Перейти до змісту

Порадьте роутер для медіацентру, торрентів і родини ;)


Рекомендовані повідомлення

Товариство, прошу вашої поради щодо вибору надійного і недорогого (до $100) роутера.
Має бути підключено до 10 пристроїв, з них із високою одночасною активністю (браузинг, качання чогось, перегляд відео по DLNA) - десь порядка 3-х. Час від часу переглядатиметься 4K відео з нету або з DLNA, у т.ч. через WiFi.
Треба обов'язкова підтримка DLNA, можливість підключення і швидкої роботи HDD через USB, вбудована качалка торрентів. Альтернативні прошивки ставити вмію. Не знаю, чи вистачить мені n-стандарту, чи дивитися в сторону ac. Без поняття, скільки має бути антен, чи треба підтримка MIMO, MU-MIMO.
Буду вдячний за конкреті поради по темі.


Так, 4К обов'язкове.
Ні, NAS не ставитиму.
:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу зразу вас підготувати, що 4к і одночасно активний торент не будуть працювати,

по WiFi 4к реальний (не ютуб) буде працювати тільки в межах прямої видимості

окрім того при подачі 4к по DLNA (а не просто як файл), можливі нюанси з будь яким залізом, бо потрібні досить серйозні ресурси для кодування

 

усе моє імхо, з новинками NAS і  роутерами з DLNA не працював.

я б рекомендував поставити медіа-андроїд-бокс (до головного тв) до нього вінт і вже на на ньому DLNA, ну і принаймні бокс по шнурку підключити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорян, неуважно прочитав вимоги. З готових ніби xiaomi щось таке має. Я би ставив mikrotik hap ac lite + сервачка з nas (зараз юзаю openmediavault, вері вандефул)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Yarchik сказал:

Товариство, прошу вашої поради щодо вибору надійного і недорогого (до $100) роутера.
Має бути підключено до 10 пристроїв, з них із високою одночасною активністю (браузинг, качання чогось, перегляд відео по DLNA) - десь порядка 3-х. Час від часу переглядатиметься 4K відео з нету або з DLNA, у т.ч. через WiFi.
Треба обов'язкова підтримка DLNA, можливість підключення і швидкої роботи HDD через USB, вбудована качалка торрентів. Альтернативні прошивки ставити вмію. Не знаю, чи вистачить мені n-стандарту, чи дивитися в сторону ac. Без поняття, скільки має бути антен, чи треба підтримка MIMO, MU-MIMO.
Буду вдячний за конкреті поради по темі.


Так, 4К обов'язкове.
Ні, NAS не ставитиму.
:)

ого задач, як на один роутер.

Я б спробував би 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, vaz75 сказано:

Я б спробував би 

На нього навіть на АліЕкспресі ціна більше 100 баксів. До того ж 1 ТБ мені замало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Yarchik сказал:

На нього навіть на АліЕкспресі ціна більше 100 баксів. До того ж 1 ТБ мені замало.

Ну, не раз бачив, як бюджет ставився один, а в підсумку всеодно бралося дорожче. Ну то таке. Щодо вінта, ти ж щось збирався ж до ЮСБ підключати в роутер для ДЛНА. А тут стоїть вінт хорошого вирбоника, можна легко продати і поставити свій. Але то таке - думки в голос.

4к по вайфай, навіть в 5ггц діапазоні - то гемор. Отже треба роутер і дротова гігабітна мережа.

Спойлер

Ну на 10 дол дорожче, це смішно. Та й кешбек ніхто не відміняв, так що в бюджет вписується.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замовив я на Алі роутер Xiaomi Mi Router 3g. Обійшовся в 37 баксів. Жду, поки приїде.

На стоковій прошивці він мені не дуже підходить, але є варіант поставити альтернативну т.з. прошивку "від padavan'a", яка має хорошу стабільність і купу функцій, в т.ч. затребуваних мною. Проблема буде в перепрошивці, бо там якийсь марудний процес - не просто з флешки чи файлом перепрошити, а треба щось під убунтою на віртуалці компілювати-складати, використовуючи якийсь яндексовський онлайн-ресурс. Тож доведеться ще примудритися обійти заборону на доступ до яндекса. Поки не знаю, як це зробити в рамках всієї вінди, а не одного браузера. Прийде роутер - гуглитиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже 1.5 роки юзаю asus n18u,  з карманом під 3,5 вінчестер. Роутером задоволений, недавно вийшла свіжа прошивка з фіксами дирок wi fi.  Asus на диво довго його підтримує.  На стоковій прошивці і торент качалка і впн,  і свое хмарне сховище,  гігабіт по дроту і дальнобійний wifi.  Коштує своїх грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В asus n18u не бачу dlna, для 4к досить і 100 мегабітної мережі, зазвичай, 4к 60-80 мбит/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Revolver сказано:

зазвичай, 4к 60-80 мбит/с

Ну, це якщо 4К має 60fps :) потужні тестові відеоролики рідко коли мають більше 70 мбіт, а для 4К з ютуб вистачить чесних 20-25 мегабіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Revolver сказал:

для 4к досить і 100 мегабітної мережі, зазвичай, 4к 60-80 мбит/с

тільки ще читай:

В 11.11.2017 в 12:55, Yarchik сказал:

Має бути підключено до 10 пристроїв, з них із високою одночасною активністю (браузинг, качання чогось, перегляд відео по DLNA) - десь порядка 3-х. Час від часу переглядатиметься 4K відео з нету або з DLNA, у т.ч. через WiFi.

Мала вмикає на ноуті онлайн кіношку в 1080р, а я в цей час на ТВ в Ютюбі дивлюся 4к ролик, то в телеку швидкість просідає і перемикається з 4к в 1080р. Інтернет канал 100мБ. А от коли по ДЛНА дивлюся 4к і мала дивится онлайн фільм, то гальм ні в мене, ні в неї немає. Мережа гігабітна. Це з особистого досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трудиться в мене Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3 вже більше року, замовляв на Алі, стокова прошивка - це просто кошмар. Відразу перешив на Padavan, глюків незамітив. Вже тиждень юзаю з підключеним вінтом на 500гБ, як сховище медіафайлів. IPTV телебачення - регулярно.

Реально крутий гаджет, але під прошивку Padavan

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 часа назад, butaha сказал:

Трудиться в мене Xiaomi Mi Wi-Fi Router 3 вже більше року, замовляв на Алі, стокова прошивка - це просто кошмар.

Той що "3g" з ліпшим проциком і більше оперативки. Мав проблему з старим роутером, то в Україні продзвонив усіх, навіть типу офіційний їх онлайн-шоп. Потім комфі, спочатку підтвердив пересилку до нас, потім налюбили.

Станом на тоді в Україні не знайшов і забив. Купив якийсь звичайний tp-link з кращих.

 

Але в світі скорої купівлі нового тв 4к чекаю відгуків по роботі цього чуда китайського подєлко-прому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Revolver сказано:

В asus n18u не бачу dlna, для 4к досить і 100 мегабітної мережі, зазвичай, 4к 60-80 мбит/с

Це само собою є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ще швидкість провідної мережі залежить від довжини  і якості кабелю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.11.2017 at 14:38, Yarchik сказано:

Замовив я на Алі роутер Xiaomi Mi Router 3g. Обійшовся в 37 баксів. Жду, поки приїде.

На стоковій прошивці він мені не дуже підходить, але є варіант поставити альтернативну т.з. прошивку "від padavan'a", яка має хорошу стабільність і купу функцій, в т.ч. затребуваних мною. Проблема буде в перепрошивці, бо там якийсь марудний процес - не просто з флешки чи файлом перепрошити, а треба щось під убунтою на віртуалці компілювати-складати, використовуючи якийсь яндексовський онлайн-ресурс. Тож доведеться ще примудритися обійти заборону на доступ до яндекса. Поки не знаю, як це зробити в рамках всієї вінди, а не одного браузера. Прийде роутер - гуглитиму.

Теж придивився даний роутер. Цікавий огляд тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, MaestroA сказано:

Замовив я на Алі роутер Xiaomi Mi Router 3g. Обійшовся в 37 баксів

Це такий? https://allo.ua/wi-fi-routery/xiaomi-mi-router-3.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, ig_rok сказано:

Ні. Почитайте огляд по посиланню вище і все стане зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 12.11.2017 в 14:38, Yarchik сказал:

Тож доведеться ще примудритися обійти заборону на доступ до яндекса. Поки не знаю, як це зробити в рамках всієї вінди, а не одного браузера.

SafeIP така прога є.

Користуюсь пару місяців, теж для всієї вінди потрібно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus RT-AC66U/RT-AC68U

Netgear R6220/R6300 v2

 

прекрасні, перевірені моделі, якщо купувати не в Україні, то на сотку баксів може вийти легко і дві штуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Deemon сказал:

Netgear R6220

 

 

Мій нетгір почав перезагружатись сам по собі з рандомним інтервалом. Кажуть проблема в живленні. Заміна бп не допомогла.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Zeuss сказано:

Мій нетгір почав перезагружатись сам по собі з рандомним інтервалом. Кажуть проблема в живленні. Заміна бп не допомогла.

 

тут рандом, і гроза могла поправити, і флешка вмерти і проц відвалитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 12.11.2017 at 14:38, Yarchik сказано:

Замовив я на Алі роутер Xiaomi Mi Router 3g. Обійшовся в 37 баксів. Жду, поки приїде.

Приїхав? Як враження?

Бо замовив по 38$ на gearbest.com 2 шт. (собі та батькам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже і я свої отримав. Перешив на Padavan. Політ нормальний. Поганяти під навантаженням поки не маю змоги, бо Воля, сука, замість 100 Мбіт/сек дає длизько 6-ти. Воюю. Але це вже інша історія.

 

Поки не сподобалося в роутері лише відсутність антиковзальних м'яких ніжок та вух для вертикального кріплення. Але то таке©.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...