Перейти до змісту

Робота в Іспанії


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім.

Збираюся на роботу до Іспанії на збір цитрусових, осінь-зима. Якщо ще є зацікавлені такою роботою то пишіть, можливо будемо мати компанію.

Робота полягає у зрізанні спеціальними ножницями мандаринів/апельсинів та складанні їх до ящиків. Оплата йде за кількість зібраних ящиків, орієнтовно в місяць можна мати до 1300 євро. Проживання в середньому 150 євро + харчування 100-150 євро + витрати на транспорт.

 

Мене зацікавила дана вакансія в зв'язку з тим що Польща, Чехія це не дуже цікаво і клімат майже такий самий. Просто хочеться троха вирватися з офісу, можна буде попрацювати на свіжому повітрі, непогано заробити і пропустити сірий сезон нашої волинської осені і зими. До речі поряд середземне море, якщо їхати на роботу до Валенсії або Атлантичний океан якщо ближче до Севільї. 

 

Будь-ласка напишіть, хто, що думає по даному поводу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти вже там працював, або працювала добре знайома людина?

 Робота легальна?

 Роботу хто пропонує, чи не конторка з України?

 1300Є, це брутто?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні я ні будь-хто знайомий ще не працювали.

Легальної роботи в Іспанії для українців немає, але є можливість зробити більш-менш легальною/

Роботу пропонують люди які живуть в Іспанії.

Щодо брутто то дам знати пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, tarasmv сказано:

... вирватися з офісу ... попрацювати на свіжому повітрі ...і пропустити сірий сезон нашої волинської осені і зими

Романтик блін :lol: Чуть не просльозився як читав.

По цьому поводу я думаю, що на тому свіжому повітрі треба буде працювати робочих годин по 10-11, при температурі 30+ при певній швидкості рук.

Як писалось чуть вище, шукайте роботу там, де є знайомі, або хоча б українці, в них і розпитуйте. Не факт що з ними буде добре, але краще ніж з іноземцями.

Чистими 1000 євро/місяць це звичайно добре, можете на зиму рванути, якщо немає проблем зі здоров'ям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну температури +30 там не буде, це все-таки має бути осінь і зима тобто до + 25 вересень, частина жовтня, а далі  +17,  + 20.

А українці напевне є всюди. Бригадир - українець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Будь-ласка напишіть, хто, що думає по даному поводу.

Я б залюбки поїхав, якби мав гарне здоров'я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...