Перейти до змісту

Гудуть колонки


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, gavman сказано:

Я бачу мої пости визивають у вас взрьів москха, тому додатково до вже раз проведеного лікбєза добавлю ще лєкцію про "екранування". Стосовно 1 фази не спорю, але довжина і конфігурація силових кабелів може бути різна. PS: "S30" а що у вас дійсно системник пластиковий? Тяжёльій случяй...

Для початку мову вивчи, або язик, а то дійсно " взрьів москха ". Стосовно " довжина і конфігурація силових кабелів може бути різна" - це може в таких "тяжёльіх  случяйах" як в тебе , комп в одному кутку, а колонки в кухні :D, а в більшості людей вони від однієї розетки і неподалік від компа. Про заземлення тобі вже писали, а про пластиковий корпус навіть коментувати не хочу. Добре що хоч про фазу не сперечаєшся. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та до чого тут корпус компа і його БЖ.  Гудуть колонки. Гудуть або самі по собі з причин наведених вище, або із-за відсутності ( обрива) мінуса (екрана) сигнального кабеля від звукової до колонок. І те і інше легко ідентифікується і усувається і нічого там не потрібно заземляти. Спільний мінус компа і підсилювача колонок і так присутній по сигнальному кабелю. І заземлення корпуса компа ніяк не повинно призводити до "гудіння". А якщо у тебе "щипає" корпус - значить щось негаразд з самим БЖ компа, або , можливо, в цей час тримаєшся за батарею (тоді може не лише "щипати" а й "смикнути").

Алгоритм простий.

Відмикаєш колонки від компа і слухаєш наявність гула. Можна подати сигнал від стороннього джерела. Робочі колонки в даному випадку посторонніх шумів не видаватимуть.

Перевіряєш сигнальний кабель на предмет цілісності.

І останнє. Фонити може сама звукова компа в причину "висохших" конденсаторів на М\В або звуковій. Таке буває просто від часу (вичерпали ресурс), або дешевого Б\Ж компа котрий нищить конденсатори на М\В.

 

В любому з випадків заземлення корпусу гудіння не усуне. Там центральний (земляний) провід трішки не для того.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, S30 сказал:

Для початку мову вивчи

Запевняю вас рідною мовою володію... Стиль підібрано спеціально для (парня с падваротні/хама з хамськими манерами) досягнення розуміння, бо як бачу школу ви прогулюєте регулярно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, halcogen сказал:

Корпус там не зовсім діалектрик. Інколи корпус струмом пощипує. Це видно повязано зі схемою блока жилення компа. Перед діодним мостом стоять два конденсатора через які проходить заземлення. Вот через них і пощипує.

він певно про корпус колонок.. ну то таке

та комп не пощипує. це якщо за батарею триматись, а от пральна машина то да, часто щіпає ніж ні

як казали вище, але всім по.. ставлю на обрив GND выд компа до колонок (тсс! в самого таке було, паяв-паяв плюнув ы купив норм довгий кабель)

і ще, від компа все одно колонкі гудять, або просто посторонні шуми, бо така схема універсального впаяного на маму аудіочіпа ріалтек і тому подібне, ну то вже теж таке...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То gavman.

Я за тебе радий. Бачу що і мову знаєш і вихований вміру. Тепер спатиму спокійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D от балабол, мусиш останнє слово втикнути. Я тут і так рідко буваю, а останній урок років 20-ть з лишнім тому відучив, так що спи спокійно. 

Можу й тебе дечому навчити, якщо гарно вестимешся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 S30 - децькє хамство нєістребіме. Дякую - уроків хамства не потребую, а в іншому отримав пристойну освіту чого і вам бажаю...

2 halcogen Якщо корпус пощипує то заземляти потрібно в любому разі. Не хочете читати посилання дивіться відео. Там про мікрофон, але запевняю вас такі ж шуми йдуть на підсилювач колонок. Вдруге наголошую - прибрав фонові шуми в колонках заземленням мінімум на 2-х компах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lord а крім голослівних заяв про свою всеосяжну компетентність/брисх інтєлєкта по суті.питання маєш якісь зауваження? Можеш їх навести?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 lord - в неті є багато відео де маленьким дітям дають скуштувати лимон. Дуже цікава реакція на щось нове. Хочеться побачити вираз вашого обличчя коли ви перевірите опір між "-" на вашому системнику та його корпусом (тільки спочатку від мережі відключіть). Сподіваюсь ви не прогулювали уроки фізики і бачили лабараторний блок живлення.  Буде змога - знайдіть подібний, розберіть його, подивіться куди підєднаний відємний контакт. Якщо цікаво даю посилання http://www.electrik.org/forum/index.php?showtopic=13771&st=0 почитайте. Стосовно батарей згідно СНИПів заземлення заборонено. Приклад даний для розуміння "шумів" в електртчних колах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Хоча все вже сказано для затянутих тролів повторю. Запропонований варіант це найпростіше, що можна зробити в першу чергу!!! Як це перевірити - дивіться на відео. Якщо допоможе в неті повно варіантів пректів та розрахунку заземлення. В противному разі до елєхтронщиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.09.2017 at 09:14, gavman сказано:

Ок. Хоча все вже сказано для затянутих тролів повторю. Запропонований варіант це найпростіше, що можна зробити в першу чергу!!! Як це перевірити - дивіться на відео. Якщо допоможе в неті повно варіантів пректів та розрахунку заземлення. В противному разі до елєхтронщиків.

Чувак видихай, всі все зрозуміли....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Voronin10 сказал:

Чувак видихай, всі все зрозуміли....

До чого ви це написали? Про що ваш пост? Для демонстрації  собачої відданості зграї? Чи просто для того щоб зграя поблажливо накидала вам плюсів?

Мене просили пояснити я пояснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D Як би тобі це пояснити так, щоб твоє Его не вважало це хамством (хоча я особисто тобі ще навіть не починав хамити, а от ти вже встиг всім).

 

Якщо ота "собача зграя" говорить , що так робити не варто і не вірно (причому говорять далеко не нуби в цьому питанні, а ті хто займається ремонтом в тій чи іншій мірі і з технікою і паяльником на ТИ) то варто задуматися чи не баран ти сам?

Розумна і вихована людина запитала би просто - чому? І розмова би прийняла інший характер і тобі б пояснили.  І в такому запитанні нічого встидного нема. Це нормально вчитися на своїх помилка і помилках чужих, але судячи по стилю твоєї розмови, ти ще "слишком мал". Підрости трішки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поважливе ставлення до незнайомих людей це норма в цивілізованому суспільстві. Очевидно, що вас цьому не вчили, а отжа ви все таки певно школяр. 

1 час назад, S30 сказал:

так робити не варто і не вірно

це ваша власна думка не поширюйте її на всіх. Те, що я пропоную перевірено досвідом (підете в інститут (якщо здасте іспит) там вас ознайомлять з СНИПами - цікава річ)!!!

 

В 15.09.2017 в 21:20, S30 сказал:

нічого там не потрібно заземляти

 

ПУЭ-7 п. 7.2.60. "Металлические корпуса и конструкции кинотехнологических устройств, а также распределительных систем и сетей электроакустики, телевидения, связи и сигнализации должны присоединяться к защитному заземлению."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, gavman сказал:

Поважливе ставлення до незнайомих людей це норма в цивілізованому суспільстві. Очевидно, що вас цьому не вчили, а отжа ви все таки певно школяр. 

це ваша власна думка не поширюйте її на всіх. Те, що я пропоную перевірено досвідом (підете в інститут (якщо здасте іспит) там вас ознайомлять з СНИПами - цікава річ)!!!

 

 

ПУЭ-7 п. 7.2.60. "Металлические корпуса и конструкции кинотехнологических устройств, а также распределительных систем и сетей электроакустики, телевидения, связи и сигнализации должны присоединяться к защитному заземлению."

Заспокойся, я тебе дуже прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше, не тобі заікатися про повагу  після твоїх висловлювань.

По-друге, не тобі говорити про СНиПи і ПУЕ. Про таких як ти в мій час говорили "смотрит в книгу видит фигу".

По-третє, узбогайся врешті і не позорся, бо дійсно дістав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, gavman сказано:

 

ПУЭ-7 п. 7.2.60. "Металлические корпуса и конструкции кинотехнологических устройств, а также распределительных систем и сетей электроакустики, телевидения, связи и сигнализации должны присоединяться к защитному заземлению."

теоретик ? для чого заземлення робиться? і яка різниця між екрануванням і заземленням ?

у кого системник заземлений ? у одиниць

у кого  гудуть колонки  ?  у одиниць

висновок, заземлення мізерно  впливає на роботу акустики, в даному випадку, тому ним можна знехтувати

проблема у іншому, поради дані, все в руках автора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз мені таке попадалось, всюди були винуваті конденсатори в БЖ, думаю тут те саме. На рахунок заземлення: в мене між системником і батареєю десь 100 В. Міряв, бо взявся однією рукою за корпус, другою за трубу опалення, мене як йо... Я би не радив подавати цю напругу на мінус, хто знає чим закінчиться)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.09.2017 at 14:10, walwet сказано:

Доброго дня,проблема сталася ще десь рік  назад(гуділи ледь ) з вчорашнього дня колонки почали дуже сильно гудіти (гудять тоді коли вони прочто увімкнені ) коли грає музика тоді все добре і немає постороніх шумів

це якось можна починити ?

 

Короче, заземлення і занулення майже те саме,  різниця лише що нуль іде разом із фазою від понижаючогго трансформатора а заземлення робиться контуром біля силового входу в будівлю, але там є нюанси...

 

от для того щоб стіралки і системники не бились при всяких казусах(тен пробив чи щещось) все йде на заземлення і вас не щипає....

корч автор відпишись як твоя акустика і закриєм "базар"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...