Перейти до змісту

Dana Velychko

Учасники
 • Кількість зміста

  100
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

9 Байдужий

Про Dana Velychko

 • Ранг
  Прописанный
 1. Аверс будь-ласка!

  В цієі артістки з Тернополя, яка є ведучою з "псевдоневісток" і як я розумію ледь не організатором винищення моєі родини навіть номер телефону козирний і складається із дат народження- іі, моєі та Олега.Це не маніакально- депресивний психоз, це нормальна стратегія криміналітету такоі спеціалізаціі.
 2. Аверс будь-ласка!

  Ті ж самі ігрища у вопл1, коли мене катували півтора року, а добрий "доктор", бо це створіння не може бути лікарем почав мене переконувати, що як зі мною таке зробили, то від мене начебто друзі відвернулися. Та ніхто поняття не мав, де я. Вони б рознесли ту лікарню до чортовоі матері. Зараз в Києві іде те саме ігрище з підставними особами у ролі моіх знайомих, які начебто в Атказе, неверюхе та іншій херні, а листи з органів тирять та підміняють принципово щоб у мене склалося враження, що ніхто моєю справою і мною не цікавиться. Ігрища у мразоти такі. Там реальні знайомі з ніг мабуть збилися шукаючи мене і все те гадство буде сидіти у в'язниці, навіть якщо вони мені будуть кидати листи начебто із поліціі типу- іди собі дитино та підганяти фальшивих знайомих із кривими зубами, які будуть робити спроби мені мозок полоскати- невероятностями истории вбивства за бабло, викрадення людини, згвалтування та утримування у полоні- внатуре диковина)
 3. Аверс будь-ласка!

  Вони ж не просто так рядилися і рядяться за моім образом і подобою, нормальні люди всі різні, моі"нові родичі" всі як один рядяться та облаштовують своі нори та інші місця, до яких я мала відношення за моім образом і подобою. Це прийом психологічноі обробки, коли людина "ведеться" на подібне до неі дзеркально. Як мені парив один іхній спеціаліст ряджений мене лікувати- як в дзеркало дивися- це тоді, коли я помирала після того як вони мене "пустили по кругу", а потім поклали поруч дівчину, що грала роль повіі.І далі також мали можливості давити на це. Ось так, от і всі питання щодо того чому я не зверталася нікуди 6 років. Мені треба було з'ясувати звідки коріння росте у цього всього, а пересаджати усіх причетних або очікувати якоісь допомоги від вищих сил, це вже технічне питання.
 4. Аверс будь-ласка!

  Я вже пробувала все описати- про що мова взагалі. Мій брат до одруження зустрічався із двома дуже подібними жінками, наврядчи вони були родичками. Брюнетка була з Тернополя і з якихось невідомих мені причин щоразу за нашоі зустрічі вона одягалася ідентично до мого вигляду, у якому була можливість побачити мене з Олегом, поводила себе істерично. Однак Олег одружився із жінкою з русявим волоссям, яка мала власне життя і жодних подвійних днищ. Вона стала господинею у домі брата і все. Ані Олег, ані його дружина не мали претензій ані на мою власність, ані на будинок батьків, де іх завжди були раді бачити. Разом з цим оця брюнетка лишилася без чоловіка, без дітей, без прав не лише на майно брата, але і на Аверс та інше. Спочатку вона і це очевидно зайнялася підбором осіб подібних зовні на усіх моіх родичів. Потім вони у селищі, де мешкав брат очевидно купили будинок і повністю облаштували його на взірець будинку Олега і моєі квартири водночас аж до килимків для витирання ніг. Я так розумію, що мало місце стеження за моєю роботою у мережі, бо в тому будинку були навіть речі, які я переглядала і про які мала роздуми. Тобто довга там була підготовка. Далі вони взяли мужика на роль Олега, посадили його на ідентичну машину сірого кольору, бо в брата чорна була. Десь надибали тих двох малих з блакитними очима. Потім кількість двійників збільшилася завдяки розвитку мережі інтернет. У 2010му році вони тупо "грохнули" моіх батьків, сунули телефони тим артістам і внаслідок цього- оця ведуча недонаречена стала не господинею в будинку брата з відповідними правами і без прав на мою власність і спадщину, а взагалі власницею будинку батьків, бізнесу та ще й з претензіями на моє майно за допомогою того шапіто. Вона з тим чорнопиським ще й документи собі поробили, що вони Олег Величко і Ольга Шендрик. А далі все було просто, оскільки телефони батьків опинилися у шахраів та бандитів, то вони що хотіли те і робили зі мною 6 років, а оскільки мій брат до Луцька не іздить взагалі і претензій на моє майно і спадщину не має, то ані він, ані наші спільні друзі не знають про весь той кошмар. Разом з цим, оскільки та вся афера потребувала ресурсів, то вони до неі підключили людей із різних регіонів зі своіми зв'язками. І так як вони по суті бандити і вбивці і не мають жодного стосунку ані до Луцька, ані до моєі родини, не мають ані освіт, ані професіі, то вони те все використовують для найспецифічніших замовлень і завдань. От про що це все. Я звернулася на форум із запитанням щодо батьків сподівабчися, що якщо іх десь утримують і змушують документи підписувати чи ще щось, то мені б запропонували угоду. Нема- угоди, значить все ж перебили. Бо ця ведуча "Оля", вона просто психопатка і Олег втратив усе зв'язавшись із цією особою. І я так розумію, що не він один, бо як моіх батьків так легко на м'ясо пустили, то із того, що я про них знаю і взагалі, то там потужний м'ясокомбінат, який тепер ще й транснаціональний.
 5. Аверс будь-ласка!

  Моя мета тут попередити земляків щодо цих осіб, вони кольорова обгортка для небезпечного ОЗУ, яке діє як в Украіні, так і за іі межами. Все те розцяцьковане сміття на орендованих чи викрадених авто зробило собі з будинку моіх батьків та Аверса перевалочну базу біля кордону з Європою, а потім з 2013го року вони нашвиряли грошей у Словаччину щоб легалізуватися ще й там з документами моіх родичів. Усі ці ляльки в ролі моєі невістки, яких збирали мало не з усього СНД- це так, прикриття. Документи моіх родичів, біографія, репутація, а за тією ширмою весь спектр злочинності усіх рівнів. Якщо вони ще в Луцьку не прибрали усіх, хто ім заважав чи мав ресурси, то до цього недалеко. Ім там навіть майно моєі родини і моє потрібно було не так заради грошей, як для легалізаціі під пристойною личиною. Вони собі канал зробили Луцьк-Європа для серйозних справ і мотаються туди-сюди. Тобто там провертаються якісь справи в Украіні чи ще десь по СНД, а потім, вони умахують в Словаччину чи Польщу і навпаки- якісь оборутки в Європі накшталт того теракту в Барселоні і назад в Украіну. А Луцьк із моім будинком- перевалочна база. Тому я і пишу тут, що звичайно із цим всім мені треба розбиратися відповідно до діючого законодавства, але по суті цим має займатися СБУ та інтерпол. Я жую ті всі речі і пояснюю на форумі для того щоб мешканців Луцька і області не заколисали байками про таку от "біографію" моєі родини, ріжучи ім горлянки. Бо там ще буде, той ахтунг по консульству Польщі цілком вірогідно теж десь до них має відношення, бо ім його або замовили або воно ім заважало. Наш рідний волинський криміналітет би таким не займався. А та вся наволоч взагалі до Волині не має жодного стосунку- там ті клоуни у ролі моіх "родичів" , то Крим, Харків, Вінниця, ще якісь нетрі і відповідно ті всі, кого вони кришують- це невідомо хто без роду-племені на Волині. Ім однаково скільки там народу поляже, бо в них там база просто, нори у них зовсім у інших місцях та містах.
 6. Аверс будь-ласка!

  В мене вже від тих демотиваторів та інших психологічних ігрищ одне бажання- пересаджати усіх скопом. І у мене немає нічого, і нареченого немає, і ніхто не курить, а вона курить, і вот ета інтелігенция из провинции попроще, а ета і весь той інший маніпулятивний триндеж аферистів ім дуже знадобиться у в'язниці.
 7. Аверс будь-ласка!

  Це інформація на основі якогось соціологічного опитування чи черговий демотиватор?
 8. Аверс будь-ласка!

  Ще раз заявляю публічно та буду свідчити про це і в судах і в прокуратурі, що я не отримувала свідоцтва про смерть батьків, не оформляла спадщину та не передавала за будь-якими документами іі третім особам. Якщо дані особи, маючи доступ до моіх документів під час викрадення та перебування у полоні здійснили будь-які ноьаріальні діі з моіми документами, то вони недійсні. І шахрайство тут вершина айсберга. Мова йде про вбивства, згвалтування та викрадення людей і будь-які махінаціі з паперами , це крапля в морі.
 9. Аверс будь-ласка!

  Нема тіла- нема діла, є замордована людина- а це наш родич прихворів- і все. Решта для м'яса та худоби з усіма іх уявленнями про соціум, цінності, пріорітети.
 10. Аверс будь-ласка!

  Взагалі це ж геніально просто. Береться людина, викрадається, з нею роблять що завгодно, якщо вона робить спробу звернутися до поліціі, то можна сказати, що то ми іі родичі і вона в нас хвора. І ніяких проблем. Ніяких перевірок, ніякого слідства, нічого. Це ж за такою схемою можна викрасти будь-кого і зробити будь-що. Це мене тупо катували півтора року усіма способами, а я так розумію, що з таким самим успіхом можна викрасти людину, застрелити іі і до приізду поліціі заявити, що це наш родич, він сам застрелився, хворів сердешний, депресував чомусь))) дійсно школа життя. Я дуже сподіваюся, що мені такий досвід вирішення "проблем" не доведеться ніколи застосовувати особисто, навіть знаючи як це виявляється просто- життя поза кримінальним кодексом та елементарними поняттями про те, що таке людське життя.
 11. Аверс будь-ласка!

  Форум це не суд і не слідство. Докази там надаються і збираються, тим більше який сенс демонструвати доказову базу зловмисникам. А от різні там штуки на мою адресу на кшталт- хвороі та шизофреніі- це наклеп. Я це пропустила щоб подивитися хто і як буде іх відмазувати, бо це ж важливо, треба ж спільників якось ідентифікувати.Але по суті- це публічний наклеп та образа честі і гідності, що також може бути предметом судового позову.
 12. Аверс будь-ласка!

  У цих злочинів немає строку давності. Іх можуть розслідувати навіть через роки по моій смерті.
 13. Аверс будь-ласка!

  Я і так усього добилась сама. Друзі у мене є. Я поки що не інвалід щоб не мати можливості функціонувати без наречених. Спадок мій за будь-яких обставин. З таким цирком у нас померти можна і за мобілку і просто так. По-перше дані особи та іх посібники повинні понести покарання згідно до чинного законодавства за тяжкі кримінальні злочини, скоєні за змовою групою осіб щодо громадян Украіни та інших держав. Мова ж не тільки про майно, там ряд умисних вбивств, групове згвалтування, викрадення людей, наркотики, корупція.Яка різниця хто цим буде займатися зі мною чи без мене. Є така річ як державне обвинувачення, прокуратура, різноманітні приватні розслідування. Цим питанням можуть спокійно займатися нормальні люди без моєі участі, бо навіть іжачкові зрозуміло, що мене "пасуть" як і усі моі контакти та звернення щоб створити усі можливі і неможливі перешкоди. Ви думаєте вбивці будуть сидіти і чекати як свідок буде спокійно ходити і свідчення давати. Я те все пишу на форумі і не одному щоб зацікавленим особам було простіше анонімно з цим розбиратися.
 14. Аверс будь-ласка!

  Ось наприклад нова "Любов Віталіівна", вона раптово змінила імідж і стала горнолижницею, разом із усіма інтелектуальними здібностями та інтелігентністю у неі нове амплуа. Хто цю красуню у місті бачив, то ж видно у що це чудо виряджається. Не можна ж усьому Луцьку мізки викрутити.
 15. Аверс будь-ласка!

  Ось наприклад нова "Любов Віталіівна", вона раптово змінила імідж і стала горнолижницею, разом із усіма інтелектуальними здібностями та інтелігентністю у неі нове амплуа. Хто цю красуню у місті бачив, то ж видно у що це чудо виряджається. Не можна ж усьому Луцьку мізки викрутити.
×