Перейти до змісту

Большой адронный коллайдер - сегодня будет начало и конец


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

http://www.lhcountdown.com/

"Некоторые специалисты и представители общественности высказывают опасения, что имеется отличная от нуля вероятность выхода проводимых в коллайдере экспериментов из-под контроля и развития цепной реакции, которая при определённых условиях теоретически может уничтожить всю планету. Точка зрения сторонников катастрофических сценариев, связанных с работой LHC, изложена на сайте[1]. Из-за наличия подобных настроений в отношении проекта LHC иногда расшифровывают как Last Hadron Collider (Последний Адронный Коллайдер)."

каменты вообще жгут:

http://www.oborzevatel.com.ua/albanian-new...dnja-budet.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю... сам я не фізик-ядерщик.

В чому сама суть проблеми ніхто до толку не пояснить.

так що...

(!нецензурно!)

post-3361-1210795010.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наскільки я поняв, є, чи був один фізик з теоремою шо при відповідних обставинах (великій швидкості удару якихсь там атомів) як результат зьявляться інші нуклони-херони. Тепер вони хочуть це провірити на практиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяг з інтерв'ю з ученим, що приймає участь у розробці цього експерименту:

"Ми й самі достеменно не знаємо, що з цього вийде. Але щось таки повинно статися...". ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я чет не понял мы что переместились прошлое я смотрю на сайте http://www.lhcountdown.com/ там отчет 53 дня до запуска.

А вообще я тащюсь 14 лет и 4 млрд фунтов вот это отмывание бабок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я чет не понял мы что переместились прошлое я смотрю на сайте http://www.lhcountdown.com/ там отчет 53 дня до запуска.

:0054::0050: :

post-2456-1210850776.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

auburn | 15.05.2008, 15:50

CERNовский большой адронный коллайдер - детская свистулька по сравнению с тем, что произойдет, если Ктулху проснется и всех(!) захавает... А вот-вот и таки проснется...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алілуя! Не встигли ми толком "в штани понакладати" :0086: , як запуск цього пекельного пристрою знову відклали :) .

Схоже, що відкладатиметься він і далі.

Якраз до 2012 року.

Щоб співпало... ;)

:_29:

post-2456-1210860180.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гм... Не знаю з чим це пов'язано, але ця ніч була особливою. Приблизно біля третьої години ночі мій найменший син (6 місяців) проснувся з криками, ніби його ріжуть, і кричав десь до 8 години ранку, не можна було його заспокоїти, хоча зазвичай спить нормально, зрідка "мичить" щоб його погодували, практично не прокидаючись поїсть і спить далі.

Але що саме цікаво -- така ж поведінка була ще в двох дітей -- в сина моєї двоюрідної сесри (7 місяців, м. Дубно) і в сина сестри моєї жінки (5 місяців, м. Львів). При чому час також дивним чином збігається.

В кого ще є маленькі діти? Як вони себе поводили цієї ночі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мой кот сказал, что все идет по плану, нечего беспокоиться

А коти ж, як відомо, такі речі відчувають...

IMHO, стежте за поведінкою своїх домашніх улюбленців... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gallery_7_30_614.gif Чуствою на підході продовження мега епопеї "Фосфорна хмара" і "На вулицях маньяк"

Ви пока без мну тут не починайте я за попкорном зганяю бистро ;)

ЗІ От не можна ж так вірити всьому і всяк, колись так відьм палили бо бачно виросли не такі врожаї і діти по ночам плакали і місяць не такий якись

А почитайте краще журнальчик "Здоровя" або медичну інциклопедію і бігом лікувати 133 болячкі про які ви раніше не підозрювали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

-Дебил чтоли? Для того, чтобы соорудить черную дыру, нужно массу, превышающую массу Солнца!

-не обязательно превышающюю массу Солнца.

можно и Землю сжать так, чтоб возникла черная дыра. Все дело в критической массе, которую можно рассчитать по формуле.

-Черную дыру сделать проще - надо 2 дня не вытирать ж0пу!

...

© хабр ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиталися Дена Брауна "АнгелЫ и Демоны" ... Він його описував дууже давно, той цілий ЦЕРН.

І хочуть створити там антитіло.

На скільки я пам'ятаю шкільну фізику (і не тільки шкільну), то якщо це вдасться - то матимемо Кінець Світу.

Утвориться антитіло яке утворить - Бог зна що може утворити .. і чорну діру і дірку в Землі наскрізь!

Або ж матимемо Гігантський кратер на місці ЦЕРН-а...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

хе

сайт офіційний знову не працює

чи не тому, що 7-8 липня має відбутися запуск.. (якщо знову не зірвуть)

ЧИТАЄМО ТУТ

так що вітаю всіх

хто вірить і загортається в білі простирадла і повільно повзе на кладовище трясучись від страху, хто штучно шукає типу явні признаки того, що має відбутися у нявчанні котів чи істериці дітей.. немає різниці.

будемо бачити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...