Перейти до змісту

Хмарний сервіс для зберігання даних


Рекомендовані повідомлення

34 минуты назад, SergLutsk сказал:

Що, ніхто не користується Mega.nz ?

Користуюсь з 2013 року! Ніяких проблем не зустрічав, щойно переглянув свою відяшку у 6 хв., все без проблем програло. Але я у хмарі ніколи не переглядав, більші об'єми завантажував і зберігав, коли потрібно скачував і використовував за потребою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Але я у хмарі ніколи не переглядав, більші об'єми завантажував і зберігав

Ну бачиш, завантажити те відео я теж зміг без проблем, а от переглянути напряму з хмари дало не все...  тому й запитую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.07.2019 at 12:35, SergLutsk сказано:

Апну тему. Питання до тих, хто користується хмарою MEGA. В мене звичайний безкоштовний аккаунт, користуюсь більше року, зайнято 13 Гб. Але от на днях вперше зіткнувся з проблемою: під час перегляду з хмари відеозапису свята (розмір біля 3,5 Гб) все чудово без зупинок йде але десь посередині відтворення зупиняється із написом щось типу "З цього ІР використаний ліміт трафіку, купіть Pro акаунт". Почав гуглити, знайшов лише таке:

  • На бесплатных аккаунтах лимит на передачу данных для одного IP-адреса ограничен до 4ГБ каждые 6 часов.
  • Але я й близько стільки не використав, запустив вперше за тиждень, нічого не завантажував в хмару. Не можу зрозуміти в чому проблема, то все таки якийсь інший ліміт напевне. Майже на 200% впевнений, що раніше переглядав аналогічні записи без жодних нюансів. 

В тебе біла статична ІР-адреса, і ти на 100% впевнений, що хтось інший з цієї ж адреси протягом попередніх 6 годин не використав жодного кілобайта ліміту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

флагманські HTC минулих поколінь (E8, M8, M9 і тд ), разово дають орендувати 100Гб на Google Drive протягом двох років.

програма діє і досі, активовується з мобільної софтини під своїм акаунтом, навіть з апарату друзів\родичів, яким це не потрібно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, rrid сказано:

В тебе біла статична ІР-адреса, і ти на 100% впевнений, що хтось інший з цієї ж адреси протягом попередніх 6 годин не використав жодного кілобайта ліміту?

Ні-ні-ні на всі запитання. Думаєш через те що купа користувачів сидить на одинакових зовнішніх ір ? Але гадаю серйозний сервіс мав би враховувати подібні нюанси, адже я так розумію нині більшість провайдерських мереж працює за таким принципом динамічних ір, чи я помиляюсь ? В такому випадку сервіс не буде підтверджувати на ділі заявлені ним обіцяні плюшки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...