Перейти до змісту

Лікарня "Яна"


Fiore

Рекомендовані повідомлення

Знайома попросила взнати де у нашому місті ця лікарня - "Яна". Підкажіть адрес, або можна телефон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возле "Старого Полковника". почти на развилке Липины-Психушка

только это не больница, а медицинский центр

попробуй 787391

даже не знаю, откуда у меня этот телефон, но это оно

http://www.lutsk.name/catalog.php?lng=ua&let=223

Лікувально-діагностичний Центр Яна вул. Теремнiвська тел.: 787391

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома попросила взнати де у нашому місті ця лікарня - "Яна". Підкажіть адрес, або можна телефон.

Якщо вона хоче туда звернутись по допомогу-негайно відговори! Здоровья дорожче! Повір, знаю про що кажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома попросила взнати де у нашому місті ця лікарня - "Яна". Підкажіть адрес, або можна телефон.

Якщо вона хоче туда звернутись по допомогу-негайно відговори! Здоровья дорожче! Повір, знаю про що кажу.

Я теж чув безліч негативних відгуків про ту "Яну"..

сам там не був, тому нічого сказати більше не можу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте тему! Все, що мені треба було я дізнався, дякую за турботу, але все ок. Вам тільки дай тему ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома попросила взнати де у нашому місті ця лікарня - "Яна". Підкажіть адрес, або можна телефон.

Якщо вона хоче туда звернутись по допомогу-негайно відговори! Здоровья дорожче! Повір, знаю про що кажу.

Я теж чув безліч негативних відгуків про ту "Яну"..

сам там не був, тому нічого сказати більше не можу..

Прошу, дайте більш детальну інформацію про негативні наслідки лікування чи обстеження у цьому центрі.

У мене батьки з братом не раз їздили в цей центр на обстеження та брат лікувався при ускладненні після інсульту.

Повинен сказати, що стан хворого брата поліпшувався після комплексного вживання прописаних пігулок.

Шкода, що через деякий час знову погіршувався. Можливо, схочуть поїхати іще.

Якщо не маєте бажання писати в темі то напишіть в приват, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нема шо там писати -

це ціле шоу ;)

вона ставить страшні діагнози тільки для того щоби збити грошей -

і продати побільше біологічно активних добавок

якщо стан і поліпшується то це тільки ефект плацебо -

це моя особиста субєктивна думка

підтверджена особистим досвідом

таке, так би мовити, "лікування"

може тривати роками

без жоднісінького ефекту

і призвести тільки до того що хвороба стане хронічною

згідний повністю! Якщо коротко - ЛОХОТРОН! Проходив там діагностику - налякали, трохи заїкатись не почав. :wub: Здав аналізи в поліклініці - все добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брат-лікар завжди казав, що нехрен залазити в ті лікарні, трохи шануватись потрібно і аналізи час від часу здавати, те саме і до автомобіля відноситься. А хто ведеться на БАДи в середині 2008 року мої співчуття, гроші краще віддайте циганам вони вам за них погадають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

зря вы так , у меня сильно падало зрение я месяц ездила к ней на иглоукалывание еще когда она на вышкове жила , уже больше 10 лет у меня 100% зрение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також був на прийомі. Стан покращився буквально за 2 тижні. При тому, що традиційнимми методами лікувався більше місяця до цього і без ефекту!

Тому від мене відгук позитивний )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря вы так , у меня сильно падало зрение я месяц ездила к ней на иглоукалывание еще когда она на вышкове жила , уже больше 10 лет у меня 100% зрение

Ого ! Вспомнили про тему ДВУХ-летней давности :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря вы так , у меня сильно падало зрение я месяц ездила к ней на иглоукалывание еще когда она на вышкове жила , уже больше 10 лет у меня 100% зрение

Давайте перевіримо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...