Перейти до змісту

Хто де стрижеться?


Amor

Рекомендовані повідомлення

24 хвилин тому, NoGood сказано:

Хто знає де зараз можуть підстригти? Дуже треба)))

 

оффтоп:

Спойлер

Не беспокойсяь, в морге тебя переоденут (с) Кавказкая Плєнніца

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Я теж думав про те як люди будуть виглядати без стрижки 1-2 місяця :D

Попит на машинки для домашньої стрижки напевне збільшиться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Amor сказано:

Я теж думав про те як люди будуть виглядати без стрижки 1-2 місяця :D

90715933_218129356209761_305283951822372864_o.thumb.png.7e55440d39f466e78a3131e6fe2ddc74.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, SunSeth сказано:

@case_l ахз, може, він живе один і жодного разу з дому не вийде.

тоді це можливо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, NoGood сказал:

Хто знає де зараз можуть підстригти? Дуже треба)))

Здавайте точки хто знає перукарів,які зараз працюють і виконують процедури по догляду за волоссям :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, turbo сказал:

 

аби лиш не думати-легше все закрити

 

у перукарів робота небезпечніша,ніж у касира в супермаркеті?

з якою кількістю людей щодня контактує перукар та касир?

 

тільки не говоріть мені про контакт- касир на тій самій відстані від клієнта

 

я вважаю,що перукарі могли б обслуговувати з обмеженням певноі кількості людей в салоні одночасно 

 

реально саме з перукарськими послугами наразі дефіцит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 minutes ago, paksivatova said:

 

тільки не говоріть мені про контакт- касир на тій самій відстані від клієнта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, paksivatova said:

аби лиш не думати-легше все закрити

 

у перукарів робота небезпечніша,ніж у касира в супермаркеті?

з якою кількістю людей щодня контактує перукар та касир?

 

тільки не говоріть мені про контакт- касир на тій самій відстані від клієнта

 

я вважаю,що перукарі могли б обслуговувати з обмеженням певноі кількості людей в салоні одночасно 

 

реально саме з перукарськими послугами наразі дефіцит...

Мені здається, ви використовуєте підміну понять, а це логічна помилка. Або це лише у чоловічій уяві "перукар" і "процедури по догляду за волоссям" - дещо різні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, d.u.a.l сказал:

 

Якщо не буде касирів і не буде кому продавати їжу - то ти здохнеш з голоду. Від відсутності перукарів ти здохнеш хіба з власної тупості. Кому шо, а курці просо аби зачіску чи манікюр (проскакувало у сусідній темі) зробити...

 

P.S. Не втримався від цієї безмежної людської тупості. Для визначення таких навіть термін є з двох букв, і хоч застосовується він до осіб жіночого роду, але в нас на форумі можна і до чоловічого теж (привіт Віті). Ефект Данінга-Крюгера у всій красоті

а чого ти так турбуєшся від чого я здохну?

звідки така небайдужість?

 

тобто касир нехай наражається на небезпеку,головне аби тобі було що жерти?!

оце то логіка,оце не тупість-це демонстрація розуму?!

 

модератори,видайте йому абонемент на мінусування моіх постів

полегште йому задачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

P.S. Не втримався від цієї безмежної людської тупості.

а от тепер нам всім точно піздєц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, paksivatova сказано:

модератори,видайте йому абонемент на мінусування моіх постів

не трож моїх мінусів

в мене, абонемент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, d.u.a.l сказал:

Якщо не буде касирів і не буде кому продавати їжу - то ти здохнеш з голоду.

Чому грубиш дівчині?!

Став собі мінуса тихенько, то твоя місія на борді)))

А по суті теми - купив собі професійну машинку для стрижки і вже років 8 стрижусь вдома. Хоч "під ноль", хоч "трієчкою", любий каприз))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

42 минуты назад, d.u.a.l сказал:

Під час карантину касири виконують суспільно потрібну функцію. І так, наражаючи себе на небезпеку. Це логіка здорової людини. А от прирівнювати касирів, які ризикують заради того, щоб ми всі не повмирали з голоду, до перукарів/манікюрщиць, які потрібні, щоб чергова ТП могла "змінити імідж" задля власної втіхи - це логіка, даруйте за тавтологію, ТП. Шонібудь, 

 

а ти вважаєш показником розуму та інтелекту обзивати жінку тими словами,які зустрічалися вище,лише за те,що у неї погляди не схожі на твої ?!

я таких ,як ти зустрічала по життю неодноразово - героїв лише за клавіатурою

 

касири виконують суспільно потрібну функцю?

кому потрібну? невже не можеш замовити продукти онлайн?

ти ж клавіатурний герой!

чи заради пожерти не така вже й жертва ті люди?

 

твоє відношення до ситуації з коронавірусом яскраво демонстує те,що ще в далекому 1928 році Бернейс описав в своїй книзі

 

слухай,якщо ти не формат для гарних жінок-не треба їх ненавидіти

це можна змінити,було б бажання )

мені дуже приємна оця твоя неприязнь,оці твої мінуси

коли є байдужість-це не змінити

а коли ти викликаєш бурю емоцій,неважливо позитивно чи негативно забарвлених - це дуже тішить

:g25:

 

p.s аффтар пиши еще )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, turbo сказал:

Мені здається, ви використовуєте підміну понять, а це логічна помилка. Або це лише у чоловічій уяві "перукар" і "процедури по догляду за волоссям" - дещо різні речі.

вам здається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, d.u.a.l сказал:

Я тут в толерастію, як деякі, не граюсь - я називаю речі своїми іменами. І річ тут зовсім не в "поглядах", твій інтелектуальний рівень я помітив вже давно. І оті дві літери - то якраз точна твоя характеристика

 

Знову ляпнула шонібудь "аби лиш не думати"? Тобі навести статистику (чи таки вистачить сірої речовини в голові щоб погуглити) скільки пенсіонерів в житті не користувались навіть смартфоном, не кажучи вже про комп'ютер/інтернет? Як вони мають замовити продукти онлайн? Хєроїня, блін. А замовлення має теж з повітря матеріалізуватись, чи його треба десь забрати або хтось має принести? І чим тоді це замовлення буде відрізнятись від покупки в магазині? Хіба якщо кур'єр під дверима залишить, але й там може бути "бонус" від того, хто замовлення надсилав/доставляв.

 

Ага, і заради пожерти, і заради заправити авто, яке привезе продукти, і щоб електрика/газ/вода в будинку були, і пожежники та медики туди ж. Але давай усіх-усіх відправимо на карантин, бо ж тобі людей шкода. Наскільки безмежно тупою треба бути, щоб нести таку пургу? Продуктові магазини мають працювати, щоб забезпечити базові вимоги для безпеки та життєдіяльності суспільства. Базовою вимогою якраз і є, як ти дозволила собі виразитись, "пожерти". А ось косметичний салон - це хіба лише вимога тупих блондинок, які не знають, як без нього жити, й постійно про це ниють.

 

Ох як ти зразу всіх "гарних жінок" чомусь причислила до тупих. То тільки ти у нас така, що "хоч розірвись", як та мавпа з анекдоту. Чи гарна ти, чи то лиш косметика/манікюр/зачіска (то-то ти так переживаєш через відсутність можливості їх зробити) - питання дуже спірне. А що в голові пусто - то вже факт, що не піддається сумніву. І самооцінка вище хмар (знову згадаю про ефект Даннінга-Крюгера, може хоч на третій раз до тебе дійде). Але ти не переживай, деякі чоловіки якраз таких і люблять - щоб тупіше, ніж вони самі. Я до таких, на твоє розчарування, не відношусь, навпаки - таких як ти намагаюсь уникати. То ж можеш і надалі тішитись, що у розумних людей ти викликаєш лише відразу. 

не астанавливайся

 

ти показав вже рівень і свого розуму,і інтелекту

точніше повну відсутність)

 

слухай,а розумним ти сам себе коронував?

чи може диплом маєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

Я тут в толерастію, як деякі, не граюсь - я називаю речі своїми іменами

Особиста думка, і, таке інше-Ваше право))) Але, в толерастію, як ви пишете,  можна було б і "погратись", все ж , жінка.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, bublik007 сказал:

Особиста думка, і, таке інше-Ваше право))) Але, в толерастію, як ви пишете,  можна було б і "погратись", все ж , жінка.....

Цікаво створити опитування на іншому ресурсі,хто не був свідком мого діалогу з ним,щось на кшталт:

 

Розумна людина - та,що ...

а)вважає що правильна виключно її думка,хто мислить інакше-тупий 

б)вважає,кожна людина має право на свої думки та погляди

 

цікаво,який варіант набрав би більше підтримки:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, d.u.a.l сказал:

А ви, батєнька, сексист. По-вашому, для жінки бути тупенькою - то "простітєльно" і тому не треба зайвий раз на це вказувати? Тому й плодяться такі з короною на порожній голові. Я ж недаремно наводив той напіванекдот (бо в кожному жарті є лише половина жарту)

Цей анекдот - ілюстрація того таки ефекту Даннінга-Крюгера (так-так, я - заїжджена платівка). Нерозумні самі не в змозі зрозуміти, що вони, м'яко кажучи, інтелектом не вирізняються. А коли до них ще й толерастію починають вмикати, бо то ж "дєфачка", їй можна (бути тупенькою) - тоді на голові виростає корона і самооцінка - до небес. Тому своєю жорсткістю вважайте я її трішки спускаю з небес на грішну землю. Щоб не зазнавалась

 

 

Ти нє павєріш. Хоч освіта - то не показник інтелекту, але і диплом з відзнакою маю (далеко не прохідного ВУЗу, як той же ЛНТУ, де мій корєш-трійочник ледь не відмінником був перші курси, поки не забив), і такий же атестат. І десь ще медалька зі школи валяється. 

 

Оу, а це вже така нахабна маніпуляція, що аж коментувати гидко.

По-перше, контекст тут грає суттєву роль, при чому не лише дана тема, а в першу чергу - тема про коронавірус. І там далеко не одна людина вказувала на дурість твоїх "думок і поглядів". Але то ж там одні толєрасти/сексисти зібрались, замість написати прямо who is who, вони можуть хіба сказати 

Ти - точнісінько як твій колега по розуму - той, котрий користувач N (дуже просив не згадувати його ім'я всує), тільки з певними гендерними відмінностями. Тобто він теж ТП, тільки без П (хоча по його спілкуванню з Нікелем а-ля "я абідєлась", це також можна поставити під сумнів). Але те, що він Т - у більшості форумчан вже сумнівів не викликає. Над ним вже відкрито ржуть, макаючи його у його ж пости кожен раз, коли він обгадиться. Тож тобі пощастило, що ти таки ще й П, і до тебе ставляться поблажливо, бо "вона ж дєфачка". 

По-друге, я ніде не писав, що ти не маєш прав на свої думки та погляди. Я лише писав, що більшість твоїх дописів (принаймні що стосується карантину, але не тільки) - то рівень блондинки або ТП. І так, це видно лише зі сторони - знову відсилаю до вже-всім-відомого-і-набридлого ефекту. І так, це моя суб'єктивна думка. І можуть знайтись люди (та чому можуть, візьмемо того ж користувача N, який часто тебе підтримує - а ти його), яким ти будеш видаватись навіть розумною. Все залежить від точки зору і інтелекту суб'єкта. І, якщо ти не помітила, то претензії по темі коронавірусу у мене по-великому рахунку були лише до тебе і того таки сумнозвісного в нешироких колах користувача N, над яким уже не ховаючись ржуть всі. Хоч і в інших бувають відмінні думки. Сама здогадаєшся чому так, чи треба ще раз озвучити?

І по-третє. Ніколи не вважав, що виключно моя думка правильна. Більше того, я досить часто сумніваюсь у своїх знаннях і перед тим, як щось написати, роблю фактчекінг, який здебільшого таки виявляє вірність моїх знань.

 

То ж якщо є у твоїй голові хоч трішки робочої сірої речовини - то зробиш відповідні висновки, бо навряд чи знайдеш когось, хто буде тобі рубати правду-матку, хіба що позаочі, за спиною. Якщо ж немає... Ну, нічого не зміниться тоді. Горбатого могила виправить.

а тебе хтось просив когось спускати на землю?чи ти сам на себе взяв таку важливу місію?

щоб не зазнавалась?!бугага

тобто написати свою думку на форумі дорівнює зазнаватися,

ти реально себе розумним вважаєш?

ну чесно!серйозно?!

 

 

я впевнена,якби ця розмова відбувалася  наживо,то ти теж вів би себе інакше)

 

а коли диплом чи медаль в цій країні стали підтвердженням розуму?

хтозна,може ти за сало їх маєш

 

ти правда вважаєш,що запроваджений карантин є ефективним?в тому вигляді,що є

 

що дії української влади щодо боротьби з коронавірусом є ефективними?

 

і ще,а що такого суспільно важливого можна купити в Епіцентрі?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, d.u.a.l сказано:

А ви, батєнька, сексист. По-вашому, для жінки бути тупенькою - то "простітєльно" і тому не треба зайвий раз на це вказувати? Тому й плодяться такі з короною на порожній голові. Я ж недаремно наводив той напіванекдот (бо в кожному жарті є лише половина жарту)

 Упередженням чи дискримінацією, відносно жінок, через їхню стать, не страждаю)))) Просто не дозволив би собі, в силу виховання, казати подібне НЕЗНАЙОМІЙ жінці. Якось, трохи, не по-чоловічому. Не вчу Вас гарним манерам, тим більше, що Ви-людина освічена, і, що таке елементарна тактовність, знаєте більше ніж я, з моїми 8 класами освіти( не сарказм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...