Перейти до змісту

Новий вірус NePetya, Petya.A, ExPetya и WannaCry-2


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Функціонал, який має Медок немає в жодній Українській програмі для подачі звітності. Як показують останні події, функціонал не головне, головне - безпека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 933
  • Створено
  • Остання відповідь
12 минуты назад, jack74 сказал:

 

Якби оте "офіційне державне" працювало так, як потрібно, ніяких МЕДків не існувало б. А в нас все пов'язане - держава (податкова) за стільки років не може створити нормальний сервіс (будь-то програми, чи онлайн-сервіс), спецом для того, щоб збоку "свої" фірмочки розробляли "якісне" ПЗ. Плюс податкова щоквартально вносить якісь несуттєві зміни, щоб бази програм ставали неактуальними, щоб постійно була потреба в "хороших" програмах. А збоку виростають от такі фірми, котрі краще за державу знають, яку програму створити.

От для того і треба законодавча заборона стороннього ПЗ для відправки звітів, створення в ДФС окремого підрозділу для розробки ПЗ (переформатування існуючого, якщо він є, в т.ч. і забезпечення спеціалістів НОРМАЛЬНОЮ зарплатою), перед прийомом "на бойову службу" програма має пройти експертизи СБУ і Держспецзв'язку і ТЕСТУВАННЯ користувачами хоча б місяця 3 (щоб не було, як з е-деклараціями).

Доречі, що заважає взагалі не робити ніякого софту клієнтського, а подавати звіти через сайт з входом з ЕЦП? Певно, релігія... А точніше - саме ситуація, коли збоку "свої" фірмочки розробляють "якісне" ПЗ (елементарна корупція).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Доречі, що заважає взагалі не робити ніякого софту клієнтського, а подавати звіти через сайт з входом з ЕЦП? Певно, релігія.

 

Так є ж. 

 

https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/login.jspx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Функціонал, який має Медок немає в жодній Українській програмі для подачі звітності. Як показують останні події, функціонал не головне, головне - безпека.

функціонал, якраз, важливий, тому що без нього "вручну" фіг шо зробиш. Система побудована так, щоб ти МУСИВ використовувати функціональну програму, бо інакше не здасиш звіти. Оті "державні" (з твого посилання) або взагалі не працюють, або бази не поновлюють (а від того не можуть зформувати звітність), або "підписати" електроним ключем не можуть, або отримати квитанції не можуть, або... короче ці програми створені для відводу очей, що типу "ось нате вам, є безкоштовне), але користуватись все-одно змусимо вас іншими програмами.

 

Щойно, SΩLΩMΩN сказано:

ну ти в танку, я дивлюсь... Ще раз запитую - ТИ САМ ПРОБУВАВ ОТИМ КОРИСТУВАТИСЬ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

ну ти в танку, я дивлюсь... Ще раз запитую - ТИ САМ ПРОБУВАВ ОТИМ КОРИСТУВАТИСЬ?

кабінет працює, мій бухгалтер робить в ньому звіти кільком підприємцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

кабінет працює, мій бухгалтер робить в ньому звіти кільком підприємцям.

ЩО саме "робить"? То поцікався що і як, заодно запитай його враження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, jack74 сказано:

ну ти в танку, я дивлюсь... Ще раз запитую - ТИ САМ ПРОБУВАВ ОТИМ КОРИСТУВАТИСЬ?

 

Ще раз відповідаю - така можливість є. Питання якості продукції - інше питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ще раз відповідаю - така можливість є. Питання якості продукції - інше питання.

ну да :) Це як в Радянському Союзі все таке було - воно вроді є, а користуватись ним майже неможливо, бо "це вже інше питання" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

ЩО саме "робить"? То поцікався що і як, заодно запитай його враження

всі звіти по пп, без стороннього софту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

всі звіти по пп, без стороннього софту

неправда. Я після Нового року за допомогою того "кабінету" навіть дві звичайних "нульовки" здати не міг, не те що серйозніші звіти.

Так шо "нєвєрю"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно того і працює, як вище написано, все через Ж, щоб купували "красіве" ПЗ від прикормоених конторок.

А геморой з тим кабінетом є навіть коли ключа робиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, jack74 сказано:

неправда. Я після Нового року за допомогою того "кабінету" навіть дві звичайних "нульовки" здати не міг, не те що серйозніші звіти.

Так шо "нєвєрю"

співчуваю, але вона здає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді треба писати, щоб доробили юзабіліті. Бо коли пишете, що такого немає, вони скажуть, що в них все є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

співчуваю, але вона здає :)

Просто ваш бухгалтер - це спец 80го левела:) от і заздрять інші такому скілу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

...Так шо "нєвєрю"

То спробуйте. За останній місяць його суттєво доробили. І я вже писала раніше - зараз "дописують" всі останні зміни з 01.07.2017, в звязку з чим він 1-2.07.2017 не працював. Просто, як завжди, не встигають... Великий бізнес ще не може в ньому працювати. Поки що.

32 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

Доречі, що заважає взагалі не робити ніякого софту клієнтського, а подавати звіти через сайт з входом з ЕЦП? Певно, релігія... А точніше - саме ситуація, коли збоку "свої" фірмочки розробляють "якісне" ПЗ (елементарна корупція).

от якраз ця "корупція заклалась" в часи Яника/Клименка - от і створили свою фірмочку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Ну тоді треба писати, щоб доробили юзабіліті.

кому?! Фіскальній службі?! :) Чи Путіну?

 

 

2 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Бо коли пишете, що такого немає, вони скажуть, що в них все є.

якщо воно не функціонує, не можна казати, що воно є.

29 хвилин тому, jack74 сказано:

... короче ці програми створені для відводу очей, що типу "ось нате вам, є безкоштовне), але користуватись все-одно змусимо вас іншими програмами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, jack74 сказано:

 

кому?! Фіскальній службі?! :) Чи Путіну?

 

тим самим кому писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші бухі ще кацапським сБісом не користувались. Можуть подякувати, що путін не прийшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Volyniaka сказал:

Пишуть що ДАТАГРУП ломанули

Де? Писали 27-го, зараз не бачив

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Теревені про Луцьк у ФБ:

Сергей Жарков ДАТАГРУП ТЕЖ ЛОМАНУЛИ((( о тій ж годині пропав інтернет, позвонивши на службу підтримки, сказали сервер завіс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Volyniaka сказано:

Сьогодні на Теревені про Луцьк у ФБ:

Сергей Жарков ДАТАГРУП ТЕЖ ЛОМАНУЛИ((( о тій ж годині пропав інтернет, позвонивши на службу підтримки, сказали сервер завіс.

в мене є інтернет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Брєд. Білінг в них не на вінді. В мене теж інет є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, Volyniaka сказал:

Сьогодні на Теревені про Луцьк у ФБ:

Сергей Жарков ДАТАГРУП ТЕЖ ЛОМАНУЛИ((( о тій ж годині пропав інтернет, позвонивши на службу підтримки, сказали сервер завіс.

 

У мене зі вчора з 1AM проблеми з Датагруп, інет пропадає стабільно і на пару годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...