Перейти до змісту

Де відремонтувати мультиварку?


Рекомендовані повідомлення

Доброго вечора, бордівчани!!!

Сталась у мене халепа, перестала працювати  мультиварка-скороварка. ТЕН робочий, мікросхема управління ніби теж. На слух не чути спрацювання реле що вмикає ТЕН. В чому причина - не знаю. Чи на обв’язці того реле, чи може канал на головній мікросхемі згорів...
Коротше, потрібен електронщик який зможе з тим розібратись, ну або де в нас у місті є який сервіс центр куди можна віддати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою китайскую носил под мост возле 5-й школы там где написано SAMSUNG всего в 70грн обошлось ,за неделю починили.

Суть поломки не помню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, SergeyS сказано:

ТЕН робочий

якщо вже "продзвонив" ТЕНа - то там поруч на дні чаші має бути прикріплений термозапобіжник. якщо він не "дзвониться" - то це найпростіший і найдешевший ремонт :) пишуть, що це найчастіша "поломка" (я так "вилікував" мультиварку тещі)

якщо запобіжник не перегорів - то тільки в сервіс (можна й біля мосту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай якщо вигорає термозапобіжник-не працює взагалі нічого, бо його переважно відразу на "вході" вішають. В мене всі системи захисту в нормі. Проблема десь в електроніці. Був період якось не типово  клацало реле що вмикає ТЕН, було таке враження ніби на обмотці електромагніта десь контакт поганий, а тепер от взагалі не альо.
Біля мосту - це на Перемоги 22 ? Поряд із Анамандрією?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...