Перейти до змісту

3 вакансии


MrVes

Рекомендовані повідомлення

це написав мені в приват Mr.Ves і вліпив мені -1...

Дорогой Mr.Ves я готова прислать тебе резюме на 5 языках....только при одном условии: - ести Вы со своей "сталичЬнай делегацией" приедете "в нашу столицю Волинської області - гарне й файне місто Луцьк" на собеседование .....Вы с такой информацией обратился не туда куда бы стоило.....так что пора тему закрывать...никто не хочет рвать Ж..пу за такие копейки, которые предлагает Ваша организация

Для того щоб написати резюме на 5 мовах спробуйте спочатку написати однією якою почали без помилок, а якщо не вмієте, то хоча б перевіряйте Word-ом написане.

Якщо звернути увагу на "Member No.", то ви зрозумієте, що я на форумі давно, але явно не є активістом - тобто мені ваше "-1" до одного місця, яке не знаходиться зі сторони грудей. Ваш пост з надзвичайно інформативним навантаженням "-1" дуже багато що пояснює (продублюйте його будь-ласка, адже це надзвичайно важливо). Текст цитати вашого посту говорить також багато про що "тему пора закрывать" / "никто не хочет рвать Ж..пу за такие копейки" (доречі чому у вас слово "жопа" з великої? ) говорять тільки про те, що або ви були на співбесіді і "вам не підійшло" / "ви не підійшли" або ж ви просто не знаєте про що говорите.

Пропоную вам не зазирати в цю тему і на цьому закрити питання.

слухайте, якщо Ви думаєте що працюючи в організації на букуву "Г" і отримуючи мізер, то Ви розумний? дуже помиляєтесь...і Ваша співбесіда з Вашими варіантами мені так само до тої великої букви "Ж, а на рахунок російської мови, то це моя рідна мова, а пишу на український мові, бо ця мова є державна і єдина в цій країні, я би з Вами ще посперечалася на рахунок російської....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені дуже приємно що ми порозумілися.

Дозволю собі звернути Вашу увагу, що дана тема була створена не для Вас особисто.

Щодо мови, то сперечатися нема чому, так як особисто я поважаю/зневажаю людей не за те якою мовою вони розмовляють, якої вони раси, якої статі і чи фарбують волосся на голові, для того щоб не бути білокурими. В профілі є номер ICQ і при бажанні можна поспілкуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink:;) кори

вот так завжди - хочеться себе показати розумним, а зі сторони - "приколи нашого городка" )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

велике сорі за офтоп -

вікторія - а мені мінус за що?????

я чимось образив?

вибач.....

я помилилась....

я поверну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В профілі є номер ICQ і при бажанні можна поспілкуватися.

спілкувався я із даним паном. враження не найкращі. уникав запитань, звинувачував мене у тому що я зациклений і непослідовний. складно спілкуватися із такии людьми.

вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чого так кидатись на людину? Топікстартер тільки посередник в роботодавця і не він визначає, якою мовою треба писати резюме. Дарма тут підняли мовне питання. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і чого так кидатись на людину? Топікстартер тільки посередник в роботодавця і не він визначає, якою мовою треба писати резюме. Дарма тут підняли мовне питання. ІМХО.

я не хотів...так вийшло.. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всерівно,якщо фірма хоче найняти хороших працівників то вона повинна їх чимось привабити, а якщо це така суперкрута фірма з суперкрутою офіційною але таємною:) зарплатою то там і так повинно все завалено резюме бути

ЗІ відмазка типу що всі резюме писати будуть на само більше оплачувану роботу не канає бо в любий момент можна відповісти ,що дана вакансія вже зайнята і залишились тількі ці дві :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно мені на адресу надійшло тільки 7 резюме за 4 дні. Всі вони були передані "куда треба" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не дивно мені на адресу надійшло тільки 7 резюме за 4 дні. Всі вони були передані "куда треба" :P

я Вас вітаю, що Ви своїм тупим моразмом заохотили людей до написання резюме російською мовою...з Вас може й колись будуть люди... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Вас вітаю, що Ви своїм тупим моразмом заохотили людей до написання резюме російською мовою...з Вас може й колись будуть люди... ^_^

Коли потрібна робота, то й китайською резюме напишеш... :0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Вас вітаю, що Ви своїм тупим моразмом заохотили людей до написання резюме російською мовою...з Вас може й колись будуть люди... ^_^

Складається враження, що Ви відноситесь до жінок які люблять "грубих" (не в ногах) мужчин.

Якщо Ви і далі будете хамити, то я сформулюю думку таким чином, що навіть Ви зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

имхо Виктория - бландинко.

Зато теперь ей будет чем заняться, сгоняя тебе репу в "0" :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я Вас вітаю, що Ви своїм тупим моразмом заохотили людей до написання резюме російською мовою...з Вас може й колись будуть люди... :)

Складається враження, що Ви відноситесь до жінок які люблять "грубих" (не в ногах) мужчин.

Якщо Ви і далі будете хамити, то я сформулюю думку таким чином, що навіть Ви зрозумієте.

ути-пути....во первых я хамить еще не начинала....ну а если тебе так хочеться сформулировать какие-то мысли - впрерёд на мины...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

леди, Ваш по-детски хамовато-наивный тон не оставляет сомнений у окружающих о Вашем возрасте и складе ума.

Я Вас очень прошу прекратить писать глупости, то бишь просто прекратить писать, хотя бы в этой ветке.

Заранее благодарен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

леди, Ваш по-детски хамовато-наивный тон не оставляет сомнений у окружающих о Вашем возрасте и складе ума.

Я Вас очень прошу прекратить писать глупости, то бишь просто прекратить писать, хотя бы в этой ветке.

Заранее благодарен.

Вы же сами хамите....то как Вы думаете я отреагирую???

а на счёт писанины, то Ваш склад ума не достоен анализировать мои каракули... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) малолєтКо, мені мінус вліпила, єдинна одиничка була, і ту забрала )))) . А головне за пост, який перший надибала ).

мдя, враження ти справила не найкращі, жгі далі, мо ще хтось перестане тебе поважати. Садік. і я в нього теж вплутався, скільки раз зарікався не звертати уваги на блондинок )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закройте нафиг эту тему

1. "официальная ЗП высокого уровня" не подтверждается.

2. народ на личности переходит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы мну конечно извините, но человек в 30 лет такой откровенной ерунды писать не будет, будь у него хоть 10 высшых образований. Шура прав. Закройте тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...