Перейти до змісту

Архівовано

This topic is now archived and is closed to further replies.

zoomlutsk

Вчора у Луцьку відбувся концерт...

Recommended Posts

дуже потужно... жаль, що не сольнік, а то народ скандував "Осень! Осень!", але ні, пішли, на біс не співали...

програма дуже схожа на ту, що я чув в Києві в 2005 році, тільки урізану... але вражень все-рівно предостатньо, шалена енергетика...

ДДТ молодці, ніякої політики, ніяких лишніх слів, тільки МУЗИКА, так, з великої букви...

Поширити це повідомлення

ну что, джаз закончился...
да, навіть джаз був! Джаз-експромп в виконанні ДДТ -- це було круто! Молодці хлопці. Ті ж самі Карамазови -- галіме фуфло, дешева китайська підробка в порівнянні з ДДТ.

Поширити це повідомлення

Концерт просто супер. Удивила одна вещь ---- народу было относительно мало, как для таких комманд. Толи дождь напугал , толи просто незнали что будет выступление --- толи незнают таких групп. Если бы был какой нибудь ДиДжей СОСIСКА --- народу бы было точно больше :smile3:

Поширити це повідомлення

Концерт просто супер. Удивила одна вещь ---- народу было относительно мало, как для таких комманд. Толи дождь напугал , толи просто незнали что будет выступление --- толи незнают таких групп. Если бы был какой нибудь ДиДжей СОСIСКА --- народу бы было точно больше :smile3:

А мене здивував контингент слухачів :smile3: Коли пацани в кепках пригали і волали на всю горлянку "Попсу" - це було щось.

Хоча може то мені просто так здалось..

Змок, ноги болять, але задоволення маса.

Не так що б я був фанатом ДДТ, але то було дійсно Круто..

Поширити це повідомлення

Незважаючи на те, що на концерті чув рази в три більше пісень від ДДТ, ніж до того за весь час :smile3: , але враження супер.

В першу чергу від того, як викладається людина, і як віддається музиці.

Поширити це повідомлення

угу...)

я не знаю, хто такі ДДТ.

і не слухаю таких

і не люблю взагалі таку музику. :smile3:

Поширити це повідомлення

Як всім відразу полегшало від того, що ти висказався, що не знаєш ДДТ, неслухаєш їх і взагалі не любиш. Відразу камінь з душі впав, а то ж ми переживали чому то ти не був на концерті :smile3:

Поширити це повідомлення

Прикольно, що Шевчук (старий дід :smile3:) пригав по сцені ніби йому років 20, а потім ще і без задишки нормальненько вживу співав :smile3:

Поширити це повідомлення

А мене здивував контингент слухачів :smile3: Коли пацани в кепках пригали і волали на всю горлянку "Попсу" - це було щось.

вот поэтому я и не пришел на концерт)))

+ еще погодка принесла свои коррективы))

Поширити це повідомлення

Коли пацани в кепках пригали і волали на всю горлянку "Попсу" - це було щось.

Я ще по концерту КіШа побачив що в нас дивний народ.

З одної боку сиділа парочка молодчиків гопнічєского віда які сиділи в шапках і жували сємєчкі, з іншого пришла гламурнєнька блондінко, замєчана була парочка емо подростків і декілька металістів (про панків згадувать не варто ібо вони по дефолту). І вся ця страна компанія як не дивно нормально співіснувала і ковбасилась на панк концерті а не била один одному морду і дьоргала мабіли на "дай пазваніть" :smile3:

Схожа ситуація була і сьогодні

Поширити це повідомлення

Очень понравилось.Особенно прием публики.Рядом со мной смачно отплясывали старые фаны,даже менты отбивали ножками.КЛАСС!!!!Таварисч Нифонт,вези на следующий год АЛИСУ!!!!

ЗЫ:жаль БГ не пригласят :smile3:

Поширити це повідомлення

Скріншоти з вебкамери (Архів вебкамер м.Луцьк)

20:20

video@20080503202001.jpg

21:00

video@20080503210001.jpg

оперативненько, в 7 ранку від'їхала остання машина

video@20080504070005.jpg

ps: на дату , що на скріншоті, не звертайте увагу. то питання до працівників укртелекому.

Поширити це повідомлення

silia, подобное единение публики я наблюдал на концерте ЧайФ.

публика от хиппи с платками на шеях до дам в вечерних платьях уже на третьей песне, практически взявшись за руки, находилась в состоянии приближенном к оргазму :)

судя по вашим обсуждениям, была "Попса". "Просвистела" я слышал в телефоне.

значит, вас порадовали не только песнями "в тему"

Класний концерт! Тільки мало...

а сколько были ДДТ "в чистую"?

Plum, Шевчуку скоро 51. и это да. своей "юношеской" энергетикой он покоряет публику.

но там есть еще дядя Миша, которому за 60 (интересно, ему пенсию платят? ;) или музыкальная деятельность в период СССР расценена как тунеядство :) )

и Доца, которому 55. а на барабанах оттарабанить - тоже дорогого стоит.

ЗЫ: ну и кто там про НАТО высказывался? ;)

fantazy, а если ДДТ в Метро будут - ты в Метро не пойдешь? ;)

Поширити це повідомлення

Незважаючи на дощ на Театральному майдані вчора відбувся грандіозний

концерт, який зібрав не одну тисячу людей.

Розпочався він близько 19години вітаннями священнослужителів і

керівників нашого міста з 1020річчям з дня хрещення Київської Русі.

На цьому, я надіявся, рекламна пауза закінчиться, але ні

між виступами колективів організатори випускали різного рангу

попів, які не забували нагадувати присутнім - за чий рахунок їх тут розважають.

Але я до цих виступів відносився як до реклами на ТВ - вона дратує

але без неї не може бути безкоштовного концерту.

Скай з Тернопіля виступав на початку концерту, потім Брати Карамазови і

"апофигей этой фейерии" - ДДТ. Шевчука не хотіли відпускати скандуючи "Осень, осень ..."

Концерт закінчився неслабим салютом близько 21:30.

post-606-1209886488.jpg

post-606-1209886506.jpg

post-606-1209886511.jpg

post-606-1209886516.jpg

post-606-1209886523.jpg

post-606-1209886529.jpg

post-606-1209886541.jpg

post-606-1209886555.jpg

post-606-1209886560.jpg

Поширити це повідомлення

Доречі публіка була дійсно - вінегрет.

Таке враження що неформали не можуть бути присутні в реальності без пива і дешевого портвейну 777

а ще креще одне з другим одночасно... Сам був свідком як спорожнивши пару пляшок 1715

і заливши його зверху 777 ці кадри влаштували танці "в круг" з обов'язковим оббризкуванням

всіх навкола грязною водою з калюж шляхом підкидання ніг...

post-606-1209888539.jpg

Поширити це повідомлення