Перейти до змісту

рибалка в Колодежі


Patrick

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім!

Дякую адміністраії за відкриття гілки.

Так вот, в суботу 3 травня 2008 року, їздив в Колодежі.

Погода в суботу, - цілий день лив дощ (десь тільки в обід хв 30 його не було) :( .

Де знаходиться, як доїхати:

Горохівська траса, повераємо на Сенкевичівку - за нею ще км 2-3.

Після повороту з траси і до Коллодеже - дорога нормальна, асфальт (км 5 в кінці фіговий асфальт але їхати можна).

Спуск до самого ставка - метрів 100 - чорнозем, - в таку погоду для легкових автомоілів став проблемою - спуститись - спустився,а вот з виїздом.... (для позашляховиків проблем немає). Після обіду там появився "черговий" трактор :blink: .

Про став:

Ставок великий, - розвернутись є де. Берег похилий, якщо вибрати місце без очерету,- можна рибалити на "гумку".

Збоку трава, якщо взяти з собою дрова, то можна на місці організувати свіжу уху.

Основна риба - карась та карп. Не дивлячись на дожову погоду, - кльов був непоганий - наловив кілограмчика 2 карасів, та невеликого карпіка - "прийшов" на вудочку з мастиркою.

Карась клював по-різному, - зранку (десь з 6:00 до 10-ї) більшу частину зловив на мастирку, після обіду почався кльов на червяка.

Оскільки, тут постійно присутня велика кількість рибалок, - знайти "хороше" місце може зайняти трохи часу, - ставок великий - обходити довго.

Сюди б я рекомендував брати довгі вудочки та гумові чоботи, якщо є то гумовий комбінезон, - можна зайти в прибережні зарослі та рибалити у воді.

Задоволення порибалити тут обійдеться в 30грн. на людину (з сьогоднішніми розцінками, та хороший кльов, - вважаю недорого).

Хорошого кльову та відпочинку !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за инфу, давно там был, надо будет попробовать катнуть.

А я блин болел целую недельку, ну и грип сейчас это капец, никогда меня так не разгребало. Вот как лох и просидел дома, постараюсь на 9 мая восполнить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошого кльову та відпочинку !!!

Патрег, на вихідні мусиш мене туди завезти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Колодежах (так правильно) дійсно гарний ставок.

Але якщо їхати далі на Горохів, і неде не звертати - буде там таке село Мирне.

Там прикольний ставочок і рибка теж гарненька!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладна.. мєстний обізветься :0049: В тій стороні є купа ставків, буду наступний раз в селі в діда запитаю . В Мирному (він же "Блудів") рибу реально можна було раніше відром ловити. Не набагато дільше за колодежі, десь 5 км по львівській трасі за Шклінь, і поворот на право.

Ну і для любителів подальше поїздити, рекомендую Холонів - в тому селі десь десять ставочків, практично всі платні, якщо дуже треба напишу, розкажу куда їхати і кому гроші платити.

З.І. А в Мирному над ставком в мене куми живуть, так що там не до рибалки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема родственников и кумовьев раскрыта, тема водки тоже, а вот тема рыбалки - что и где -ждемс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder Здається що платний.

Я там був дууже давно.

Просто я любитель "тихого полювання" а не риболовлі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладна.. мєстний обізветься :) В тій стороні є купа ставків, буду наступний раз в селі в діда запитаю . В Мирному (він же "Блудів") рибу реально можна було раніше відром ловити. Не набагато дільше за колодежі, десь 5 км по львівській трасі за Шклінь, і поворот на право.

Ну і для любителів подальше поїздити, рекомендую Холонів - в тому селі десь десять ставочків, практично всі платні, якщо дуже треба напишу, розкажу куда їхати і кому гроші платити.

З.І. А в Мирному над ставком в мене куми живуть, так що там не до рибалки ;)

>> розкажу куда їхати і кому гроші платити - ось про це можна подетальніше, а також можна уточнити яка риба там водиться -

детальніше, - прохання, починати окрему тему (назва водойми напр.)

в Колодежах (так правильно) дійсно гарний ставок.

Але якщо їхати далі на Горохів, і неде не звертати - буде там таке село Мирне.

Там прикольний ставочок і рибка теж гарненька!

Можна теж детальніше, - ціна, риба, місцевість, чи можна рибалити з лодки ??? -

( детальніше, - прохання, починати окрему тему (назва водойми напр.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора приїхав з Колодеж )) народу там тьма,я ще стільки рибаків там не бачив )) Коли ми відьїжджали то на наше місце претендувало вже дві машини )) Я зловив 6кг,кум десь 8кг риби ,карасі та карпікі )) мій найбільший карпік був десь 600-700грам

Ловили на дві гумки на опариша, прикормлювали 5кг вареної перловки плюс 2літри пережарених і перемолотих насіння соняшника ,все це в суміші

Ще один з базару на протилежному боці зловив біля 5кг на вудочки на мастирку на пружину *хрестік*

Ну ніби й все ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно что там сейчас в Колодежах? Завтра хочу на рыбалочку сьездить, может в Колодежи и поеду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кльов був кращий )) я 15кг риби,серед них 18 карпиків від 100 до 500грам , кум і кум кума по 11кг риби зловили )) все на гумку і на опариша )) прикормлювали 5кг пшона зварене і розмішане з запареною макухою ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...