Перейти до змісту

Хто де стрижеться?


Amor

Рекомендовані повідомлення

Опишу свою ситуацію. Раніше стригся в "народному салоні краси". Там стрижка коштує на сьогоднішній день 60-70грн. Але останні два рази був в професійному салоні, де стрижка коштує чи то 200 чи 250грн, ніяк не можу пригадати. Так тепер виникла в мене проблема що в цей "народний салон краси" я вже не можу піти, просто розумію наскільки люди не розбираються в своїй справі, не можуть порадити стрижку і неохайно виконують свою роботу. Реально я готовий платити 100грн за стрижку, але аж ніяк не 200грн. Та й відвідувати перукаря теж потрібно частенько, раз в два тижні хочаб. Тому за місяць виходить нормальна така сума :)

 

Можливо хтось порадить дійсно хороших майстрів які знають свою справу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Нууу, якщо в тебе така стрижка як на твоїй аватарці, то 200 грн то ще мало буде :D. А взагалі, свого майстра, чи перукарню, важливо знайти і мати. Я вже 14 років ходжу в одну й ту саму перукарню, правда до різних майстрів, хоча всі мене добре знають і знають, як мене стригти (хоча, що там стригти :)). А перший мій перукар вже стала хозяйкою тої перукарні (салону), але все одно деколи і в неї стрижусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Юріч сказал:

Нууу, якщо в тебе така стрижка як на твоїй аватарці, то 200 грн то ще мало буде :D. А взагалі, свого майстра, чи перукарню, важливо знайти і мати. Я вже 14 років ходжу в одну й ту саму перукарню, правда до різних майстрів, хоча всі мене добре знають і знають, як мене стригти (хоча, що там стригти :)). А перший мій перукар вже стала хозяйкою тої перукарні (салону), але все одно деколи і в неї стрижусь.

 

Теж особливо немає що стригти. Тимпаче в нас в основному ціна за стрижку, а не за кількість роботи. Чогось складного немає, але стрижки після якої через день-два десь в зеркалі побачиш що недостригли нормально вже набридли)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив довго в салон Гузаря (по пораді патлатого друга), спочатку вроді подобалось, потім з роками став помічати що часу і грошей уходить колосальна кількість, а толку ніякого. Стрижка по 2 год - це перебор. Притом складність на той момент не сказати щоб була висока. Потім трохи в "Цирюльню" навпроти бібліотеки Пчілки - але там йшли якісь свої процеси, тікучка кадрів колосальна, познайомився там з доброю перукаршою, то стригся трохи в неї, але теж не склалось, зараз хз що з перукарнею - вроді остаточно зачинилась. І по ітогу вже декілька років, в Pinup хожу (де був SЧірік), а там не знаю - буде видно. Основне це майстер, постригти добре, як і погано, можуть будь-де, колись мене дуже добре підстригли в "типу державній" перукарні на Волі біля Стоматполіклініки - але там тіки один майстер така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, snouden сказал:

Ходив довго в салон Гузаря (по пораді патлатого друга), спочатку вроді подобалось, потім з роками став помічати що часу і грошей уходить колосальна кількість, а толку ніякого. Стрижка по 2 год - це перебор. Притом складність на той момент не сказати щоб була висока. Потім трохи в "Цирюльню" навпроти бібліотеки Пчілки - але там йшли якісь свої процеси, тікучка кадрів колосальна, познайомився там з доброю перукаршою, то стригся трохи в неї, але теж не склалось, зараз хз що з перукарнею - вроді остаточно зачинилась. І по ітогу вже декілька років, в Pinup хожу (де був SЧірік), а там не знаю - буде видно. Основне це майстер, постригти добре, як і погано, можуть будь-де, колись мене дуже добре підстригли в "типу державній" перукарні на Волі біля Стоматполіклініки - але там тіки один майстер така.

 

І які ціни в Pinup? Теж бачив частенько але ніколи не заходив туди

Ну і на рахунок часу стрижки - теж важливо. Мені важко висидіти більше 40 хвилин, не розумію що можна так довго стригти. Хтось кайфує від того що це довго, але це точно не для мене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, snouden сказано:

 в "типу державній" перукарні на Волі біля Стоматполіклініки .

Ходжу туди до Лариси,більше 20 років.Вона тоді починала працювати,зараз вона як і директор,але стриже. Будучи 17-літнім пацаном через мене пройшли всі учениці Лариси,вона тільки потім виправляла всі їхні косяки.в 95р.  мені головне було щоб безплатно стригтись.За весь час зрадив їй разів 15.Все влаштовує.Стрижка 60-70грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя тіпа стрижка під машинку вартує 50 грн (в минулому місяці була ще 45 грн) і по часу до 15 хв :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записався сьогодні в пінап, завтра розкажу враження :) 

До кінця не зрозумів про "державну" перукарню. Це така назва чи вона дійсно державна? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Юріч сказано:

Моя тіпа стрижка під машинку вартує 50 грн (в минулому місяці була ще 45 грн) і по часу до 15 хв :D.

Вас також по запису стрижуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стрижуся на Соборності (для Вас) в майстра Тані, вже років 10, не під машинку, попередньо телефоную щоби була на зміні. Дійсно МАЙСТЕР, рекомендую, стриже швидко і якісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже років з 20 не знаю, шо то таке - "перукарня". Останній раз взагалі сам себе підстриг - мені норм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, difoto сказано:

Вже років з 20 не знаю, шо то таке - "перукарня". Останній раз взагалі сам себе підстриг - мені норм :)

зачем платить больше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Вже років з 20 не знаю, шо то таке - "перукарня". Останній раз взагалі сам себе підстриг - мені норм :)

 

Того певно ти і "Йож" :D.

 

3 часа назад, alexvvv сказал:

Вас також по запису стрижуть?

 

Ніколи. Завжди по дзвінку (дзвоню просто на робочий, стаціонарний), до речі, як мені сказали, вони вже знають, що то я дзвоню, бо мало не єдиний я, хто дзвонить на стаціонарний. Просто приходжу, наприклад, з роботи додому і з домашнього набираю, мені і говорять, коли підійти...зазвичай кажуть вже йти, так як перукарня в сусідньому будинку і я за 40 секунд в них. Та й взагалі, там стрижеться часто вся моя сім'я, діти, дружина... В дружини там всі дівчата знайомі, так як вона має в перукарні якісь справи по косметиці... Деколи я просто без дзвінка тупо йду, максимум, що я чекаю, хвилин 10, поки дострижуть когось з клієнтів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я стрижусьбудьде, де не треба чекати більше 10 хв.  По росту ціни стрижки  40-45-50-55-60  можна  складати графік інфляції не гірше Мінфіна з НБУ.

Між тим в одного знайомого перукаря  на стрижку треба запистисьщонайменше за два тижні. Приому ,що ціна  перед святами досягає 400 грн.На цей Новий рік буде напевно 500.

Але людина лише на постіні тренінги викладає десятки тисяч, не кажучи про  інструмент та косметику.

Ну і головне талант.

Тому і йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

До кінця не зрозумів про "державну" перукарню. Це така назва чи вона дійсно державна? 

Я образно кажу, ясно що вона вже не державна мабуть, факт в тому що з часів СРСР вона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятаю, коли відкрилась "моя" перукарня десь на початку 2004-го року, моя стрижка вартувала 5 грн і ще 2 грн я давав на шоколадку (якраз вона стільки коштувала тоді), тобто сама стрижка вартувала 1$. Зараз я вже стрижусь за 50 грн (майже 2$) і зверху даю 5-10 грн (залежно від настрою і дівчини, яка мене стриже), ось тільки на шоколадку тих грошей вже не вистачає, хіба що на чай....і то в пакетику :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не розумів отого "на шоколадку", крім чайових офіціанту, який тебе весь вечір обслуговував, і то тільки якщо гарно обслуговував. А в перукарні напуркуа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, difoto сказал:

Ніколи не розумів отого "на шоколадку", крім чайових офіціанту, який тебе весь вечір обслуговував, і то тільки якщо гарно обслуговував. А в перукарні напуркуа?

 

А чим офіціант відрізняється від того ж перукаря? Офіціантам  я також даю на чай (5-10 %, в залежності від якості обслуговування  і суми заказу). Відношення міняється до клієнта. І стрижуть старанніше, і посміхаються частіше, і в черзі я ніколи не стою, і можуть мене постригти, наприклад, за 10 хвилин до закриття перукарні, а не говорять "ми вже зачинені, приходьте завтра". 

Я от на днях в свого стоматолога був, запломбували зуба (з уколом) і зробили чистку всіх зубів, нарахували 550 грн (300+250). Я дав 50 грн зверху за чудову роботу, за бережне відношення до пацієнта, за те, що мені ні разу не було боляче (а я тих стоматологів ппіпец як не люблю, ще з дитинства повелось...), і за те, що мене вона (лікар) взяла без запису, тобто без черги. І дійсно - напуркуа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в пінапі, не скажу що дуже задоволений. Ніби все непогано, але така стрижка не варта 100грн.

Так що мої пошуки продовжуються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Amor сказал:

Опишу свою ситуацію. Раніше стригся в "народному салоні краси". Там стрижка коштує на сьогоднішній день 60-70грн. Але останні два рази був в професійному салоні, де стрижка коштує чи то 200 чи 250грн, ніяк не можу пригадати. Так тепер виникла в мене проблема що в цей "народний салон краси" я вже не можу піти, просто розумію наскільки люди не розбираються в своїй справі, не можуть порадити стрижку і неохайно виконують свою роботу. Реально я готовий платити 100грн за стрижку, але аж ніяк не 200грн. Та й відвідувати перукаря теж потрібно частенько, раз в два тижні хочаб. Тому за місяць виходить нормальна така сума :)

 

Можливо хтось порадить дійсно хороших майстрів які знають свою справу?

дуже класно і дуже не дорого стриже Настя в Стилісті

Стиліст на Шевченка,13 а

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, kroha сказал:

дуже класно і дуже не дорого стриже Настя в Стилісті

Стиліст на Шевченка,13 а

 

Маєте номер щоб попередньо запитись на стрижку? Хоча мені ще треба трохи зачекати, щоб було що стригти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже на протязі 10 років стрижусь в перукарні "ДеЖавю" (пр. Грушевського, 3). А останні півроку вже і сина до них воджу стригтись. Влаштовує і ціна і майстерність працівників. Стрижка 70 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...