Перейти до змісту

Прийму в дар двигун від пральної машини(коллекторний)


HWman

Рекомендовані повідомлення

motor_SMA.jpg
Прийму в дар, схожий як на фото, з колектроно-шітковим вузлом(універсальний колекторний електродвигун) і таходатчиком, можливо у когось валяється.

 

Хочу погратись з керуванням оборотів і підтримування їх на одному рівні, незалежно від навантаження.

 

На базарі за такий хочуть від 200 грн, за причому з люфтами, чесно кажучи не дуже впевнений в успішності своєї задумки, тому просто шкода вкинути дві сотні в цю авантюру.

Погодився би на невеличку доплату, але точно не дві сотні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.09.2017 в 23:00, Coding сказал:

що хочеш з нього робити?

Та багато що хочеться... Спробувати пристосувати на щось корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, HWman сказал:

Та багато що хочеться... Спробувати пристосувати на щось корисне.

Наприклад? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме краще регулювати оберти з допомогою самому спаяної плати на базі мікросхеми TDA 1085. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може сам спаяти таку плату ( за гроші відповідно )? Бо маю бажання замінити двигун на токарному настольному станку ( рідний дуже шумний і швидкості змінюються лише шківом ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, hmara сказал:

А хто може сам спаяти таку плату ( за гроші відповідно )? Бо маю бажання замінити двигун на токарному настольному станку ( рідний дуже шумний і швидкості змінюються лише шківом ).

Нка ОЛХ надибав готову плату. 

https://www.olx.ua/obyavlenie/regulyator-oborotov-kollektornogo-dvigatelya-tda1085-vozmozhen-revers-IDlKfEG.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю яка на олх плата, треба звіряти схеми, знаю що цей мужик робить нормальні плати https://www.youtube.com/channel/UCf117dBlCVugGX1S31RyHUA, не знаю скільки бере зараз за це. Я робив таку як в нього сам,хоча не розумію шо там, просто спаяв все до купи.)  і якщо є час,  і бажання можна зробити самому, файли на плату можу скинути. 

14122015653.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю яка на олх плата, треба звіряти схеми, знаю що цей мужик робить нормальні плати https://www.youtube.com/channel/UCf117dBlCVugGX1S31RyHUA, не знаю скільки бере зараз за це. Я робив таку як в нього сам,хоча не розумію шо там, просто спаяв все до купи.)  і якщо є час,  і бажання можна зробити самому, файли на плату можу скинути. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене електроніка це темний ліс. Маю задачу але для вирішення треба вміння інших спеціалістів. Буду питати, але за інфу дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, можна було б побавитись з подібним регулятором, був би у мене двигун.
На даний момент бачу найкращим варіант 220 випрямити і згладити, а потім ШИМити.
Подібно ось цьому:


Але автор чомусь вибрав симісторне керування, біда в тім, що такий варіант потребує багато ресурсів мікроконтролера, а ШИМ апаратний, лишається купа простору для польоту фантазії. Я пробував автору пропонувати цю думку, але він чомусь віднєкується, каже що часто транзистори вилітали, а проблема в тім, що у нього дуже проста схемотехніка, ніяких RC снаберів нічого не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А варіант комбінування ваших і моіх потреб вам не цікавий. ?  Мені потрібно що - двигун з приладом регулювання оборотів без втрати потужності. Маю токарний станок де стоіть шумний двигун і регулювання обертів лише шківами що не на всі матеріали добре. Хочу його замінити. А вам для яких цілей? Щось плануєте чи просто реалізувати задум без подальших застосувань? Можу доприкладу запропонувати свій двигун для вашого експерименту на умовах: якщо такий прилад сконструюєте то я куплю такий у вас ( ну і двигун звісно заберу назад )))))). )  А ви вже тоді при потребі собі купите двигун. А якщо не вийде то не вийде.

099.  723 91 14.     Андрій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, hmara сказал:

А варіант комбінування ваших і моіх потреб вам не цікавий. ?  Мені потрібно що - двигун з приладом регулювання оборотів без втрати потужності. Маю токарний станок де стоіть шумний двигун і регулювання обертів лише шківами що не на всі матеріали добре. Хочу його замінити. А вам для яких цілей? Щось плануєте чи просто реалізувати задум без подальших застосувань? Можу доприкладу запропонувати свій двигун для вашого експерименту на умовах: якщо такий прилад сконструюєте то я куплю такий у вас ( ну і двигун звісно заберу назад )))))). )  А ви вже тоді при потребі собі купите двигун. А якщо не вийде то не вийде.

099.  723 91 14.     Андрій

Ви ж розумієте що у колекторного двигуна ресурс значно нижче а ніж у безколекторного? Це буде платою за більш зручніше керування. До речі, можете спробувати регулятори від електроінструменту, по ідеї повинні підійти, правда по шуму не виграете.

Я хочу просто перевірити деякі ідеї, без ніяких обов'язків перед кимось, тому що немає гарантій що все буде працювати як треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...