Перейти до змісту

Шукаю ентузіаста. Модернізація led стопів для авто.


Dimaxa

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину, яка взялась би за розробку led драйверів для задніх ламп автомобіля. Придбав на ebay.de лампи, а в них з 4х драйверів працює один, і то тільки в режимі "стоп", габарит ледве жевріє. Не викидати ж корпуса... Лампи зібрані на базі світлодіодів типу "піран'ї". Можна щось цікаве на адруїно зробити. Одним словом фінансування моє - вміння чиєсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

Преимущества

В первую очередь это, конечно, огромный срок службы. Он колеблется, в зависимости от производителя: 30 — 100 тысяч часов. А 100000 часов это более 11 лет непрерывной (круглосуточной) работы. Во-вторых, это надежность. В-третьих, они не боятся ультрафиолетового излучения. Пиранья ночью могут освещать пространство, а днем находится под палящими лучами солнца, на это не способен ни один современный cсветоизлучающий диод.

Отличительные особенности:

  • Пиранья устойчивы к динамическим нагрузкам (тряске);
  • устойчивы к температурным перепадам;
  • имеют самый низкий коэффициент изменения сопротивления в зависимости от температуры;
  • выдерживают броски напряжения;
  • имеют широкий диапазон углов освещенности в зависимости от модели. Этот угол колеблется от 40 до 120 градусов. Можно выбрать любой.

внешний вид светодиода пиранья

Сам светодиод установлен на гибкой пластиковой основе, что позволяет ему не бояться ни тряски, ни вибрации. Ножки специально утолщены для простоты распайки и надежного отвода излишнего тепла, которое неминуемо возникает при работе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що такого особливого у тих фонарях,  що потрібно ардуіно задіювати? Якщо для заміни штатних ламп,  то потрібно 2 режими роботи: габарити і гальмування. А це можна і звичайними LM317 організувати. Фото ламп і драйверів вітається,  а краще лінк,  де купувалося,  з описом режимів роботи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна ще простіше як я зробив собі взяв діодні лампочки g4 led різної потужності і зробив з них bay5d стоп-габарит в одному цоколі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитав я про піранії...Хто придумав цю туфту? xD

Хотів прокоментувати, але краще помовчу, бо отримаю попередження за матюки.

Підтримую вищевідмічених - елементарний лінійний чи шим драйвер залежно як там електрично організований масив діодів.

Ардуїно можна поставити як окремий девайс, який буде контролювати чи світять ці супернадійні лампи, і у протилежному випадку будуть подавати сигнал в салон водію =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Піраньї" дійсно дуже широко світять, вперше це побачив в живу, коли дістав один діод і заживив від батарейки 18650
Андруїно я мав на увазі чисто для краси, типу включаєш габарити, оскільки модулі діодів в фар розташовані у формі кола, то світло пробігло доріжкою по колу, і горить постійно.
Ось вигляд автомобіля з цими фарами
1348_1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Dimaxa сказал:

Андруїно я мав на увазі чисто для краси, типу включаєш габарити, оскільки модулі діодів в фар розташовані у формі кола, то світло пробігло доріжкою по колу, і горить постійно.

"Любой каприз за ваши деньги", оцінюю проект в 100 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 18.10.2017 at 15:38, Dimaxa сказано:

"Піраньї" дійсно дуже широко світять, вперше це побачив в живу, коли дістав один діод і заживив від батарейки 18650
Андруїно я мав на увазі чисто для краси, типу включаєш габарити, оскільки модулі діодів в фар розташовані у формі кола, то світло пробігло доріжкою по колу, і горить постійно.
Ось вигляд автомобіля з цими фарами
1348_1.jpg

светит ярко но недолго....

діод живиться від 1,2 - 1,5в

а ти йому 3.8в влупив....

100 єнотів це мінімум...

драйвери рідні підуть лісом але буде гарно і кастомно....

фари будуть окремими девайсами

 

в мене на роботі колись робили девайси на таких діодах, все норм, нарікань небуло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Voronin10 сказал:

светит ярко но недолго....

діод живиться від 1,2 - 1,5в

а ти йому 3.8в влупив....

а тут чота не так пише...

ладно, давай тут, шось їх дофіга всяких, як кітайосів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, volker78 сказано:

а тут чота не так пише...

ладно, давай тут, шось їх дофіга всяких, як кітайосів

точно, я шось видно зплутав.....  буває особливо зранку без кави....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.11.2017 at 13:16, laser сказано:

Ладно, буду другий в ''тендері''. Зроблю за 50 у.о.

Хто дешевше ? =)

а де ти побачив чергу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 15.10.2017 at 22:22, Dimaxa сказано:

Шукаю людину, яка взялась би за розробку led драйверів для задніх ламп автомобіля. Придбав на ebay.de лампи, а в них з 4х драйверів працює один, і то тільки в режимі "стоп", габарит ледве жевріє. Не викидати ж корпуса... Лампи зібрані на базі світлодіодів типу "піран'ї". Можна щось цікаве на адруїно зробити. Одним словом фінансування моє - вміння чиєсь.

як там кастом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...