Перейти до змісту

3 вакансии


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Всі резюме, що надійшли мені на поштову скриньку передав керівництву компанії.

Надалі ж прошу надсилати анкети напряму [email protected]

2 andynd

Окрім прохання "озвучити і зібрати" резюме мене не зв’язує з цим питанням нічого. Ваша оцінка і самовихваляння на мене враження не справили, а от оформлення посту наштовхнуло на роздуми.

У випадку зацікавленості - резюме на вказане мило, якщо ні, то прошу не флудирасити.

P.S. Дійсно грамотні люди доводять свій професіоналізм, а не підкреслюють мій непрофесіоналізм в плані набору персоналу, на який я не претендую ні в якій мірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Заробітна плата вказана на обум так як в принципі є конфіденційною навіть між співробітниками.

В даному випадку вона вказана "на обум".

ПиСи. Існує система бонусів.

Детальна інформація після співбесіди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заработная плата вся «белая», но бухгалтерия которая её начисляет находиться на центральном офисе (Одесса). Для каждой категории должностей была озвучена сумма ЗП, но обусловлено что разглашать её «не рекомендуется» и делать это я не буду на форуме уж точно. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

желательно на русском языке

насторожує. напевне москалі якісь чи що.

не варто так мілко брати, краще вже англійську юзати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

желательно на русском языке

насторожує. напевне москалі якісь чи що.

не варто так мілко брати, краще вже англійську юзати.*

Офтоп.

"Націоналізм" настільки модний, що в своїй абсурдності дехто незабаром дойде до закликів спалити купюри іноземних валют (чомусь явно не західних) та ввести смертну кару за використання WebMoney.

Дійсно Чорнобильська АЕС завдала Україні значної шкоди...

*щиро українське слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резюме скину після обіду але на УКРАЇНСЬКІЙ мові

Я б радив припинити говорити НА УКРАЇНСЬКІЙ мові і навчитися говорити УКРАЇНСЬКОЮ. А потім вже починати відстоювати світлі ідеали. :lol:

P.S. А вообще у меня родной русский :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу прощенья, забыл указать что к резюме (желательно на русском языке) нужно прикрепить фотографию.

З.Ы. Девушки, не беспокойтесь – работа в Луцке, а не в Турции ;)

V Tyrcuu robota toge neploho!!! mogesh' vubrat' drugyjy strany!!! :D:):lol::P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Націоналізм" настільки модний, що в своїй абсурдності дехто незабаром дойде до закликів спалити купюри іноземних валют (чомусь явно не західних) та ввести смертну кару за використання WebMoney.

при чому тут націоналізм? цікаво, чи ти розумієш суть того, що тут написав?

це фашизм ділити на своїх і чужих, не можна так робити. Вони ділять, а я виявлявився затятим нациком. ну-ну, черговий анекдот.

Дійсно Чорнобильська АЕС завдала Україні значної шкоди...

а декому шкоди завдали гроші, через які вони перейли на російську, бо так треба на роботі, а в житті вже за звичкою балакають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lumax, ти напевно хотів сказати "навчитися розмовляти УКРАЇНСЬКОЮ" ?

він мав на увазі, що людина яка розмовляє російською краще знає українську аніж україномовна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди (ті хто дійсно люди), мені байдуже хто якою мовою розмовляє. Згадайте, що російською розмовляли наші батьки і діди. Цю мову вивчало на рівні з англійською половина земної кулі. Половина або ж 30% українців розмовляють цією мовою, а вони є також українцями (хоч і не україномовними). Згадайте країни в яких 3 державних мови, виходячи саме з того якою мовою розмовляють жителі (в нас не так тому що ми знаємо будь-які зміни в питанні мови - тільки політична спекуляція ВР, так як ніхто не хоче втрачати голоси). В нас же кожен вуйко з забитого хутору, витерши руки від гімна в кальсони, починає розповідати, б’ючи себе в груди, що він Українець а всі хто говорить не так як він бидло і доказувати який він патріот.

На мій погляд не важлива, мова якою розмовляють, російська чи українська (вони рідні), а важливі люди з якими ви спілкуєтесь. Цінуйте та поважайте людську особистість, навіть якщо вона відрізняється чимось від вас. Пану Shkoder-у (прошу вибачення що вплутав) не заважає бути всіма шанованим (факт), хоча він і розмовляє російською.

Щодо «не наших денег» зауважу, що дуже багато хто їздив на майдан голубим/помаранчевим саме за «Green papers». Зараз же ми маємо відображення політичного розколу країни. Ті хто подумав що їх думка на форумі в розділі «робота» щодо питання мови може щось змінити в країні або ж ідіоти, або ж хворі (що фактично одне й те саме).

Хватить цього дурнуватого піськоміра. Поважайте інших, щоб самому бути шанованим людьми. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і насамкінець пропозиція все таки цікавить - але - пм - це пм,

я не збираюся озвучувати пропозицію для всіх :)

тому вважаю, що пм може бути адекватною заміною особистій зустрічі :)

Яку інформацію дали мені - ту я і розмістив (на цьому форумі).

Вичерпною інформацією володіє тільки директор, але він не хоче проводити співбесіду до того як побачить резюме.

Якщо є якийсь "фрагментований аналог" резюме (нібито без прізвища, чи іншої інформації яку ти не бажаєш на даному етапі озвучувати, то знову ж icq)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю мову вивчало на рівні з англійською половина земної кулі.

то може мені вклонитися росіянам?

Згадайте країни в яких 3 державних мови

Канада, Швейцарія - вони багатомовні, бо не мають власної мови. є політичною нацією, на відміну від українців.

тільки політична спекуляція ВР

повністю згоден, їм підігрують російськомовні фанатики. кажучи, що їх утіскають, б'ют, мучат за рускій язик. розмовляйте у побуті хоч китайською, але не варто висувати мовні вимоги, підігруючи політичним невдахам.

Ті хто подумав що їх думка на форумі в розділі «робота» щодо питання мови може щось змінити в країні або ж ідіоти, або ж хворі (що фактично одне й те саме).

Mr. Ves одним із таких є ви, висновок робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під запропоновані на сайті "наобум" 200$ для маркетолога

з якими завгодно бонусами, які зазвичай не перевищують "офіційну" "білу" "високу" з\п :ok2:

абсолютно согласен

даже если "наобум" взято на 50% ниже, плюсуем бонусы и пр.

ну, получим 500

если это "высокий уровень", то вы как минимум лет 5 находились в анабиозе.

инфляция в Украине начинает галопировать как в гадкие 90-е...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогой Mr.Ves я готова прислать тебе резюме на 5 языках....только при одном условии: - ести Вы со своей "сталичЬнай делегацией" приедете "в нашу столицю Волинської області - гарне й файне місто Луцьк" на собеседование .....Вы с такой информацией обратился не туда куда бы стоило.....так что пора тему закрывать...никто не хочет рвать Ж..пу за такие копейки, которые предлагает Ваша организация :):ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогой Mr.Ves я готова прислать тебе резюме на 5 языках....только при одном условии: - ести Вы со своей "сталичЬнай делегацией" приедете "в нашу столицю Волинської області - гарне й файне місто Луцьк" на собеседование .....Вы с такой информацией обратился не туда куда бы стоило.....так что пора тему закрывать...никто не хочет рвать Ж..пу за такие копейки, которые предлагает Ваша организация :):ok2:

Грубо, але в точку ... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогой Mr.Ves я готова прислать тебе резюме на 5 языках....только при одном условии: - ести Вы со своей "сталичЬнай делегацией" приедете "в нашу столицю Волинської області - гарне й файне місто Луцьк" на собеседование .....Вы с такой информацией обратился не туда куда бы стоило.....так что пора тему закрывать...никто не хочет рвать Ж..пу за такие копейки, которые предлагает Ваша организация :):ok2:

Грубо, але в точку ... ;)

...та це тому, що людині не зрозуміло, йому дали завдання знайти пару десятків резюме, ще й з біографіями, напевно хтось з керівництва шукає собі ....ну і так зрозуміло кого....а про те, що цікавить людей, інформатор надати інформацію про вакансії не може.... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансії все ще відкриті.

Резюме можна надсилати на вказану електронну пошту ;)

Дорогой Mr.Ves я готова прислать тебе резюме на 5 языках....только при одном условии: - ести Вы со своей "сталичЬнай делегацией" приедете "в нашу столицю Волинської області - гарне й файне місто Луцьк" на собеседование .....

Начнём с русского.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даремно ви так накинулись, тільки офтопу наробили. Людина написала оголошення, кому треба - той відішле резюме. Навіщо вся та зайва мова? xz Кому від того стане краще?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповіді на пости 48/49 в репутації.

Щодо ЗП, то самі активісти можуть будувати свої припущення далі, а ми ж будемо до них прислухатися, адже живемо на безлюдному острові і не знаємо скільки отримуємо самі, або ж наші батьки / родичі / друзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і куди дивляться модератори????

де Шура?

так слідкувати за темами і дозволити такий "безпредел" :huh: у вакансіях

причем тут я?

ты, когда в раздел заходишь - обращай внимание на модераторов.

в этом разделе модераторов нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...