Перейти до змісту

Crysis


Dennis

Рекомендовані повідомлення

Core 2 Duo E 6750 2.6 Ghz 2 Gb Ram i GeForce7600GT -на медіумі без торомзів. Вище настройки ще ставити не пробував, так що можливо буде без проблем і на вищих.

По самій грі- прикольно. Згадав ФарКрай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 205
  • Створено
  • Остання відповідь
Athlon 5600+ Core2Duo 2GB Memorry Video GeForce 8600 GT

Ти опреділись який в тебе проц, чи інтел чи амд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Art давай зустрінемся і я тобі болванку скину! а то я хочу пограти в це диво.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Athlon 5600+ Core2Duo 2GB Memorry Video GeForce 8600 GT

Ти опреділись який в тебе проц, чи інтел чи амд B)

ну помилився. Ладно якщо буде комусь зручніше AMD Athlon 5600+ x64 Dual-core

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Выпуск Metal Gear Solid 4 отложили еще на квартал

Компания Konami перенесла выпуск игры Metal Gear Solid 4 на второй квартал 2008 года, сообщается на сайте 1up.

Напомним, что новая часть популярного сериала MGS, выдержанного в жанре stealth action, разрабатывается для консоли PlayStation 3. Ранее предполагалось, что игра появится в продаже уже в 2007 году, однако на выставке Electronic Entertainment Expo 2007 представители Konami объявили, что выпуск MGS 4 перенесен на первый квартал 2008 года.

Теперь стало известно, что плановую дату выхода игры опять изменили. Разработчики сообщают, что приняли такое решение, чтобы "сделать игру еще более качественной и угодить наибольшему числу потенциальных потребителей".

Игровой дизайнер и создатель серии MGS Хидео Кодзима ранее заявлял, что четвертая часть игры станет заключительной, в ней будут раскрыты все секреты и завершены все сюжетные линии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестив сьодня демку Крізіса на діректі 10му... В мене гра нормально йде на Very High правда без сглажеванія.

Там графіка вообще супер а за фізику вообще слів нема :rolleyes:. словом.... жду Колекційного ізданія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тастив Crysis із під Vista, тобто на DX10 з розширенням 1024х768. Гра супер. Графіка - найкраще, що я бачив в ігровому світі. Не максимальних настройках гра помітно притормажує, але на високих і при відключенному motion blur (в Crysis - post prosessing) йде нормально. До речі, хто хоче по справжньому насолодитися грою, то проходьте на максимальному рівні складності. На цьому рівні відсутній прицел і AI себе розумніше поводить, а це сильно додає реалізму.

Конфігурація коп'ютера:

Intel Core2 Duo 6420, 2x1GB, nVidia GeForce 8600GTS 256MB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залий на фтп, ще і я потестю :(

хлопці, демка докачується із ag.ru, а до ранку можу залити на ФТП. ТРЕБА ЗАЛИВАТИ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Minimum System Requirements

OS: Windows XP or Windows Vista

Processor: 2.8 GHz or faster (XP) or 3.2 GHz or faster (Vista)

Memory: 1.0 GB RAM (XP) or 1.5 GB RAM (Vista)

Video Card: 256 MB

Hard Drive: 12GB

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

Real Recommended System Requirements

OS: Windows XP / Vista

Processor: Intel Core 2 DUO @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 4400+

Memory: 2.0 GB RAM

GPU: NVIDIA GeForce 8800 GTS/640 or similar

Supported Processors: Intel Pentium 4 2.8 GHz (3.2 GHz for Vista) or faster, Intel Core 2.0 GHz (2.2 GHz for Vista) or faster, AMD Athlon 2800+ (3200+ for Vista) or faster.

Supported chipsets: NVIDIA GeForce 6800 GT or greater; ATI Radeon 9800 Pro (Radeon X800 Pro for Vista) or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Integrated chipsets are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

http://www.joystiq.com/tag/crysis

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене система якраз відповідає рекомендованій :D

Windows Vista Ultimate

Core 2 Duo E6750 @3600MHz

DDR2-800 2.0Gb @900MHz

NVIDIA GeForce 8800GTS 640Mb @625/1050MHz

коли буде піратка? <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікавий тест відєокарт на крізісі :)

http://www.ixbt.com/video/itogi-video/1007...-2560-pcie.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя... щоб грати на 19" (і більше) дюймовому моніторі з нормальним розширенням , з нормальними фпсами... на максімальних настройках, на Вісті...

нада таку відяшку... якої ще нема :) і проц 4х ядерний ... бо 8800ті всі в пральоті :huh:

Для прикладу... (Сам тестив!)

Core 2 Duo E6550 @ 3Ghz, DDR2 2GB 1000Mhz, 8800GTS 640Mb(без розгона), Vista Ultimate x86 DX10(1280x1024, Very High без сглажеванія) - 13-19fps

Core 2 Quad Q6600 @ 3Ghz, DDR2 2GB 1000Mhz, 8800GTS 640Mb(без розгона), Vista Ultimate x86 DX10(1280x1024, Very High без сглажеванія) - 27-33fps

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да а с небольшим плагином.. эти все красоты дх10.. идут на хп.. на 9 директе и куда меньше жрут ресурсов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На моїй конфігурації неможливо грати Crysis в рідній роздільній здатності -- в мене монітор 21" Wide, 1680x1050. Приходиться зменшувати роздільну здатність, але тоді картинка не гарна стає, пікселі інтерполюються :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это конечно же ужасная трагедия.... Но... игра вышла)) пора искать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это конечно же ужасная трагедия.... Но... игра вышла)) пора искать)))

А часом не 16 листопада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди у кого анлим &)) Кто поможет скачать?) на мегашаре лжеит 67 архивов... нуно ещё .. человека 4 чтобы за ночь вытянуть..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди у кого анлим &)) Кто поможет скачать?) на мегашаре лжеит 67 архивов... нуно ещё .. человека 4 чтобы за ночь вытянуть..))

:wacko: чота придумаєм? дай силку на тор....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...