Перейти до змісту

Втеча з місця ДТП


vic4ever

Рекомендовані повідомлення

В ніч з п’ятниці на суботу, 08.07.17, орієнтовно в 00:30, автомобіль AUDI (в седані, модель  і колір не розгледіли - здається А5 темного кольору) на польській реєстрації рухався на великій швидкості по зустрічній смузі по пр. Волі в сторону ЦУМу, здійснив ДТП і втік з місця пригоди.

Після себе залишив ковпак і уламки бампера, а також пошкоджений автомобіль мого знайомого(

Надії мало, але можливо хтось бачив чи буде бачити таке авто з пошкодженою правою стороною - маякніть, будь-ласка. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, vic4ever сказано:

на польській реєстрації

далі можна не шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі продовжу тему, можливо троха офтоп але всеж таки

недавно викликав таксі(євротаксі, до цього випадку було зручно, зробив замовлення і тобі в смс приходять дані про машину та вартість замовлення) щоб дружину з дітьми до тещі завезти, так от приїжджає хлопець на польських номерах і тут я "випав", але через пару секунд поняв що ту програмку може любий собі на телефон/планшет поставити та й приймати замовлення, короче як потім вияснилось що так воно і є, дружина розповіла що той хлопчина поки їх віз то музику гучніше врубив і педаль газу в пол, гнав як навіжений, можливо то й офтоп, але застерігаю форумчани, будьте уважні і при замовленні таксі з євротаксі, думаю час є завжди позвонити ще раз та перезамовити на автомобіль з українськими номерами(я ж тоді дуже поспішав, 7 годин ранку, робота і т.д.)

як написав Женя номера польські тому тут його по номерах не знайдеш, хіба видивлятись на вулицях міста, в поліцію лишній раз звернутись буде не зайвим, все ж вони як не як патрулюють місто і по номерах може їм на очі попастись

але швидше за все він вже десь за містом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Zheny@ сказано:

далі можна не шукати.

Десь так сказали і в поліції. Я сам розумію,  що шанси його знайти близькі до нуля,  але раптом хтось з борди побачив в себе в дворі таку тачку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штраф за ДТП зараз який? + Ціна ремонту 2-х авто. а не дай Бог + людину і в лікарню.

ДО чого веду?

До формули: ціна атво на блясі < ДТП + Ремнт (автох2) + лікарня.

 

Кине десь, скаже спи3дили, і все. зійшло з рук.

Або спалить. Хулі 500$.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

штраф за ДТП зараз який? + Ціна ремонту 2-х авто. а не дай Бог + людину і в лікарню.

ДО чого веду?

До формули: ціна атво на блясі < ДТП + Ремнт (автох2) + лікарня.

 

Кине десь, скаже спи3дили, і все. зійшло з рук.

Або спалить. Хулі 500$.

 

 

 

 

Навіщо палити!?? На шрот поїде в інше місто або на розборку....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спалити / розібрати / здати на шрот / продати

Не суттєво.

 

Я писав уже про це, ціна бляхи дешевше, ніж відповідати по закону за ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Cherman сказал:

Напевно,  Audi А6. Бо, А5, то купе і трохи в іншій ціновій категорії.

 

Що в трохи іншій ціновій категорії, я згідний, тому що випускатися вони почали з 2007 року, хоча якщо взяти А6 з того року, то цінова категорія та сама, а може в А6 трохи вища. Зрозуміло, що навряд А5 чи А6 2007 року і вище буде на польських номерах, хоча є і такі в нас екземпляри... До речі, з 2009 року була представлена А5 в кузові 5тидверний sportback, так що А5 це не тільки купе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Sashapetrash сказано:

будьте уважні і при замовленні таксі з євротаксі

Євротаксі на євро номерах - логічно.

П. С. Оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...