Перейти до змісту

Dana Velychko

Учасники
 • Кількість зміста

  110
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

-8 недобрий

Про Dana Velychko

 • Ранг
  Прописанный

Останні відвідувачі профілю

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dana Velychko

  Аверс

  Найцікавіше, що в лікарню цей мужик возив продукти і цигарки і бив себе в груди, що я його донька, а потім вони дали мені ключ від рекламноі агенціі щоб я туди сходила і всі мене бачили і ходили зі мною містом начетбо все чудово.
 2. Dana Velychko

  Аверс

  Ну що поліція, я у січні 2016 року змогла доповзти і викликати поліцію, цей мужик, який типу Величко Олег Володимирович ім сказав, що його всі добре знають і він просто трошки випив. Далі вони ж мене потягли на суд, з якого я вийшла, добігла до поліціі, була заява, але вони не дали мені давати покази і брати участь у досудовому слідстві, бо ловили пл всьому місту як собаку і засунули у ВОПЛ1 щоб мене ніхто не бачив і не чув. Наразі в Києві та сама ситуація і сенс того полювання не дати мені можливості поспілкуватися зі знайомими і вживати дій у правовому полі. То це все до того про нездоров'я та інші речі.
 3. Dana Velychko

  Аверс

  Цікаво, якби то був фейк, то навіщо ім так треба спочатку виставляти мене за нездорову, потім гратись у споби різноманітних підстав, а потім грати карту, що все начебто навпаки. Реальні особи ні за яких обставин не вживали б стільки зусиль щодо неіснуючоі загрози.
 4. Dana Velychko

  Аверс

  За півтора року у полоні вони мені продемонстрували обізнаність у багатьох речах і на психотропах вибили з мене купу речей, але це нічого не доведе за реального встановлення осіб.
 5. Dana Velychko

  Аверс

  Знаєте чому на сайті Аверса стоіть дата його заснування 1991рік? Бо я ім так сказала) Але ті, хто знають, що де і коли було мають звернути на це увагу.
 6. Dana Velychko

  Аверс

  А ви уточніть на який час і в якому місці, бо ми мешкали у різних місцях у різний час. Сусід і друг Олега водночас це цікаво. Хіба що в дитинстві, тоді ви можливо син нашоі вчительки. Прізвище не стану писати, бо ним можуть скористатися.
 7. Dana Velychko

  Аверс

  Жодна експертиза ДНК у світі не дасть результатів, що ці люди хоч якимось чином мають відношення до моєі родини, але те, що маніпуляція з відволіканням уваги від реальних злочинів та кришуванням іх тим, що то ніби все наслідки власних проблем жертв, то цілком нормально. Вікіпедія може навіть школяреві допомогти відмити будь-що)
 8. Dana Velychko

  Аверс

  Ні у кого в Луцьку жодних питань чому ті будівлі корпораціі стали порожні, ні у кого питань чому мій тато старий, замучений на своєму старенькому мінівені раптом бадьоро стрибає у Мерс нереальноі вартості. Ну те, що я почала жорстко викладати те все, швидко і різко, то нормально, коли людина розуміє, що це можливо саме той момент і далі мовчати, то нагоди пролити світло на те все і спробувати його зупинити не буде.
 9. Dana Velychko

  Аверс

  Ви знаєте я теж не можу зрозуміти ніякими логічними конструкціями навіщо вони стільки років мене тягають по усіх колах пекла. Остання думка, що таки шило на мило мінятимуть.Навіщо все це так довго і так складно. Ну на психіку тиск ще той звичайно, але ті всі речі, навіть збоі пам'яті при стресі проходять. Різкі реакціі на цькування та переслідування, то взагалі нормально. Ненормально було коли я не реагувала відповідно до ситуаціі і можна було тихо провертати що завгодно. Власне тому за 6 років ніхто нічого схоже не помітив і то ще багатьом вилізло боком. Бо ж це не лише моєі родини стосується, за таким принципом взагалі працюють. Мені просто доволі холоднокровно якось сказали- ось таке буває і все. Але це ж не означає, що ці речі не треба робити публічними та вживати щодо них якихось заходів. Те що я те шапіто потролила в фб то це нормально, бо це ж усе відбувається на очах у багатьох людей і нічого, ніяких питань.
 10. Dana Velychko

  Аверс

  Вони не просто так запхали мене в ті лікарні і Києві і сунули якийсь лівий телефон, а мій забрали, судччи з усього ці артисти широкого профілю спробують прив'язати ті аналізи до тоі мобілки))) все просто, ну а ВОПЛ1 куди мене ловили щоб я знайомих не знайшла- це щоб ніхто ні про що не знав)))
 11. Dana Velychko

  Аверс

  Та не напружуйтеся, якщо правильно розумію ту схему, то мене скоро приберуть і поховають під чужим прізвищем, а у вас буде нова пані Дана Величко, шкода не буде можливості повеселитися) можливо дійсно варто прибрати ті стьоби над тим збіговиськом у фб...
 12. Dana Velychko

  Аверс

  Ви все правильно розставили на своі місця і сформулювали фактаж подій. Справа у тому, що про мою фб сторінку вони знали і крутили з нею що хотіли, крім того виявилося що маніпулювали моіми контактами, тобто зламували переписку, тощо. Коли я після спроби замаху побігла щоб знайти хоч якихось знайомих, то виявилося, що біля кожного будинку вже стоять, двері моіх знайомих порізані, нікого зустріти не можу. По усьому місту за мною женуть- верещать, ображають, тиснуть, біжу до поліціі, там теж наздоганяють, влаштовують цирк, тощо. Де кричати про допомогу? Коли людина в ситуаціі загнаноі тварини, якою у футбол грають, то доволі складно не те що заяви писати, а і публічно реагувати так щоб ту можливу допомогу не перехопили і не перебили також. Я дійсно написала пост англійською з реальним фактажем і купою помилок, бо просто падала від виснаження і треба було хоч щось лишити. А те що там щодо сбу має реальне підгрунтя, бо протягом 6 ти років повноваженнями члена нацради і функціонера стратегічного об'єкту користувався невідомо хто, а ті всі штуки з лобіюванням німецьких інтересів, то взагалі.до того ж родичі мали табельну зброю і що з тою зброєю було скоєно невідомо. А за дивним дуже збігом обставин я мала про той бандитський балаган попередити представництва США і Іспаніі, але з якихось казкових причин саме в цей час по них влупили терором. Якийсь просто фантастичний збіг, там ще й інше мало бути...воно все рване і я не поспішаю те все викладати цілком і фактажем, бо там під прикриттям репутаціі моєі родини реально озу. А те що там у фб з сарказмом та іншими штуками, ну невже ви вважаете, що можна так запросто інформувати злочинців щодо того, що ви знаєте і які ваші плани, особливо коли все настільки серйозно.
×