Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

9 хвилин тому, Cherman сказано:

Я щось ніфіга не зрозумів. Розтовкмачте слоупку.

 

 То як фільм"Начало" треба дивитися почитати пару разів,бо таке навіть у детективах ненаперевикручюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
5 хвилин тому, Cherman сказано:

Почитав мордокнигу панянки-топікстартера, то аж якось стрьомно стало.:ohmy:

 А я у (ФБ) так вчитався смачно,так цікаво уууу..якщо то хоч на 50% правда,то не стрьомно то пісєц какойта)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Я щось ніфіга не зрозумів. Розтовкмачте слоупку.

Вчора додивився Твін Пікс  третій сезон, думав що нічого не зрозуміло, поки не прочитав цю тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Itzamna сказано:

Вона человек а вся родня репліоїди.

 Ага репліканти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

бачив старого (батька) Величка 2 тижні тому на пошті. Забирав (не забрав) якусь посилку звідкись.

А візуально він як? Не змінився? І чому не забрав посилку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, snouden сказано:

А візуально він як? Не змінився?

постарів. за стільки років і я постарів. (Аверс ще над Трояндою був, потім на Соборності переїхав)

2 годин тому, snouden сказано:

І чому не забрав посилку?

поїхала назад. Не дочекалася.

 

PS - коли ти хочеш процитувати - натискай "цитата" - тоді мені прийде повідомлення, що мене процитували.

Якби не глянув у тему - не знав би.  (на тему не підписаний, все одно грохну.)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

постарів. за стільки років і я постарів. (Аверс ще над Трояндою був, потім на Соборності переїхав)

поїхала назад. Не дочекалася.

 

PS - коли ти хочеш процитувати - натискай "цитата" - тоді мені прийде повідомлення, що мене процитували.

Якби не глянув у тему - не знав би.  (на тему не підписаний, все одно грохну.)

 

Нажаль такі відповіді типу "поїхала назад - не дочекалась" нічого не проясняють, а навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стався якийсь цілком логічний з огляду на ситуацію збій, не могла тут надати відповідь, тому, що могла, те по суті відповіла у фб. Спасибі за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Oli сказано:

Бля грохай тему!!!!

 Нашо! хай побуде ще трішки,тож капєц як цікаво:

Цитувати

не могла тут надати відповідь, тому, що могла

:huh: тяга я балдєю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це треба не сюди і не на Г+ і ФБ, це треба в "однокласснікі", там буде вдячна аудиторія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, snouden сказано:

Нажаль такі відповіді типу "поїхала назад - не дочекалась" нічого не проясняють, а навпаки

бля! До чого т це сказав? 

Я сказав, що бачив старого Величка на пошті, що він хотів забрати якусь посилку. Бо він стояв в черзі переді мною. Чи мені непох*уй що він там робив і чого він її не забрав?

Я просто констатував факт того, що я його бачив живим і здоровим.

Посилку він не отримав, бо працівник пошти сказала, що посилки немає, поїхала назад вчора. Забрали не вчасно.

Що не ясно в моїх словах?   І що мої слова не проясняють??

Ти може з однієї палати із автором теми?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Dana Velychko said:

В мене стався якийсь цілком логічний з огляду на ситуацію збій, не могла тут надати відповідь

Цей супер шпіонський, організований вбивцями та сбушними хакерами збій ‒ обмеження на кількість постів для новачків форуму
Ситуація починає прояснятися.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, йопта, не втримався і заглянув на сторінку Дани Величко у фейсбуці.
Жила собі нормальна творча дівчина, постила різні митецькі штуки та свої роботи. До липня 2017 року їй і в голову не приходило що всіх її родичів вбили та підмінили артистами Драмтеатру десь більше шести років тому назад.
Але в липні шото пішло не так і почалися пости на тему "сбу", "вбивства", "підміна родичів".

Варіантів бачу два:

1) комусь ну надто вже круто дорогу перейшла шоби її отак з гівном мішали поцупивши акаунта. Для розіграшу то вже закруто. Певно в когось хлопця відбила;

2) особливості життя богеми та якась дурь надто вже вплинули на розум дівчини;
_2.1) батьки гроші поділили несправедливо і, в поєднанні з пунктом 2, зародився супер план.

Але скоріше за все ці акаунти та тексти не мають нічого спільного з пані Величко.
Цікаво було б побачити коментар когось знайомого, хто знає родину особисто.

P.S.: цікаво, як швидко здогадаються потерти чи замінити старі пости в мордокнизі шоби так тупо не палитися ?

N.B.: Відсутність "розслідувань" з боку волинських журнашлюшок та спростувань в "змі" насторожує... мо справді заговор під покровом сбу ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

бля! До чого т це сказав? 

Я сказав, що бачив старого Величка на пошті, що він хотів забрати якусь посилку. Бо він стояв в черзі переді мною. Чи мені непох*уй що він там робив і чого він її не забрав?

Я просто констатував факт того, що я його бачив живим і здоровим.

Посилку він не отримав, бо працівник пошти сказала, що посилки немає, поїхала назад вчора. Забрали не вчасно.

Що не ясно в моїх словах?   І що мої слова не проясняють??

Ти може з однієї палати із автором теми?

 

 

Тепер ясно, не сварись!

 

А тобі так круто усвідомлювати що хтось (можливо) хворий? Самостверджуєшся за її рахунок? Як на мене це виглядає дуже убого.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, snouden сказано:

А тобі так круто усвідомлювати що хтось (можливо) хворий? Самостверджуєшся за її рахунок? Як на мене це виглядає дуже убого.

те, що хтось хворий - як на мене ясно. Для цього не потрібно бути ні лікарем-психіатром, чи психологом.

Досить почитати написане, далі все ясно.

І де, перепрошую, я самостверджуюся за чийсь рахунок? В якому моменті? Можна конкретніше?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Цей супер шпіонський, організований вбивцями та сбушними хакерами збій ‒ обмеження на кількість постів для новачків форуму
Ситуація починає прояснятися.... :)

Спасибі, я посміхнулася, що хоч тут обійшлося без того всього з чим мені доводиться мати справу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Zheny@ сказано:

те, що хтось хворий - як на мене ясно. Для цього не потрібно бути ні лікарем-психіатром, чи психологом.

Досить почитати написане, далі все ясно.

І де, перепрошую, я самостверджуюся за чийсь рахунок? В якому моменті? Можна конкретніше?

 

Не треба хамити. Незрозуміло написав - я перепитав, та і все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Ну, йопта, не втримався і заглянув на сторінку Дани Величко у фейсбуці.
Жила собі нормальна творча дівчина, постила різні митецькі штуки та свої роботи. До липня 2017 року їй і в голову не приходило що всіх її родичів вбили та підмінили артистами Драмтеатру десь більше шести років тому назад.
Але в липні шото пішло не так і почалися пости на тему "сбу", "вбивства", "підміна родичів".

Варіантів бачу два:

1) комусь ну надто вже круто дорогу перейшла шоби її отак з гівном мішали поцупивши акаунта. Для розіграшу то вже закруто. Певно в когось хлопця відбила;

2) особливості життя богеми та якась дурь надто вже вплинули на розум дівчини;
_2.1) батьки гроші поділили несправедливо і, в поєднанні з пунктом 2, зародився супер план.

Але скоріше за все ці акаунти та тексти не мають нічого спільного з пані Величко.
Цікаво було б побачити коментар когось знайомого, хто знає родину особисто.

P.S.: цікаво, як швидко здогадаються потерти чи замінити старі пости в мордокнизі шоби так тупо не палитися ?

N.B.: Відсутність "розслідувань" з боку волинських журнашлюшок та спростувань в "змі" насторожує... мо справді заговор під покровом сбу ? :)

Акаунти моі, хоча мені довелося за це поборотися. Щодо 6ти років- по-перше я просто не могла повірити, що моіх родичів взагалі немає в живих, в мене не було повноі інформаціі. По-друге спочатку я взагалі не зрозуміла на скільки все серйозно і намагалася з'ясувати все максимально що і де відбувалося і навіщо це все, бо людину можна просто пограбувати чи рейдернути без жертв. Далі у березні я нарешті отримала повну інформацію про те, що там сталося і як, і водночас вони намагалися скоіти замах на мене. А потім ганяли містом як на полюванні аби по-перше завадити мені як діяти щодо них у правовому полі, так і зустрітися із будь-ким із своіх знайомих чи просто оприлюднити хоч якісь відомості. Тож в ході того полювання ім вдалося довести мене до стану вкидання інформаціі різко і шматками у ситуаціі постійноі загрози життю і вдень і вночі, а по-друге та карта, що я от жила собі жила -спортсменка, комсомолка і просто красавіца, а потом бац і в мене ні житла, ні речей, ні спадщини, ні бізнесу батьків, бо я бачте не при своєму розумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Dana Velychko сказано:

бо я бачте не при своєму розумі.

При всій повазі, але це саме перше, що спадає на думку. 

 

Якщо вже би на те пішло, то НІХТО, ще раз - НІХТО, не став би гратися із акторами і підміною ДНК і т.д.

Вбили б і закопали б. Все. крапка.

Все решту після вбивства, як ви пишете, виглядає як науково-фантастичний трилер.  От тільки реально все це зробити в житті  - НЕРЕАЛЬНО. тим паче в Україні, і тим паче, заради якогось Аверса з Мухосранська Луцька.

Є значно багатші люди, із більшими статками, і т.п. І чомусь їх ніхто не підміняє.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...