Перейти до змісту

Гудуть колонки


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,проблема сталася ще десь рік  назад(гуділи ледь ) з вчорашнього дня колонки почали дуже сильно гудіти (гудять тоді коли вони прочто увімкнені ) коли грає музика тоді все добре і немає постороніх шумів

це якось можна починити ?  чи вже дорога їм...

1505300981574.JPEG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірте заземлення (мінусовий провід живлення має бути заземлений) іноді допомагає. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевірити блок живлення і зробити що запропонував SanbOK і ні в якому разі не робити що запропонував gavman.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене ще починають густи, якщо антиена вай-фай направлена на колонки. якщо роутер повертаю в іншу площину - гудіння пропадає)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колонки активні з регулятором ? тоді регулятор на мінімум, якщо гудіти перестануть - шукайте причину у вхідному кабелю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

колонки активні з регулятором ? тоді регулятор на мінімум, якщо гудіти перестануть - шукайте причину у вхідному кабелю

 

якщо кручу на мініум перестають гудіти

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, walwet сказано:

якщо кручу на мініум перестають гудіти

 

вхідний кабель

обрив мінуса

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halcogen сказано:

при обриві мінуса в кабелі музика не грала б.

грала але тихо

тому ставлю на кондюки які вже не фільрують якусь поряд стоячу шумлячу апаратуру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

грала але тихо

в мене музика грає як грала колись 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, walwet сказано:

в мене музика грає як грала колись 

з колонок виходить кабель 220?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, walwet сказано:

так

вскривай задню стінку ящо там таке продумано і показуй нутрощі ми тобі обведем що тре перепаяти на що

електролітичні конденсатори на ринку продаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

вскривай задню стінку ящо там таке продумано і показуй нутрощі ми тобі обведем що тре перепаяти на що

електролітичні конденсатори на ринку продаються

 

1 час назад, Voronin10 сказал:

вскривай задню стінку ящо там таке продумано і показуй нутрощі ми тобі обведем що тре перепаяти на що

електролітичні конденсатори на ринку продаються

 

1505328330818.JPEG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, walwet сказано:

 

 

1505328330818.JPEG

:_25:гоу на базар за новими електролітами проте сигнальні кибелі а б теж перевірив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, walwet сказано:

конденсаторів здутих немає 

 

ну те що він невздутий ще незначить що невисох...

банка може бутти наполовину пуста або наполовину повна проте неціла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробіть те що найпростіше - перевірте заземлення. Знаю декілька випадків коли це допомогло. Перевірте тестером напругу на системному блоці (не на пофарбованій поверхні а наприклад на гвинтах кріплення). Якщо виявите напругу значить заземлення  відсутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, gavman сказано:

Зробіть те що найпростіше - перевірте заземлення. Знаю декілька випадків коли це допомогло. Перевірте тестером напругу на системному блоці (не на пофарбованій поверхні а наприклад на гвинтах кріплення). Якщо виявите напругу значить заземлення  відсутнє.

а що дасть заземлення на вилці?

там може бутти звичайна вилка на фазу і нуль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бажано/потрібно щоб колонки і комп були підключені від однієї розетки. В противному разі можливі так звані "наводки" які чути як фоновий шум. Заземлення потрібне в любому випадку (згідно СНИП).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, gavman сказано:

Бажано/потрібно щоб колонки і комп були підключені від однієї розетки. В противному разі можливі так звані "наводки" які чути як фоновий шум. Заземлення потрібне в любому випадку (згідно СНИП).

серйозно?

а що мені робити коли я живу в багатоповерхівці яка просто фізично немає заземлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колонки можуть гудіти від того, що на тій же гілці проводки в квартирі увімкнений потужний споживач. В мене гуділи, наприклад, коли вмикав електрочайник, який був на одній гілці проводки.

Не зустрічав бюждетних акустичних систем із вилкою із заземленням. Брєд якийсь. І да, в будинках-хрущах типу мого, заземлення на щитках відсутнє фізично. Хоча колись було. В 30-річних - як повезе, може теж згнило, треба міряти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та узбогайся з заземленням. Корпус там діелектрик. І фаза на квартиру одна.

Перевірити міст, конденсатори. Замінити несправне.

Якщо колонки гудуть з вийнятим сигнальним кабелем з частотою близькою 50-60 Гц - дивитись блок живлення в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу мої пости визивають у вас взрьів москха, тому додатково до вже раз проведеного лікбєза добавлю ще лєкцію про "екранування". Стосовно 1 фази не спорю, але довжина і конфігурація силових кабелів може бути різна. PS: "S30" а що у вас дійсно системник пластиковий? Тяжёльій случяй...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...