Перейти до змісту

Таксі Оптимальне 579


dracepupa

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зранку викликав таксі 579 бо спізнювався на роботу та ще дитину в садочок треба було депортувати,а власне авто на ремонті..Приїжджає вчасно (дуже дивно) старенький зі звисаючою на голову обшивкою стелі 25-30ти річний опель (НЕ НА БЛЯХАХ!) , вантажимося в авто; я , дитина , дружина (бо дружині теж по дорозі) їдемо попередньо просимо водія трохи скоригувати маршрут руху , щоб жінці ближче було до роботи добігти. Все ок їдемо по дорозі!!! висаджуємо дружину і мандруємо далі до садочка.

Підїхали і тут (ТА-ДАМ!!!) водій заявляє "я перепрошую але ціна поїздки буде не 39 грн. як в СМС а 48грн.у зв"язку з коригуванням маршруту на 4 грн дорожче + 5 грн за те що висаджували пасажира ПО ДОРОЗІ!!! в нас такі правила кожна зупинка + 5 грн. Можете зателефонувати оператору".

В свою чергу питаю в водія чого не попередили і з якої пори такі правила? Відповідь :

- Всі питання до оператора.

Часу сперичатися нема , але питаю :

-як щоб я попросив зупинитися біля кіоска купити цигарок чи води то теж + 5 грн .

-так

відповів таксист і знову завчена фраза "всі питання до оператора"

Плачу 48 грн. і біжу з дитиною в садочок.

Але блін з голови не виходить думка з якого переляку +5 грн.за зупинку ПО ДОРОЗІ!!!???

Телефоную оператору хочу почути адекватну відповідь на дану ситуацію.

Чемна дівчинка повідомила що дійсно в них такі правила,а чому раніше не було про це відомо їхнім клієнтам вона не знає.

Жодної інфи по цьому поводу на їхньому сайті нема!

І ще повеселила фраза "в таксиста така програма що за кожну зупинку +5 грн"

Уявляєте в 579 можуть навіть таксиста ЛЮДИНУ! запрограмувати.

В свою чергу запитав чи зупинка на світлофорі чи пішохідному переході теж тарифікується?

 

За декілька хвилин ще два раза зателефонували з різних номерів чемні дівчата знову перепитали про ситуацію і тишина

В принципі я цілком згоден доплатити за коригування маршруту тут жодної претензії не маю.Але платити за висадку пасажира по маршруту це вже нонсенс!

Уявіть ситуацію ; що четверо скинулися на таксі бо їм по дорозі і поїхали кожен вийшов біля свого будинку а до оплати вийшло не 40 грн як в СМС ,а 55 (+30%)!

Користуюся 579 вже 2-й рік і постійно якісь приколи .То через 10 хвилин після виклику може надійти повідомлення що "в вашому районі машини не знайдено" орієнтовно кожен другій виклик, Не залежно від района міста Навіть в Центрі чи на Відродження чи на 33-му (це-ж БЛ@ не цукровий чи полонка чи дубнівська)

колись на моршинській автобус спізнився бо не вчасно приїхав автомобіль,водій після цього мене втішив фразою" ви-б все-рівно не встигли "

Так само неприємно було коли з дитиною під дощем визвав таксі назвавши номер садочка і вулицю (номер будівлі не знав) оператор сказав що ніби-то зрозумів адресу після чого приїхав  таксист який кружляв біля нас по тій вулиці і не міг знайти садочок,коли-ж ми сіли він незадоволено всю дорогу бурчав що треба називати при виклику ЮРИДИЧНУ!!! адресу,я намагався пояснити різницю міх юридичною адресою і фактичною , але це було марно.

Ось така ситуація.

Висновок:

1,Дешево це+

2,Наявність бонусної програми це+

3,Відсутність авто в районі це -

4,Хитродупість тарифів це -

5,Термін очікування СМС повідомлення (не завжди позитивного) 10 хвилин це -

6,Технічний стан авто (не всі) це -

7,Використання в службі авто на бляхах це -

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфера таксі (принаймі у Луцьку) - це та "зачарована" сфера у якій на ніби високу конкуренцію домінує прихована змова самоуправства, обдурайлівки та пофігізму таксистів і менеджмерів служб таксі.Таке враження, що вони орієнтовані на клієнтів, які сідають у таксі на підпитку і їх як дерево осінню безбожно "обтрушують". А от звичайний пасажир, який інколи замовляє авто - ніби людина другого сорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цій службі в Луцьку євробляха їздить, правда номер і модель вже непамятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

там не одна євро бляха їздить, особливо вночі, якщо вийти особливо в центрі, так багато таксує по ночах, тоді поліція менше шастає і штрафує.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.11.2017 в 12:19, dracepupa сказал:

Висновок:

1,Дешево це+

та не так вже і дешево, з Чернишевського біля лікарні, через Хурсенка(московську) до Конякіна(будинки при дорозі за базарчиком) 2 людини о 22 годині-98 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це таксі.шо вони безплатно по ціни топлива, па мотивацій по дворах мають катати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, solovei сказано:

Це таксі.шо вони безплатно по ціни топлива, па мотивацій по дворах мають катати

Перекладіть:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, bublik007 сказано:

Перекладіть:)

Ціна топлива.ціна зарплати.відкласти на масла запчастини.чи возити за копійки і чинити авто.і порівняти авто яке кушае 7 і 11літров.сам катав 2місяця на таксі пожалів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2017 at 10:37, lutsk200017 сказано:

На цій службі в Луцьку євробляха їздить, правда номер і модель вже непамятаю.

бачив мітсубісі грандіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...