Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

1000465198.jpg

Валерий Синельников. Таинственная сила слова. Формула любви. Как слова влияют на нашу жизнь.

Реально, після цієї книги став менше вживати матів та й на інформаційне навантаження думок більше звертаю уваги. Психоаналіз рулить.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала "Убить пересмешника", читаю "100 лет одиночества".

"100 лет одиночества" свого часу мені надзвичайно сподобалась. сильна така книга. після неї почала читати Маркеса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дочитываю трилогию "Голодные игры",третья книга "Сойка-пересмешница"("Переспівниця"). После первой книги сразу купила две следующие, не могу оторваться.Читаю на украинском, перевод намного качественней русского, это касается не только книг Сюзанны Коллинз, но и многих других.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли в прокаті з"явивися фільм "Великий Гэтсби"

463724.gif

вирішив перед переглядом обов"язково прочитати книгу.

Тому останнє, що нещодавно прочитав - це "Великий Гэтсби" (Фрэнсис Скотт Фицджеральд). Як завжди у фільмі пропущені певні моменти. У книзі більш передаються емоції та переживання героїв. Але і книга і фільм дуже сподобалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А а зараз дочитую Д. Лондона "Джери Островитянин" дужю люблю його твори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала трилогію Олівер Лорен "Деліріум", "Пандемоніум", "Реквієм".

У відгуках писали, що твори кращі, ніж "Голодні ігри". Особисто моє враження: читати легко, досить-таки цікаво, але не краще. По першій книжці почали знімати фільм, але дати виходу ще не призначили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиталась відгуків на форумі і вирішила прочитати книжку Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін". Хіхікала весь вечір :) Домашні не могли зрозуміти, чого мене пре...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Почала читати "Танго смерті" Юрія Винничука. Захопило

В захваті від книги London. Автор - Edward Rutherfurd.

Дайте почитати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу скинути електронний варіант. Наскільки я знаю англійська мова не стане вам на заваді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В процесі серія Бернарда Вербера "Танатонавти" та "Імперія янголів". Подобається стиль написання, і теми, що піднімаються в книгах, є досить нестандартними - що нас чекає після смерті? Де знаходиться Рай? Реінкарнація душі? і т.п.

Правда, спочатку прочитала другу книгу, а тоді побачила, що є ще перша... хоча від того не стало менш цікаво.

Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, скидайте!

Нещодавно читала ось таку книгу про Лондон

52753_cover.jpg

Я полюбляю історію. В книзі знайшла багато нових та цікавих фактів. Читала практично не відриваючись. Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Щойно дочитала книгу, куплену тиждень тому на Форумі Видавців в Львові, - "Осиний мед дикий" Ірини Савки. Авторка - мама відомої поетеси та головного редактора Видавництва Старого Лева Мар'яни Савки. Чудова, добра і справжня книжка. Короткі, навіть лаконічні новели - деякі романтичні, світлі, інші сповнені смутку і болю. Нагадали мені історії, які розповідала і часом досі розповідає моя бабця - про долі людей, про своє дитинство і юність, про події, що стали історією. Я ще перегортала останні сторінки, а вже знала, кому дам цю книжку почитати. Бабусі. Їй точно сподобається.

1011559_576356285757205_965966493_n.jpg

Фото авторки з презентації книги, на якій мені теж пощастило побувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю: Януш Леон Вишневський - "На фейсбуці з сином" - цікаво та незвично написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почала читата "11.22.63" Стівена Кінга, рецензії цікаві, думаю мені сподобається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Начиталась відгуків на форумі і вирішила прочитати книжку Скрябіна "Я, "Побєда" і Берлін". Хіхікала весь вечір :) Домашні не могли зрозуміти, чого мене пре...

Теж прочитав, перша частина дуже весела і "піде" всім. Другу читаю, там не все так радісно як в першій але читається легко... Цікавість заставляє читати далі, хоча такої фантастики я не дуже полюбляю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почала читата "11.22.63" Стівена Кінга, рецензії цікаві, думаю мені сподобається)

нещодавно прочитав. Дуже сподобалося. Цікава задумка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж прочитав, перша частина дуже весела і "піде" всім. Другу читаю, там не все так радісно як в першій але читається легко... Цікавість заставляє читати далі, хоча такої фантастики я не дуже полюбляю...

ну, я би не вважав це першою і другою частиною. це взагалі зовсім інша повість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось які новинки цієї осені рекомендує прочитати сайт ДЖЕРЕЛО НАТХНЕННЯ

http://inspired.com....ks/5-new-books/

а я прочитавши "Теплі історії до кави" взялась за "Теплі історії до шоколаду" Надійки Гембіш - захотілось чогось солодкого :0108:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...