Перейти до змісту

Чому на Молоді немає світла


bumbuk

Рекомендовані повідомлення

Хто знає чому на пр.  Молоді (непарна сторона) немає світла.  В мене в холодильнику дорогі ліки можуть зіпсувались.  Серед ночі незручно вже комусь їх нести в холодильник.  SOS. Хто чув коли буде світло? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Хто знає чому на пр.  Молоді (негарна сторона) немає світла.

 

Не знав, що на Молоді є негарна сторона. Певно та сторона, що навпроти, гарна? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

Не знав, що на Молоді є негарна сторона. Певно та сторона, що навпроти, гарна? :)

 

5 хвилин тому, bumbuk сказано:

Хто знає чому на по.  Молоді (непарна сторона) немає світла.  В мене в холодильнику дорогі ліки можуть зіпсувались.  Серед ночі незручно вже комусь їх нести в холодильник.  SOS. Хто чув коли буде світло? 

 

Твій мозок тебе намахує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla , нічого не намахує). Шкода, що не процитував. Автор виправив слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, bumbuk сказал:

Хто знає чому на пр.  Молоді (непарна сторона) немає світла.  В мене в холодильнику дорогі ліки можуть зіпсувались.  Серед ночі незручно вже комусь їх нести в холодильник.  SOS. Хто чув коли буде світло? 

 

переклади продукти з морозильної камери в холодильну до ліків. Вони будуть в ролі акумулятора холоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна помістити ліки в герметичний пакет або любу ємкість (навіть презерватив) і занурити у відро з холодною водою. Воду періодично міняти, щоб не нагрівалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

Можна постити ліки в герметичний пакет або любу ємкість (навіть презерватив) і занурити у відро з холодною водою. Воду періодично міняти, щоб не нагрівалась.

Якщо ліки треба зберігати в холодильнику, то це +3-6 в середньому. Де таку холодну воду взяти, якщо з крану значно тепліша біжить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скільки градусів має холодна вода з крану? Я чесно не знаю. Думаю до 10 градусів. В холодильнику +6. Різниця невелика. Принаймні, в воді буде холодніше, ніж просто у виключеному холодильнику. А можна взагалі в морозиловку покласти, там мороз ще довго буде триматися, але не знаю, чи мінусува температура не зашкодить лікам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Юріч сказал:

А скільки градусів має холодна вода з крану? Я чесно не знаю. Думаю до 10 градусів. В холодильнику +6. Різниця невелика. Принаймні, в воді буде холодніше, ніж просто у виключеному холодильнику.

Також ніколи не цікавився. Від бездєлія пішов поміряв - 14 градусів. Це перший поверх. А коли жив на 5 (останньому), то літом взагалі можна було душ приймати в холодній воді, вона поки підніметься то нагрівається суттєво.

5 минут назад, Юріч сказал:

А можна взагалі в морозиловку покласти, там мороз ще довго буде триматися, але не знаю, чи мінусува температура не зашкодить лікам.

Імхо зашкодить але то треба конкретні ліки дивитися умови зберігання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивуюсь нашим людям. інет є і замість того щоб шукати номер Обляенерго (доречі це номер 78 24 24) вони пишуть на борду. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...