Перейти до змісту

Блендер: який обрати?


Рекомендовані повідомлення

Потрібно обзавестися такою штукенцією як блендер. Відпишіться, хто користується недорогими варіантами як вони служать. Якої потужності краще обрати, чи надійні деталі, чи не гріється, чи не проблемні ножі і таке інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь дешевим сатурном за 400 грн. 400 ват. В комплекті була насадка-нога з ножем+пластиковий стакан, процессор, насадка вєнчік. Вже рік-політ нормальний. Якщо не плануєте вдома розвертати професійну кухню то тратитись на кенвуди і кічен аіди не варто. Робив вершки з масла і молока ним і пасту арахісову, тхіні і купу інших паст з горіхів, що потребують довготривалого блендерування. Трохи грівся, але не пихтів. Жінка робить дитині пюрешки, все розбиває в мать, однорідна, гарна консистенція виходить. Я постійно роблю супи-пюре і крем-супи. Загалом задоволений. За таку ціну нормальна робоча шняжка) Єдиний мінус, як на мене-це короткий шнур. Метра півтора, здається. Мені цього мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Kiodinn сказано:

Користуюсь дешевим сатурном за 400 грн. 400 ват. В комплекті була насадка-нога з ножем+пластиковий стакан, процессор, насадка вєнчік. Вже рік-політ нормальний. Якщо не плануєте вдома розвертати професійну кухню то тратитись на кенвуди і кічен аіди не варто. Робив вершки з масла і молока ним і пасту арахісову, тхіні і купу інших паст з горіхів, що потребують довготривалого блендерування. Трохи грівся, але не пихтів. Жінка робить дитині пюрешки, все розбиває в мать, однорідна, гарна консистенція виходить. Я постійно роблю супи-пюре і крем-супи. Загалом задоволений. За таку ціну нормальна робоча шняжка) Єдиний мінус, як на мене-це короткий шнур. Метра півтора, здається. Мені цього мало.

м"ясо мелете ним?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Skorpio76 сказал:

м"ясо мелете ним?

Жорстке м'ясо не пробував молоти, дружина меле кролика для дитини погружною ногою, то кролик на ура йде. Але я думаю якщо в процесорі молоти - то візьме і більш жорстке. До речі згадав про другий мінус - чаша процесора малого об'єму, всього 600. До речі ось він 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Kiodinn сказано:

Жорстке м'ясо не пробував молоти, дружина меле кролика для дитини погружною ногою, то кролик на ура йде. Але я думаю якщо в процесорі молоти - то візьме і більш жорстке. До речі згадав про другий мінус - чаша процесора малого об'єму, всього 600. До речі ось він 

а як пластмасові з"єднання двигуна з насадками, не спрацьовуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Skorpio76 сказал:

а як пластмасові з"єднання двигуна з насадками, не спрацьовуються?

Заглядаю туди час від часу-поки все ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Kiodinn сказано:

Заглядаю туди час від часу-поки все ок

дивлюся в бік блендерних наборів

Блендерный набор DELFA DEK-4000

Блендер GRUNHELM EBS-800P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Подивіться у ТЦ Вашавський на 3 поверсі. Не реклама-3 просто був там раз і бачив ціни. На полицях і популярні і невідомі мені евро фірми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, gen552 сказано:

Какой блендер купили? :)

Поки відклали покупку

 

31 хвилин тому, kookaburra сказано:

Подивіться у ТЦ Вашавський на 3 поверсі. Не реклама-3 просто був там раз і бачив ціни. На полицях і популярні і невідомі мені евро фірми

Це той "бутік", де ще дитячі візки продаються? Негативне враження склалося про той "бутік". Торгують "таксфрішними" товарами (тобто без офіційної гарантії). Продавець некомпетентний (на питання про ціну на конкретну модель товару ніяк не міг "роздуплитися" внятною відповіддю), а рускоязичний "хазяїн", який об"явився під час розмови з менеджером поводити себе зверхньо. А потім заявив, що "мусорними (тобто дешевими) позиціями не торгує". І ціни там відсутні на товарах, доречі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В нас щось типу такого .Теж довго вибирав,вагався.З плюсів- дві чаші велика і мала дуже зручно( в малій подрібнити сир,горіхи-те що жменьками),погружним блендером  перебив сотні кіло ягід,супи прямо в каструлі,мисці. Погружний беремо завжди у поїздки з собою. Дуже потужний з регулятором потужності.

Мінус єдиний.Через 6 років прийшлось замінити насадку погружного і насадку великої чаші.Але то мабуть не блендер винен,а я.Я експериментував з різнми сушеними продуктами і робив домашнє картопляне пюре швидкого приготування(сухе,щоб зручно брати в походи і подорожі). І пробував перебити цим блендером.Трохи перебив,але не в дрібний порошок. Потім я навіть ніж м'ясорубки цим сухим пюре зламав.От після цього й перестали крутитись насадки. Мала насадка в експериментах не приймала участі,тому працює досі.

А так оцінка тільки 5.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
On 22.10.2017 at 16:01, gen552 сказано:

Какой блендер купили? :)

купили Saturn ST-FP9064.

Задоволені.

Аналогічний купили в подарунок батькам. Але батьки захотіли лише міксер. Тому маємо на продаж хороший апарат за дуже цікаву ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...