Перейти до змісту

Перевір свої знання з ПДР


madkot

Рекомендовані повідомлення

30 хвилин тому, madkot сказано:

Хм. Воно перед початком тестування хоче мої данні - а якщо не здам і внесуть у базу? Підхід як у колишніх гаїшників - недолюстрували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Хм. Воно перед початком тестування хоче мої данні - а якщо не здам і внесуть у базу? Підхід як у колишніх гаїшників - недолюстрували.

 

На такі випадки має бути ліва скринька)). Шота я почав проходити і вісне на 7-8 питанні...два рази пробував. В топку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два роки тому здавав, і здав сам ці тести в МРЕО

Зараз з 5 раз тільки один раз пройшов.

Напевно є спеціальна професія придумувати диб__льні і запутані запитання і відповіді
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись по старих ще білетах розв'язав за відведений час два комплекта на здачу - даі змагання для школярів влаштовувало. Аж навіть годинничок подарували. Але воно до практики ну геть жодного відношення не має - сів за кермо і до дупи вся та теорія із депільними, відірваними від реальності питаннями та відповідями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sergkots сказал:

Я колись по старих ще білетах розв'язав за відведений час два комплекта на здачу - даі змагання для школярів влаштовувало. Аж навіть годинничок подарували. Але воно до практики ну геть жодного відношення не має - сів за кермо і до дупи вся та теорія із депільними, відірваними від реальності питаннями та відповідями.

Шта? Порядок проїзду перехресть не має стосунку до реальності? Чи зона дії знаку? Чи за яких несправностей не можна виїжджати? Чи за скільки метрів до перехрестя\зупинки не можна паркуватися? Ось звідки беруться порушники і автоандони :)

Так, в білетах є дебільнинкі запитання, особливо про гужовий транспорт, але не всі ж..

А по темі - не відкривається сайтик.вже працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, vaz75 сказано:

Шта? Порядок проїзду перехресть не має стосунку до реальності? Чи зона дії знаку? Чи за яких несправностей не можна виїжджати? Чи за скільки метрів до перехрестя\зупинки не можна паркуватися? Ось звідки беруться порушники і автоандони :)

Так, в білетах є дебільнинкі запитання, особливо про гужовий транспорт, але не всі ж..

А по темі - не відкривається сайтик.вже працює.

Дивитись в білеті на перехрестя зверху ну дуже наближено до реальності.

 

Сучасні технології вже давно дозволяють зробити віртуальну дорожну програму - із реальними вулицями та дорогами України. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

Дивитись в білеті на перехрестя зверху ну дуже наближено до реальності.

 

Сучасні технології вже давно дозволяють зробити віртуальну дорожну програму - із реальними вулицями та дорогами України. 

А ти про це? Тоді погоджуюся.

Ти уточнюй наступного разу, щоб не трактувати двояко.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, тестік такий собі:

У разі дорожньо-транспортної пригоди водій повинен повідомити про неї...

1. Орган чи підрозділ поліції й обов'язково викликати карету швидкої медичної допомоги.
2. Орган чи підрозділ поліції, викликати карету швидкої медичної допомоги необов'язково, якщо немає потерпілих.
3. Повідомити про подію страхову компанію.
4. Відповіді 2 і 3.

Тут "вірно" 2. 

Хоча в питанні немає слова на кшталт "першочергово"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 5 разів, два рази "здав", але 2 помилки все одно робив. Але питання реально закрученні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...