1 раз на 4 год.

При вході дезинфектор і халявні рукавички.

Ти на приколі?

всраці вона мала такий "заробіток" 1-2 чол на год.

Оренда, світло (машинка, фен, утюжки-плойки), вода, рукавички, дезинфектор, маска, попрати рушнички та накидки! Податки врешті решт. Включи мозок і порахуй витрати!

ЇЙ простіше не працювати ніж так "заробляти".

 

у мене є 2 перукаря - у однієї стрижуся,у іншої роблю догляд

так от - на догляд майстер витрачає приблизно півтори години

 

та,що стриже - на стрижку чоловічу виділяє біля 30 хвилин - тобто за годину максимум 2 людини

виходить,що раніше не в сраці мала - а так і працювала )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Почитай, скільки часу вірус ще літає в повітрі та зберігається на поверхнях,після того,як хтось там кашлянув.

Якраз і літає  кілька годин мінімум 

Тобто зранку хтось кашлянув, в обід ти прийшов і набрався

 

Все можливо. Але тут ризикуєш, бо потрібно сім'ї їсти купити, а не чуба постригти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, paksivatova сказано:

та,що стриже - на стрижку чоловічу виділяє біля 30 хвилин - тобто за годину максимум 2 людини

15 хв вистачає, під ножиці. 30 хвилин це вже по волосині обстригати, ціну собі набивати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Zheny@ сказал:

. 4-6 чоловіків за год

Це якщо машинкою під одну насадку. Мене, наприклад, бідя півгодини стрижуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

А то ти не знаєш,що вірус грипу передається НАЙБІЛЬШЕ Повітряно крапельним шляхом?

На відміну від вірусу сніду,чи гепатиту приміром.

 

"Всесвітня організація охорони здоров'я вчора випустила оновлення щодо механізмів передачі коронавірусної хвороби. Ключова річ, ВООЗ не змінює свою позицію. Шляхи передачі залишаються такими як були - повітряно-крапельний та контактний. В тому числі коли ми говоримо про повітряно-крапельний, в першу чергу це крапельний. Збудник коронавірусної хвороби не передається аерогенним шляхом. Тобто він передається тільки в крапельках, крапельки великого розміру, які відразу осідають на поверхні, і через ці поверхні, коли людина контактує руками і потім доторкується до слизової, може потрапити до організму людини і інфікувати цю людину", - сказав Ляшко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Це якщо машинкою під одну насадку. Мене, наприклад, бідя півгодини стрижуть.

Це одиниці людей.  Зазвичай, а особливо, коли є черга людей - ніхто не грається. ПОтрібна виручка, а не длубатися півгодини.

Вже в одній перукарні мені загнули стрижка - 100 чи то 120 грн. Під одну насадку з переходом від нуля.

В той час у мене на районі це саме робили за 70.  А  100м від перукарні інша, де все те, що мало бути за 100-120 ,зробили за 75, і навіть більше.

І швидко, і якісно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Так хтось може підстригти, гарно, дорого (можливий обмін на гречку і туалетний папір), "полька" ?

Бо вже в магазин без бейсболки стидно йти..., серйозно.

 

пс: коронавірусом не хворію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, DrHammer said:

Бо вже в магазин без бейсболки стидно йти..., серйозно.

Магазину дуже важливі зачіски покупців. Особливо, зараз.

Зкооперуйтесь з Паксіватовою на ґрунті спільних проблем - в наш час важливо бачити однодумців поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Rolex сказано:

Магазину дуже важливі зачіски покупців. Особливо, зараз.

Зкооперуйтесь з Паксіватовою на ґрунті спільних проблем - в наш час важливо бачити однодумців поруч.

не думаю що паксіватова під польку стрижеться 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Rolex сказал:

Магазину дуже важливі зачіски покупців. Особливо, зараз.

Зкооперуйтесь з Паксіватовою на ґрунті спільних проблем - в наш час важливо бачити однодумців поруч.

:g14:я давно знайшла вирішення своїй проблемі ,вже і забула про неї

а ви досі пам'ятаєте )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...