Перейти до змісту

Dana Velychko

Учасники
 • Кількість зміста

  110
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-8 недобрий

Про Dana Velychko

 • Ранг
  Прописанный
 1. Аверс будь-ласка!

  Тут питали за 6 років- чого зразу не вбили і чого по всіх колах пекла тягали. То я вже знаю- грабонути мене одразу як і моіх родичів ім нічого вже не заважало від листопада 12го року, але ж халепа- вони не можуть вчиняти жодних нотаріальних дій з документами моіх батьків, як і з моіми у якості спадкоємиці і власниці нерухомості, то спочатку вони обтяпали, шо та скінчена баба, яка там у ролі моєі матері сидить начебто на праву ручку хворенька, потім вони хотіли обтяпати все так щоб я не була свідком і позивачем шляхом приписування мені там чорт знає чого.Разом з цим вони ще так хотіли мою нерухомість хапнути шляхом того щоб зробити з мене інваліда.Як те все не вийшло, то вони у Києві вели безперервну атаку на мене і там мета не те що не дати мені жити і працювати, вони маніакально стежили щоб я не дай боже ні з ким не зустрілася і заміж не вийшла- бо всьо пропало.Ота хвойда, що скаче по Боратину начебто у ролі моєі "невістки" ганяла за мною як скажена по Києву і намагалася з'ясувати чи я не дай бог не зустрічалася ні з яким чоловіком, бо капець.Я ще ім сказала, що закордон заміж збираюся, то вони там "лишились сна, апетита і покоя" і наняли цілу ораву бомжів щоб ті ганяли мене містом все літо як собаку, нагадили у мережі і по всіх моіх міжнародних робочих ресурсах щоб я недайбоже не вилізла із зашморгу, яким передавили мою родину. Звичайно шиза, а хто хоче сидіти пожиттєво у строгачі за своі "подвиги", то шизою ще можна легко " отделаться". Ви думаєте вони так запросто дадуть мені жити і не те що свідчити, а публічно те все лайно на світ божий витягнути? " Я не вижу вашей работи в коментаріях" І той мудозвон, що сидить у Боратині ще продовжує дзвонити на мій старий номер і гнати погрози, що якщо я буду ту справу ворушити, то вони мені ще не таке зроблять.Ваші атовці хоч вільними людьми додому повернулися. Чому хтось вважає нормальним, що на мене у Луцьку полюють як на тварину, ну вже не тільки в Луцьку- нема питань.
 2. Аверс будь-ласка!

  Знаєте шановні, я може звичайно жертва тієі наволочі і тому окрім найгіршого в мене варіантів немає. Але ще може бутм така штука, що батьки дійсно виіхали в 2010-11році х того будинку і ім впарили якусь дєвачку нужную, яка іх переконала номери змінити і кинула іх тій наволочі у колишньому будинку батьків. То це б добре пояснювало чому мене ніхто не шукає, чому мені не можна бачитися ані з друзями ані зі знайомими ні в Києві, ні у Луцьку, де половина моіх речей і прикраси.Якого чорта мене періодично бандюки ті боратинські просто женуть з квартири.Бо я вже не здивуюся якщо у цей час туди приіздять по моі речі, які я потім знайти не можу моі родичі і друзі з тим падлом. Але в цій ситуаціі найцікавіше те, що місцева поліція не вважає за потрібне те все фіксувати і я так розумію не поосто так- бо ж якщо те падло ходить у личині мене і з моіми рідними, то це ж палево.І там в темі купа народу, бо якби хтось реально мав претензіі, то була б очна ставка, а так- якесь падло живе замість мене, а те все покривається купою народу.Мені ж недарма щедро оплачені консьєржки падли роблять разом із тим кодлом і воплем.Іх мета в Луцьку була щоб мене ніхто не бачив і не знав ні про що.Як з полону вирвалася, то вони мене вне закона закрили у вопл щоб мене ніхто не бачив.Зуб даю, що вони таки впарили моім родичам- реальним родичам якусь козу у 2010му році і все.Я взимку 2016 як тікала від тоі наволочі з Боратина прибігла до бабусі, а в неі куртка якась вісить.Питаю- що це? А вона каже, а хіба це не ти лишила? Уявляєте? Було б добре якби виявилося, що живі усі, але суті речей щодо всіх злочинів скоєних отими артістами та іх посібниками щодо моєі особи на користь не знаю кого і чого це не змінює.Тому я і просила щодо якоісь інформаціі про моіх родичів- будь що.
 3. Аверс будь-ласка!

  Огляду на активність ВОПЛ1 у протмзаконних діях і повну свободу творчості, то я ще не здивуюся, якщо виявиться, що вони поичетні до того, що трупи взяли і позникали- швидка, морг- і ніяких проблем.Бо чого б вони так впахували разом із полсканням мені мізків старими відеозаписами батька на користь того сміття.Я вже не знаю, може Вахно там урвав нормально особисто з пограбування моіх батьків під лозунгом шито-крито. чого б він так парив мені мізки тим, що я просто повинна жити у рабстві у тих артистів і це ж знаючи, що вони самозванці. Це ж батька кожна собака в місті знала- вони ж не просто так всі втратили пам'ять.
 4. Аверс будь-ласка!

  Як вас успокоять раз і на завжди, а потім за допомогою клоунів щось подібне зроблять вашим дітям, то іх теж потролять, не сумнівайтесь. Звичаєве право таке- все решта "для лохов".
 5. Аверс будь-ласка!

  Мене тільки одна річ турбує- ці всі артісти- це таке, іх підбрали на ролі, мене турбує, що при полюванні на мене по Луцьку там Ліщук якісь бомжі видзвонювали- оце можливо реальне обличчя як замовників, так і виконавців, так і зацікавлених осіб- вони решають.Я ж не думаю, що моіх батьків мочили артісти, мочили ті, для кого це нормальна річ, представники світу іншого, на який світське життя не розповсюджується.
 6. Аверс будь-ласка!

  Я вас так полікую, що ви КК Украіни вивчите на зубок, разом із усіми тими свиноматками, які в тому були співучасницями і у в ВОПЛ1. "Шо тя просто отпустили и все?!!!!!!", нєт олєнь, тя із тюряги не отпустять, не мічтай-там якраз є робота зазвичпй за твоім фахом, " дідусь Олег" вам всім буде слати листівки)
 7. Аверс будь-ласка!

  Хоча з тими судами нічого дивного- з огляди на моі заяви на тому суді, який тим рабовласникам відмовив, то суддя Гринь мав би призначит суд-мед експертизу і не у ВОПЛ1, а у травмпункті чи звичайній лікарні, а також передати матеріали у прокуратуру- нічого, просто на сніг викинули- хоч помирай, хоч бігай від бандюків із Вахно на побігеньках. Що там вони на другому суді ісполняли всі дружно мені навіть уявити скдадно, а те шо мене в місті ловить патруль, під соусом порушення порядку при купі свідків без протоколу і на основі бамаги, яка до мене не має жодного стосунку насильно тягне мене у катівню, а там все нормуль- вони ще ісполняють, що в них є рішення мене тримати - скільки дозволено законом- це навіть не 151ша КК, це взагалі, а з урахуванням того, що мене у тому ВОПЛ1 ще довбали невідомо чим, позбавили всіх прав і свобод, які передбачені навіть для реально підсудних осіб і ще сверлили мізки відеозаписами 10тирічноі давності з моім батьком і зомбували, що це той підарас, що запхав мене туди.Читайте і вчіться...
 8. Аверс будь-ласка!

  Кіно триває))) Луцьк вражає своіми традиціями. Спочатку моіх батьків тупо мочать і грабують- і тішіна, потім там намальовується пачка артістів в к-сті 1 суча баба у ролі моєі "матері", два виродка з закосом під батька, два дятла у ролі брата, дві підстилки у ролі невістки, бугай у ролі дядька. Те все кодло не лише чогось бігає і розпоряджається майном моєі родини, воно ще на нас з братом полювання влаштовує по Києву. Ну мене таки зловили, але я вже так розумію, що вони би всеодно знайшли судячи з усього, без варіантів. Тому смітнику ніхто питань не ставить, а повний картбланш. З огляду на те, 151ст КК ніхто не відміняв, то Вахно з Гарматою якось в нєловком положєніі оказались.Незважаючи на те, що батько-труп з 2011року, влітку 2014го " він" виявляється закривав юо, а на суді звиздів, що в нього там бізнес із медійною і харчовою і тд і тп- це при тому, що якби батько був живий, то він би такого заявити не міг,бо він давно не був власником того бізнесу))) про картиру вже писала, яку цей дятел нібито купував.І суд же може це все перевірити у рамках процесу- зобов'язаний, бо за брехню передбачена кримінальна відповідальність, як і рішення за участі підставних осіб.А потім взагалі аут- беру я і демонструю оце кіно в Києві, а далі ті всі справи зникають з реєстру украінського судочинства.І я так розумію не тому, що ці процеси визнано десь фіктивними з метою репутацію мою очистити.Я так розумію, що той реєстр потерли щоб цим балаганом ГП не займалася- це ж державні службовці- судді і те шо там "лікарями" називається і має звання, пільги і сидить на шиі бюджету.Ні шановні, якщо у вас і у судах "своі" человеки, то та справа буде ще веселіша- і з "шизою" і з іншим- і по 115й і по 151й і по 112й. Воно мабуть ще й не в курсах, що цей весь "газлайтінг" - це також кілька статей, що сумарно на 20 років позбавлення волі за КК. Ога ,"Олюн" ю лав комфорт? Вахітність і три роботи?Комфорту на зоні в тебе буде скільки влізе разом із роботами за "фахом"- хоч 3, хоч 10- обвахітнієшся. І ваші любі друзі із ВОПЛ1 також проведуть своі найкращі роки у в'язниці- полікують там нари наприклад. А активісти отоі підлітковості і шизи і усьго іншого теж присядуть, бо за це все є також дуже правильні статті і КК і КПК. Я мабуть присвячу отому всьому решту свого життя, якщо тупо майна в люцьку тому голодному, дикому бидлу було мало.
 9. Аверс будь-ласка!

  Останнє прохання, у 2016му році оті виродки, що сидять у Боратині з 2011 року готові були вмерти аби я у Луцьку не зустріла нікого із знайомих і саме тому тримали у полоні і запхали до ВОПЛ1. Якщо комусь відомо де моі батьки, будь-ласка перекажіть ім , що з 2012го року з моім телефоном бігали шахраі, і у моіх речах, а тепер і у моіх прикрасах, за час рабства вони сьільки з мене інформаціі вибили, що батькам могли 100 разів і вбивцю підіслати і кого завгодно під виглядом мене, і не тільки батькам моім, а й іншим особам. Якщо хтось знає де вони чи це читає хтось із знайомих- Я у рабстві була 6 років і не бачила ані родичів, ані знайомих- нікого. Я змогла відновити зараз номер свій, якщо з нього комусь дзвонили останні 6 років, то це шахраі були- та сама банда, що сидить у Боратині із телефонами моіх батьків.
 10. Аверс будь-ласка!

  Ну и куда подивались все активисты "пидлитковости", " хворобливости", "адепты " никого немаЕ" и тд.? Я прямо в восторге- сидит в моём доме какая-то старая сука, которая с самого начала работала на бандитов , непосредсьвенно участвовала а моем похищении в 2013м году и продолжает работать дальше, и ещё продолжает открывать ротяку, а на мои ответ, что все вопросы она будет разбираться с полицией- вот эта бандитская шваль, которая сидит в жилом доме неведомо на каких основаниях мне отвечает нагло, хамски и "зэркально"- ты, артистка! Так шо вы тут давайте, попишите исче, вас потом по айпишникам смогут найти нормальные люди, которым все это может не понравиться.
 11. Аверс будь-ласка!

  В цієі артістки з Тернополя, яка є ведучою з "псевдоневісток" і як я розумію ледь не організатором винищення моєі родини навіть номер телефону козирний і складається із дат народження- іі, моєі та Олега.Це не маніакально- депресивний психоз, це нормальна стратегія криміналітету такоі спеціалізаціі.
 12. Аверс будь-ласка!

  Ті ж самі ігрища у вопл1, коли мене катували півтора року, а добрий "доктор", бо це створіння не може бути лікарем почав мене переконувати, що як зі мною таке зробили, то від мене начебто друзі відвернулися. Та ніхто поняття не мав, де я. Вони б рознесли ту лікарню до чортовоі матері. Зараз в Києві іде те саме ігрище з підставними особами у ролі моіх знайомих, які начебто в Атказе, неверюхе та іншій херні, а листи з органів тирять та підміняють принципово щоб у мене склалося враження, що ніхто моєю справою і мною не цікавиться. Ігрища у мразоти такі. Там реальні знайомі з ніг мабуть збилися шукаючи мене і все те гадство буде сидіти у в'язниці, навіть якщо вони мені будуть кидати листи начебто із поліціі типу- іди собі дитино та підганяти фальшивих знайомих із кривими зубами, які будуть робити спроби мені мозок полоскати- невероятностями истории вбивства за бабло, викрадення людини, згвалтування та утримування у полоні- внатуре диковина)
 13. Аверс будь-ласка!

  Вони ж не просто так рядилися і рядяться за моім образом і подобою, нормальні люди всі різні, моі"нові родичі" всі як один рядяться та облаштовують своі нори та інші місця, до яких я мала відношення за моім образом і подобою. Це прийом психологічноі обробки, коли людина "ведеться" на подібне до неі дзеркально. Як мені парив один іхній спеціаліст ряджений мене лікувати- як в дзеркало дивися- це тоді, коли я помирала після того як вони мене "пустили по кругу", а потім поклали поруч дівчину, що грала роль повіі.І далі також мали можливості давити на це. Ось так, от і всі питання щодо того чому я не зверталася нікуди 6 років. Мені треба було з'ясувати звідки коріння росте у цього всього, а пересаджати усіх причетних або очікувати якоісь допомоги від вищих сил, це вже технічне питання.
 14. Аверс будь-ласка!

  Я вже пробувала все описати- про що мова взагалі. Мій брат до одруження зустрічався із двома дуже подібними жінками, наврядчи вони були родичками. Брюнетка була з Тернополя і з якихось невідомих мені причин щоразу за нашоі зустрічі вона одягалася ідентично до мого вигляду, у якому була можливість побачити мене з Олегом, поводила себе істерично. Однак Олег одружився із жінкою з русявим волоссям, яка мала власне життя і жодних подвійних днищ. Вона стала господинею у домі брата і все. Ані Олег, ані його дружина не мали претензій ані на мою власність, ані на будинок батьків, де іх завжди були раді бачити. Разом з цим оця брюнетка лишилася без чоловіка, без дітей, без прав не лише на майно брата, але і на Аверс та інше. Спочатку вона і це очевидно зайнялася підбором осіб подібних зовні на усіх моіх родичів. Потім вони у селищі, де мешкав брат очевидно купили будинок і повністю облаштували його на взірець будинку Олега і моєі квартири водночас аж до килимків для витирання ніг. Я так розумію, що мало місце стеження за моєю роботою у мережі, бо в тому будинку були навіть речі, які я переглядала і про які мала роздуми. Тобто довга там була підготовка. Далі вони взяли мужика на роль Олега, посадили його на ідентичну машину сірого кольору, бо в брата чорна була. Десь надибали тих двох малих з блакитними очима. Потім кількість двійників збільшилася завдяки розвитку мережі інтернет. У 2010му році вони тупо "грохнули" моіх батьків, сунули телефони тим артістам і внаслідок цього- оця ведуча недонаречена стала не господинею в будинку брата з відповідними правами і без прав на мою власність і спадщину, а взагалі власницею будинку батьків, бізнесу та ще й з претензіями на моє майно за допомогою того шапіто. Вона з тим чорнопиським ще й документи собі поробили, що вони Олег Величко і Ольга Шендрик. А далі все було просто, оскільки телефони батьків опинилися у шахраів та бандитів, то вони що хотіли те і робили зі мною 6 років, а оскільки мій брат до Луцька не іздить взагалі і претензій на моє майно і спадщину не має, то ані він, ані наші спільні друзі не знають про весь той кошмар. Разом з цим, оскільки та вся афера потребувала ресурсів, то вони до неі підключили людей із різних регіонів зі своіми зв'язками. І так як вони по суті бандити і вбивці і не мають жодного стосунку ані до Луцька, ані до моєі родини, не мають ані освіт, ані професіі, то вони те все використовують для найспецифічніших замовлень і завдань. От про що це все. Я звернулася на форум із запитанням щодо батьків сподівабчися, що якщо іх десь утримують і змушують документи підписувати чи ще щось, то мені б запропонували угоду. Нема- угоди, значить все ж перебили. Бо ця ведуча "Оля", вона просто психопатка і Олег втратив усе зв'язавшись із цією особою. І я так розумію, що не він один, бо як моіх батьків так легко на м'ясо пустили, то із того, що я про них знаю і взагалі, то там потужний м'ясокомбінат, який тепер ще й транснаціональний.
 15. Аверс будь-ласка!

  Моя мета тут попередити земляків щодо цих осіб, вони кольорова обгортка для небезпечного ОЗУ, яке діє як в Украіні, так і за іі межами. Все те розцяцьковане сміття на орендованих чи викрадених авто зробило собі з будинку моіх батьків та Аверса перевалочну базу біля кордону з Європою, а потім з 2013го року вони нашвиряли грошей у Словаччину щоб легалізуватися ще й там з документами моіх родичів. Усі ці ляльки в ролі моєі невістки, яких збирали мало не з усього СНД- це так, прикриття. Документи моіх родичів, біографія, репутація, а за тією ширмою весь спектр злочинності усіх рівнів. Якщо вони ще в Луцьку не прибрали усіх, хто ім заважав чи мав ресурси, то до цього недалеко. Ім там навіть майно моєі родини і моє потрібно було не так заради грошей, як для легалізаціі під пристойною личиною. Вони собі канал зробили Луцьк-Європа для серйозних справ і мотаються туди-сюди. Тобто там провертаються якісь справи в Украіні чи ще десь по СНД, а потім, вони умахують в Словаччину чи Польщу і навпаки- якісь оборутки в Європі накшталт того теракту в Барселоні і назад в Украіну. А Луцьк із моім будинком- перевалочна база. Тому я і пишу тут, що звичайно із цим всім мені треба розбиратися відповідно до діючого законодавства, але по суті цим має займатися СБУ та інтерпол. Я жую ті всі речі і пояснюю на форумі для того щоб мешканців Луцька і області не заколисали байками про таку от "біографію" моєі родини, ріжучи ім горлянки. Бо там ще буде, той ахтунг по консульству Польщі цілком вірогідно теж десь до них має відношення, бо ім його або замовили або воно ім заважало. Наш рідний волинський криміналітет би таким не займався. А та вся наволоч взагалі до Волині не має жодного стосунку- там ті клоуни у ролі моіх "родичів" , то Крим, Харків, Вінниця, ще якісь нетрі і відповідно ті всі, кого вони кришують- це невідомо хто без роду-племені на Волині. Ім однаково скільки там народу поляже, бо в них там база просто, нори у них зовсім у інших місцях та містах.
×