Перейти до змісту

Потрібні різноробочі


Lutsk.reg

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Потрібні люди для чистки металевих ємностей (бочки 15 м куб, 25 м куб.).

Суть роботи: є іржаві бочки, які потрібно всередині та зовні вичистити болгаркою (зачисними "їжаками"). Робота пильна. Забезпечуємо респіраторами, масками, всіма інструментами.

Оплата погодинна. Місце виконання: с. Шклинь, Горохівський р-н. 

тел. 0673323404

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Година роботи - 25 грн. Для орієнтиру - 200 грн/день (при 8 годинах роботи)

Роботи маю багато - тиждень, 2 тижні. Аби було бажання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там в середені бочки покі дочистиш то здоровья покладеш

не думаю шо за 200гр в день хтось в неі полізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене хлопці в комфортних умовах роблять по 40грн/год... ваші цифри не реальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, woodwork сказано:

В мене хлопці в комфортних умовах роблять по 40грн/год... ваші цифри не реальні.

А в нас студенти після пар штроблять підлогу та стіни без респіраторів, і то в рази продуктивніше ніж я, наприклад :)

По 30 грн/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, difoto сказал:

А в нас студенти після пар штроблять підлогу та стіни без респіраторів, і то в рази продуктивніше ніж я, наприклад :)

По 30 грн/год.

Якщо платити не за години, а за метри штроби, то будуть робити ще продуктивніше. То і я б про покупку штробореза подумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велике прохання, якщо є конкретна пропозиція, то напишіть.

Навіщо флудити в темі? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Lutsk.reg сказано:

є конкретна пропозиція, то напишіть.

Хтось відповідає за правила ТБ? це - просто перше питання...

якби, була нормальна ЗП, ну і само-собою роботодавець...в Шклині, хіба, всі працевлаштовані, нікому АЖ 25 грн. за годину не потрібні? 

P.S. Просто - немає дурних, побачитись з "пушним звірятком"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, difoto сказано:

А в нас студенти після пар штроблять підлогу та стіни без респіраторів, і то в рази продуктивніше ніж я, наприклад :)

По 30 грн/год.

Ді, це норм ціна. Але порівняно не пильна. Порівняно із шліфоовкою болгаркою ржавчини, то ппц, сам таке робив, распіратори різні пробував, проходить через усі, а через які не проходить - через них дихати не можливо. Ризик травмуватися не маленький, поріз ржавчиною може мати серйозні наслідки. Захист треба на все тіло, потім як мінімум душ... 

Така робота оплачується не погодинно, оскільки людина може створювати видимість роботи дуже гарно, а в кінці дня списати все на іржу що глибоко вїлась. Тарифікація повинна бути від об'єму роботи, за скільки часу справились, стільки їх година і вартує, ціни просто адекватні ставте. Хлопці можуть робити як "ракета" при правильній мотивації, а можуть двогодинну роботу робити півтора дні, перевірено особисто.

 

П.С. Замість того щоб вислухати аргументи та зробити висновки ви мінусуєте. Я ж як би то поради вам даю з благим наміром, щоб до вас потім претензій не було...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За пораду дякую. Сам добре знаю, що оплата має бути від заданого обєму. Але більшості дуже важко це довести. Даєш загальну ціну, а тоді починають говорити що довго робити і мало коштує. Даєш погодинно, то починають порівнювати палець з .... іншою річчю. Я заплачу і 200 грн за годину, якщо буде виконано роботу за 8 годин. Але ж тоді почнуть знову повчаннями засипати. 

Мені не треба порад. Я вже за 10 років особистої справи багато їх назбирав і сам намагаюся не вчити інших. Мені потрібен результат: я маю роботу і хочу найняти людину. Якщо людина така є, то може сказати, що при такому-то обємі роботи я хочу стільки-то. І крапка. Все дуже просто. А повчання тут недоречні.

З самого початку я написав, що маємо і маски і респіратори і ще купу різного захисту від пилу. А мені починають розповідати, яка це небезпечна праця. Я це знаю і людей завжди екіпіровую відповідно до завдання, що вони мають робити.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Bliksss сказано:

Хтось відповідає за правила ТБ? це - просто перше питання...

якби, була нормальна ЗП, ну і само-собою роботодавець...в Шклині, хіба, всі працевлаштовані, нікому АЖ 25 грн. за годину не потрібні? 

P.S. Просто - немає дурних, побачитись з "пушним звірятком"

За техніку безпеки відповідає завжди той, хто пропонує роботу - здається це й так зрозуміло.

В кожного своє поняття нормальної ЗП. Якщо Ви хочете виконати таку роботу, то запропонуйте своє бачення ЗП і будемо говорити. Просто розводити балачки краще на ринку з сємками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...