Перейти до змісту

Об'єднання кухні і лоджії?


Ridec7

Рекомендовані повідомлення

Виникло питання по переплануванню квартири, а саме об'єднати кухню і лоджію. Лоджія довга (6 метрів) за нею йде кімната і кухня, вихід на лоджію лише з кімнати, а з кухні вікно яке повністю виходить на лоджію... Що в думках: розділити лоджію на дві частини з допомогою металопластикового блоку або вимурованої стінки(тут ще не визначились) і ту частину що виходить на кухню об'єднати. Лоджія повністю засклена(двійний склопакет) і утеплена( підлога, і зовнішні стіни). Будинок панельний. Виносити думається лише частину стіни під вікном, а інше лишати в вигляді арки чи подібного. Батарею перенести на стінку поруч. Чи потрібно це узаконювати і якщо так то де це зараз робиться і наскільки це взагалі безпечно? Взагалі Ваші думки, перед рішенням хотілось би послухати ,що скаже громада) знаю багатьох особисто хто так зробив і нічого ніде не питав і не документував, але у нас багато чого роблять....) дякую за Ваші думки і поради)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен проект реконструкції, так як втручання в несучі конструкції, але всеодно потрібен дозвіл всіх жильців чи зборів ОСББ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись я уточняв в людей, які були причетні до виробництва і будівництва луцьких панельок, а потім це саме мені сказали і БТІшники, оформляючи новий техпаспорт, що  - можна робити вихід з кухні на балкон, але лише вибивши кусок панелі (при чому не повністю, а трохи лишивши) нижче віконного пройому і не вилізши в сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головна вимога - не руйнувати несучі стіни, а також з тепломережею проконсультуйтесь, бо добавляється додаткова площа для обігріву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в попередній квартирі об'єднав балкон і спальню, забравши склопакет і з підвіконня зробив 3 "сходини" під вазони, батарею (правда індивідуальне опалення) перенвс на бокову стіну і додав 2 батареї на балкон. Ні з ким не погоджував, проект не міняв, перемичку віконну не чіпав. Продав квартиру без всіляких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую друзі за відповіді) в мене немає дверей з кухні на лоджію, інакше зробив би як vaz75(вибач, забув твоє ім'я, тому по ніку) а просто вікно.... яке виходить на лоджію.. Хочеться використати площу лоджії і оцей підвіконник або весь знести, або хоча б 60 сантиметрів для входу... Звісно це товстезна стіна несуча... Тому "тєрзають смутниє сомненія" чи варто таке робити? Перемичку знизу чіпать не буду вона під моїм рівнем підлоги виходить..

Мужикі, може хтось знає спеціаліста з яким можна порадитись? Щоб прийшов глянув, підсказав, що і як.. Не безкоштовно звісно.. Можливо і зробив би якщо таким займається.. Короче мінімум консультація, максимум виконання.. якщо звісно таке можна робити..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВАЗа звати Сергій.

 

Нижню частину під вікном можна безпечно демонтовувати, вона не є несучою і ніякого навантаження не несе (ну, крім підвіконня і вазонів ;)). Головне не чіпати зверху над вікном (там бетонна перемичка лежить) і бічних перестінків зліва і справа від вікна, бо на них лежить та перемичка і все, що вище.

Батарею теж можна розвернути, але враховуй, що в тебе збільшиласть кубатура приміщення, плюс в тебе збільшилась площа "холодної" зовнішньої стіни (хоч вона й утеплена, але попереднє утеплення - це була ціла лоджія, а воно полюбому було краще, ніж теперішнє утеплення ;)), а тому потрібно збільшити кількість ребер батареї. Якщо опалення центральне, то такі дії є типу свинством перед сусідами вище, так як теплоносій до них в тебе вже буде більше лишати тепла. Але якщо опалення в тебе індивідуальне, то все ок.

 

Законність? Так, це потрібно узаконювати, і згоду сусідів отримувати, але в наших реаліях це нереально, а тому роби собі тихенько та й все. Це може вилізти лише при продажу квартири, та й то якщо покупці вирішать до цього моменту доколупатись.

 

On 28.09.2017 at 22:19, Ridec7 сказано:

Лоджія повністю засклена(двійний склопакет) і утеплена( підлога, і зовнішні стіни)

а стеля? В сусіда зверху теж лоджія тепла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Головне не чіпати зверху над вікном (там бетонна перемичка лежить) і бічних перестінків зліва і справа від вікна, бо на них лежить та перемичка і все, що вище."

Будинок ПАНЕЛЬНИЙ!Там технологія зовсім не така як при вибиванні цегляної стіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще, хоч в сусіда знизу і утеплений засклений балкон був, але підлога все ж була холодна, зимою навіть через тапки холодно було, тому пошкодував, що не зробив опалення підлоги.

Ось так в мене було


 

IMG_1467.JPG

IMG_1470.JPG

IMG_1471.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, san4ez1 сказано:

"Головне не чіпати зверху над вікном (там бетонна перемичка лежить) і бічних перестінків зліва і справа від вікна, бо на них лежить та перемичка і все, що вище."

Будинок ПАНЕЛЬНИЙ!Там технологія зовсім не така як при вибиванні цегляної стіни.

Згідний, не звернув уваги на "панельний"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в панельному як?  Можна чи ні?) мене лише це питання хвилює найбільше.. Інше якось вирішимо.. Не хочеться наробити лиха..  В панельному можна зробити вихід на лоджію? З ким можна порадитись?) бо всі лише думають, але не знають точно) вже підходило декілька майстрів, але віз і нині там..) ніякої конкретики) під підвіконням точно несуча бо вона товщиною 30-40см і з арматурою всередині.. Навіть в домі бачив таку переробку, але хто ж його знає...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vaz75 сказал:

І ще, хоч в сусіда знизу і утеплений засклений балкон був, але підлога все ж була холодна, зимою навіть через тапки холодно було, тому пошкодував, що не зробив опалення підлоги.

Ось так в мене було


 

IMG_1467.JPG

IMG_1470.JPG

IMG_1471.JPG

 Сергій, а у Вас панельний будинок був чи цегляний? Я так розумію у вас ще були двері на балкон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цегляний, двері звісно ж були.

Про панельний стверджувати не можу, але інколи люблю дивитися канал Земського, так він там сміливо розширює віконні і дверні проєми, але при цьому обов'язково! ставить сталеві швелерові перемички. Інакше дім складеться.

По-розуму, треба: 1. звернутися до проектної організації чи є така можливість, розробити проект, узаконити (це ой як не дешево). 2. Узгодити з сусідами і ОСББ, як писалося вище. 3. Виконати роботи. 4. Узаконити, змінивши техпаспорт. 5. Подати новий техпаспорт в ОСББ, Луцьктепло для зміни нарахувань за компослуги.

Але щось підказує мені, що ці круги аду ти не проходитимеш, бо як мінімум запнешся, як вже вище казали, на п.2.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поки думаю чи варто це починати чи можливо тоді ставити металопластик і забити болта на розширення..) в мене панель і дверей нема і не було) а проконсультуватись немає з ким) ну можна і укріпити металом хто д проти? Тим більше що там прохід не великий і це не займе багато коштів...) за канал дякую подивлюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...