Перейти до змісту

Слюсар, від 6000 грн


Андрій Віталійович

Рекомендовані повідомлення

Вимога до кандидатів: слюсар 5-6 розряду, досвід роботи, не алкаш, не сєпар

Основні навички: робота з ручним електроінструментом (шліфмашинка, дрель, тощо), розуміння метричної системи й вміння користуватись елементарним вимірювальним іструментом,  вміння працювати з трубами для води. Додаткові вміння вітаються й можуть принести бонус до зарплати.

Графік роботи: понеділок-пятниця, шабат за окремий гешефт

Зарплата: від 6000 грн, премії, медична страховка.

 

Телефон для поговорити й домовитись про випробувальний термін (оплачуваний) - 0674472939 (в робочі дні з 10.00 до 16.00)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Сєпар?? Поясніть, що у вашому розумінні СЄПАР

прихильник "сруського міра".

на третьому році війни ти не знаєш хто такий сєпар, чи захотілось дурачка ліпити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Андрій Віталійович сказано:

прихильник "сруського міра".

на третьому році війни ти не знаєш хто такий сєпар, чи захотілось дурачка ліпити?

Тикати буде те дружині якщо така є це раз. А по-друге СЄПАР і вимушений переселенець це різні речі. І в кінці кінців якщо був би сєпар то думаю відповідні органи ним зайнялись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ти", то є: загальноприйнятне звернення при спілкування на форумі.

P.S. хз, мо то лишень в західній стороні таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, 6ap6apuc сказал:

А по-друге СЄПАР і вимушений переселенець це різні речі.

а тут хтось писав, що не бере на роботу вимушеного переселенця ? А чому сєпара (який в тому числі може бути й вимушеним переселенцем) на роботу не хоче, то й так зрозуміло : почне той варнякати, який путін кльовий чувак й в такому ж дусі, мужикі поламють йому руки й носа, той в лікарні, мужики в тюрмі, то нахолєру воно треба ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

а тут хтось писав, що не бере на роботу вимушеного переселенця ? А чому сєпара (який в тому числі може бути й вимушеним переселенцем) на роботу не хоче, то й так зрозуміло : почне той варнякати, який путін кльовий чувак й в такому ж дусі, мужикі поламють йому руки й носа, той в лікарні, мужики в тюрмі, то нахолєру воно треба ?

Тобто в нас немає людей які лояльно ставляться до російської пропаганди і режиму, тут всі правильні правда? Давай тоді в резюме введемо пункт- політичні переконання. А якщо хтось в почне кричати який путін класний і т.д. то можна не по бидляцькому руки ноги зламати а як цивілізовані люди звернутись у відповідні органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, 6ap6apuc сказано:

Тикати буде те дружині якщо така є це раз. А по-друге СЄПАР і вимушений переселенець це різні речі. І в кінці кінців якщо був би сєпар то думаю відповідні органи ним зайнялись

тикати буду всім, це інтернет. не путай мягке з теплим.

у мене працюють переселенці, я про сєпарів писав.

й ото що цікаво, тобі робота потрібна чи поговорити?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...