Перейти до змісту

Хмарний сервіс для зберігання даних


Рекомендовані повідомлення

питання давно назрівало, у зв'язку з останніми подіями стало більш актуальним.

хочу залити на хмару для збереження фото, деякі файли. в районі 50 Гб.

хто якими сервісами користується, що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

окремий вінт - це хороший варіант, можна сказати найнадійніший (якщо взяти норм вінт та забезпечити його фізичне зберігання).

але і хочеться мати також плюшки у вигляді доступу, і бажано синхронізації (не принципово).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, dj_design сказано:

Двічі спробував зареєструватись, вніс дані, тисну реєстрація і хвилин 5 спостерігаю вічну загрузку.... І так двічі прспіль. Точно працює ? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SergLutsk сказано:

Двічі спробував зареєструватись, вніс дані, тисну реєстрація і хвилин 5 спостерігаю вічну загрузку.... І так двічі прспіль. Точно працює ? ))

браузер обновлений ? спробувати можливо в іншому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, SergLutsk сказал:

Двічі спробував зареєструватись, вніс дані, тисну реєстрація і хвилин 5 спостерігаю вічну загрузку.... І так двічі прспіль. Точно працює ? ))

зареєструвався без провлем в один клік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно. Пробував з телефона, браузер UC Browser, іншими не пробував, може й краще вийде. З огляду на останні події комп не спішу вмикати. Ну як би там не було за інформацію дякую, пізніше перевипробую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

колись гугл давав 1ТБ тим хто карти покращує
я декілька днів писав відгуки та на питання відповідав :) набив потрібну кількість балів... але теперка ці гади дають 3 місяці підписки на Музику... жадні падли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один терабайт отримав за відгуки. але той терабайт тільки на 365 днів. зараз поки слухаю музику безоплатно =)

переваги хмарного сервіса - є доступ звідусіль. хоча це може бути і вразливість водночас.

але залишати бекапи на безоплатному файлообміннику (mega.nz) імхо нерозумно. в любий момент можуть видалити, чи закрити як ех.юа за піратство наприклад.

тому слід дивитись в сторону платних сервісів. незнаю як там яндекс, а гугл драйв то  дасть хоч якусь гарантію, що завтра ваш бекап не пропаде.

ціни правда.... не для наших ЗП

а взагалі можна елементарно загуглити і вибрати щось собі http://www.topobzor.com/obzor-10-oblachnyx-xranilishh-dannyx/.html 

http://fornote.net/2017/01/top-10-oblachny-h-hranilishh-2017-goda/

https://appleinsider.ru/ios/7-luchshix-oblachnyx-xranilishh-dlya-vashix-dannyx.html

http://www.prostoweb.com.ua/internet_marketing/internet_dlya_chaynikov/stati/sravnenie_oblachnyh_hranilisch_onedrive_dropbox_google_drive_i_box

https://habrahabr.ru/sandbox/81567/

і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З платних https://aws.amazon.com/s3/pricing/, як варіант взагалі взяти окремий сервер https://www.hetzner.com/storage-box

Для невеликиї обємів dropbox, google drive

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів додати, абе борда лягла.

Як варіант - розгляньте тарифні плани фтп бекап сховища. Це значно дешевше і об'ємніше ніж прості вірт.хостинги.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для фото і відео, на мою думку, кращий Google Фото. Переваги:

1. Екосистема Google.

2. Безліміт для фото і відео з роздільною здатністю до 16 Мпікс. і 1080p відповідно.

3. Суб'єктивно зручний, швидкий.

4. Сервіс активно розвивається і обростає новим цікавим функціоналом.

5. Автоматичне завантаження фото/відео зі смартфону. При видаленні з сервісу видаляється і з пам'яті смарту (опціонально).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хмарним сервісам довіряю з великою осторогою. 2 роки назад був збій в OneDrive (SkyDrive), і зникло 2 роки фото і відео фіксації життя моєї родини, при чому зникло не все, а частково, що помітити одразу не зміг. Тепер скидаю фотки на переносний диск, а з нього на хмару, чи навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Соромітник сказано:

але теперка ці гади дають 3 місяці підписки на Музику... жадні падли

:blink: 

А як я не хочу їх музики? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, sergkots said:

:blink: 

А як я не хочу їх музики? 

тоді покращував карти задля суспільної користі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, laser сказано:

То не заходь на плеймюзік і не жми кнопку підписатися

Та я це роблю в принципі для:

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

тоді покращував карти задля суспільної користі :)

 

Пишу відгуки про місця де був. Дізнався, що були плюшки. А музику їх не слухаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.06.2017 at 16:30, Соромітник сказано:

колись гугл давав 1ТБ тим хто карти покращує

Трохи більше року, як записався в місцеві експерти. Нічого подібного не застав. Об'єм надавався на постійній основі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, MaestroA said:

Трохи більше року, як записався в місцеві експерти. Нічого подібного не застав. Об'єм надавався на постійній основі?

спочатку на два роки, потім на рік, потім 100гіг... зараз музичка на 3 місяці :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Соромітник сказано:

потім 100гіг.

Це застав. В лютому прийшло з досягненням 4-го рівня (по старій системі). Не активовував, бо не бачив змісту на 1 рік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені вистачає їх 16 гіг. Фотографії на гугл фото - якість влаштовує, туди ж відео. Активно використовую їх документи. І вистачає всього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, MaestroA сказано:

Трохи більше року, як записався в місцеві експерти. Нічого подібного не застав. Об'єм надавався на постійній основі?

хтось пости вище читає, чи релігія забороняє?

потім сам ж собі відповів =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Апну тему. Питання до тих, хто користується хмарою MEGA. В мене звичайний безкоштовний аккаунт, користуюсь більше року, зайнято 13 Гб. Але от на днях вперше зіткнувся з проблемою: під час перегляду з хмари відеозапису свята (розмір біля 3,5 Гб) все чудово без зупинок йде але десь посередині відтворення зупиняється із написом щось типу "З цього ІР використаний ліміт трафіку, купіть Pro акаунт". Почав гуглити, знайшов лише таке:

  • На бесплатных аккаунтах лимит на передачу данных для одного IP-адреса ограничен до 4ГБ каждые 6 часов.
  • Але я й близько стільки не використав, запустив вперше за тиждень, нічого не завантажував в хмару. Не можу зрозуміти в чому проблема, то все таки якийсь інший ліміт напевне. Майже на 200% впевнений, що раніше переглядав аналогічні записи без жодних нюансів. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...