Перейти до змісту

№006 || Екстримально-пригодницький велоквест “В пошуках скарбів або погоня за адреналіном»


tim

Рекомендовані повідомлення

Дейв, я тобі сьогодні віддам фотки. Сам їх і викладеш, бо в мене канал далеко не резиновий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Блін...ну просто аж розпирає, то лі адні пабедітелі телешоу "как стать міліонером" ілі адні генії :)

Прімер с останофкой дізельной - бралі падсказку ? падалі на хвост ? Самі допьотрали ? (ми в діспечерской узнавалі место)....

Мне лічно глубоко поф, сваю порцию адреаліна я палучіл, но

Перший "-" - затянутость

Другій "-" - молокозаводко

Третій "-" - Більшість місць де може (Лазіть в дом екстрім - но бред, -приклад) бути КП з місцем самого КП не очень збігається.

.....А чо паносіть нуна...щоб некст каманда яка буде готувати квест не облажалась....

.......А по Кілометражу...ми на 2 круге с 2 падсказкамі стопорнулісь на Наполеоне було вже 50 км...ню ??? Еслі далеє би гнали не менше соткі намотали би...

.....Організатори молчат...НІЗАЧОТ :)

2 ДіФото я лутше на твой квест подтянусь. ТО4КА.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін...ну просто аж розпирає, то лі адні пабедітелі телешоу "как стать міліонером" ілі адні генії :)

Прімер с останофкой дізельной - бралі падсказку ? падалі на хвост ? Самі допьотрали ? (ми в діспечерской узнавалі место)....

Мне лічно глубоко поф, сваю порцию адреаліна я палучіл, но

Перший "-" - затянутость

Другій "-" - молокозаводко

Третій "-" - Більшість місць де може (Лазіть в дом екстрім - но бред, -приклад) бути КП з місцем самого КП не очень збігається.

.....А чо паносіть нуна...щоб некст каманда яка буде готувати квест не облажалась....

.......А по Кілометражу...ми на 2 круге с 2 падсказкамі стопорнулісь на Наполеоне було вже 50 км...ню ??? Еслі далеє би гнали не менше соткі намотали би...

.....Організатори молчат...НІЗАЧОТ :)

2 ДіФото я лутше на твой квест подтянусь. ТО4КА.

Але ти і не ввічливий.....

Ще так попоносиш і "некст команди, яка організовуватиме квест" взагалі не буде. Конструктівніше.... Молокозавод - це да. А все інше - сумнівно.

PS. Останоффку допьотрали самі.... Весь маршрут получився 65 км (не знаю як ви так їздили).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers, думаю, никто из нашей команды не считает себя гением. Плюс мы далеко не "победители телешоу". Но я в упор не вижу, почему так много негатива :)

Возьмём, например, "билетик-остановку". Ниже - ход рассуждений:

ticket.gif

"Привокзальна, 1" - самый явный вариант, но как-то слишком просто. Рассматриваем следующий...

От "ст.Луцк" до "Зона 1".

Зона - это не только Маневичи :) Вообще на Ж/Д так обозначается тарифная зона - для дизелей/электричек (сколько-то километров от станции отправления, которые можно проехать по этому билету, на которые идёт единая цена, т.е. это может быть 2-3 остановки).

"Ковельський напрямок" - это явное указание, в какую сторону ехать. В Ковель поезда, дизеля и электрички идут через Киверцы, а не через Гнидаву-Несвич.

Дальше: Зона 1 (70 копеек) - это самые ближайшие к Луцку станции, т.е. "Промислова", "Дачне", "Жабка", "Ківерці". Зона 1 вряд ли действует до Киверец и Жабки (слишком малая сумма за проезд), максимум до Дачного. Отсюда логично предположить, что ехать надо в Прилуцкое, на "Промислову" - и если КП не там, то дальше.

Вот, собственно, и всё ;)

P.S. Цена билета - 85 копеек, если с НДС :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше,всім дякую за участь,за проявлену силу волі та поблажливе ставлення до організаторів!!!По-друге ,хочу привітати переможців,всіх тих хто пройшов всю дистанцію і навіть тих хто подолав лише одне коло-це вже варте поваги!!!! І по-третє,хочу подякувати .як за хороші відгуки так і за критику!!!!Як організатор ставлю собі тверде 4 за організацію квесту(по 5-ти бальній шкалі)))))можна провести квест краще але провівши квест разів 5,набравшись досвіду,за умови нормального фінансування,а не вкладення своїх грошей і за умови великого організаційного комітету з суддями і контролерами на кп,хто не згідний,скажу просто : спробуйте провести краще,я прийму участь!!!!!!!)))Згідний з усією критикою,що лунала в сторону організації,так були промашки , із очисними спорудами насамперед,та прорахувати всі моменти та форс-мажори в такій грі ,як квест надзвичайно важко,майже неможливо,можна знизити до мінімуму ,звичайно ж за умови досвіду!!!На рахунок загадок,тут всім не догодиш,спробуйте скласти загадку ,і не надто важку,і не легку. і для всіх зрозумілу,важка означає тупа,легка,ще більш тупіша,і причому ступінь легкості та важкості для всіх різний,хтось не знає де був Комсомолець,хтось не знає жарт про Наполеона;комусь подобається те щоб дістати завдання треба щось зробити для цього,а хтось сприймає екскурсію в трубу,як образу(це зовсім не означало ідіть нах))))...кого це стосується зрозуміє)))),добре хоч технічні етапи всім сподобались чи є такі що ні?)))))І про поетизацію загадок,відповідь для цінителів поезії,ці загадки писались не для конкурсу поетів,а для оригінальності подачі загадки,створення відмінного від інших лиця квесту.знову ж кажу ,хто може краще.покажіть своє вміння!!!!З радістю прийму участь!!!!))) І фразу на рахунок "наводок"............образлива,навіть не хочеться коментувати(((!!!!!Якщо хтось вклавши 5грн. і їхав тільки за призом ,мені вас жаль!(((Грошові призи отримали 6 команд(правда 6 дістались зібрані копійки)))),а зібраних грошей вистачило тільки на половину призового фонду,так що не треба про "наводки" будь-ласка,образливо!!!(((

Тому вважаю,що загалом.як для першого разу все вийшло добре ТВЕРДЕ добре!)))))

І ,як я тепер розумію попередніх організаторів!!!)))Вибачте,якщо я вам говорив щось погане!!))))))))))))))))))

1. Вітаю команду "Фаворит" - ви дійсно сильні !!!!Ті льки Діма не будь Патрайом,я тебе прошу!!!!)))

2.Команда "Друїди "-молодці!!!Відчувається досвід проведення квестів Юрою,розумієш що як робиться,і як мислить організатор!!!)))

3.Команда "Степ"-тихо ,спокійно,без паніки і метушні!!!!Супер!)))

4."Збірна команда кладокомбінату"-BEST,вкінці квесту я почав за вас вболівати))),жаль що вам так не пофортунило(((,ви були достойні першого місця!!!!)))

5."Вортекс"-ну,я вами захоплююсь!!!Дійсно достойний результат,я вас недооцінював!!!)))))Сісти вперше за стільки років на веловипед,і проїхати 70 км по нічному місту важко навіть лосвідченому велосипедисту!!!)))Юра,тобі теж велике ДЯКУЮ,за участь,приїзджай ще,надіюсь тобі сподобалось!!!))))

6."Луцькі райдери"-без вас було б погано)))),ледь не порвав живіт зі сміху)))))),"ким хоче бути піонер? Вожатим!!!" - фраза ночі!!!!!))))))

Супер,плюс стільки проїхати на непристосованому до такого велосипеді треба бути справжнім "залепком"!!!)))))Гарна команда!!!!!

7."Юля Тимошенко" - чесно,думав ви мене поб"єте))))!!!!Напевно,все місто прочесали!!!)))

8."Хранителі"-дарма ображаєтесь,наступного разу обов"язково виграєте!!!!)))

9."Три товстуни"-вибачайте квест був зроблений трошки не під вас!!!)))Чув,як ви розгадуєте,бев вражений,розклали все по поличках.відгадали поїхали!Мегамозг!!!)))

10."Тверді соски"- Мартенз,чекав від тебе більшого,та всеодно ви супер!!!)))

11."Вовки"- таким людям треба давати призи тільки за те що вони приймають участь"За мужність"!!!))))Дійсно сильні!!!!)))

12."Крошу"-в вас все ще попереду!!!Головне щоб сподобалось!!!Дерзайте!!!!))

Ще раз дякую всім за участь!!!Буду чекати ваших квестів!!!

P.S.Результати будуть,трішки пізніше + бонус (фото))))!!!

P.P.S.Читайте в газеті "Сім"я і дім" статтю про квест(обіцяли в цей четверг)!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін...ну просто аж розпирає, то лі адні пабедітелі телешоу "как стать міліонером" ілі адні генії :D

Прімер с останофкой дізельной - бралі падсказку ? падалі на хвост ? Самі допьотрали ? (ми в діспечерской узнавалі место)....

Мне лічно глубоко поф, сваю порцию адреаліна я палучіл, но

Перший "-" - затянутость

Другій "-" - молокозаводко

Третій "-" - Більшість місць де може (Лазіть в дом екстрім - но бред, -приклад) бути КП з місцем самого КП не очень збігається.

.....А чо паносіть нуна...щоб некст каманда яка буде готувати квест не облажалась....

.......А по Кілометражу...ми на 2 круге с 2 падсказкамі стопорнулісь на Наполеоне було вже 50 км...ню ??? Еслі далеє би гнали не менше соткі намотали би...

.....Організатори молчат...НІЗАЧОТ :)

2 ДіФото я лутше на твой квест подтянусь. ТО4КА.

Дарма "поносишь" ,я адекватна людина, і сприймаю обгрунтовану критику,а от "поносить " не треба,як мінімум не культурно!!!

Подумай над цим!!!!!

І буд" "некст" командою,проведи свій квест ,з радістю приймем участь!!!

Та й посміхнись :D олімпійський принцип ніколи не втрачав своєї суті!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квест низачьотный! водки на старте не давали, я ваще замерз, пока валялся то на траве, то на лавке! и не выспался!

ЗЫ арганизатары - мегажирный плюсадин вам! плачу и рыдаю, что долбаное колено не дало поучаствовать :*(

Почерпнул массу полезного креатива!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квест низачьотный! водки на старте не давали, я ваще замерз, пока валялся то на траве, то на лавке! и не выспался!

ЗЫ арганизатары - мегажирный плюсадин вам! плачу и рыдаю, что долбаное колено не дало поучаствовать :*(

Почерпнул массу полезного креатива!

Ну,вибач,горілки не було,але було пиво!!!І згадай чия добра рука накрила тебе пледом,щоб ти не замерз!!!) :rolleyes:

Жаль що ти не приймав участь!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катались сегодня вечером с малым по парку, искали непройденные КП :)

№2 и №3 нашли, в поисках №1 продирались сквозь заросли и кучи испражнений, чуть не нырнули в канал, но так и не смогли найти. Выбрали "звонок другу" и узнали, что карта была прямо на мосту. Не удивительно, что её не оказалось... Скиньте скан, если есть ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zibers!!! Все що я хотів до цього сказати, сказали вже інші організатори квесту!

Я, як не самий активний організатор квесту, був би радий в ньому прийняти участь. І після фінішного "негативу" був би готовий висказати своє ДЯКУЮ. Внятну критику я ще готовий прийняти, але "бред обкуреного тіпа" я і чути не хочу.

Як тобі вже сказали: "Велкам" :) в наступні організатори! Тільки травою запасись!

А ще одна порада: "паносіть" ти міг би і на "очисній" станції - не так би ваняло!

Особисто я був безмежно радий бути організатором! І 3 літри пива прийшлись в самий раз! Ніч! Холод! Очікування команд!

Хоч би як там не було, але, від мене особисто, ВСІМ дякую за участь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катались сегодня вечером с малым по парку, искали непройденные КП ;)

№2 и №3 нашли, в поисках №1 продирались сквозь заросли и кучи испражнений, чуть не нырнули в канал, но так и не смогли найти. Выбрали "звонок другу" и узнали, что карта была прямо на мосту. Не удивительно, что её не оказалось... Скиньте скан, если есть :)

можемо карту дати!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду благодарен :)

А ещё было бы неплохо заиметь задания в электронном виде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Кстати, о карте парка. Очень даже хотелось бы иметь такую в цельном виде, желательно - без отметок КП :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок карти без проблем,можу дати!!!А завдання зараз на іншому компі можу вислати завтра,або по бажанню виставити на форумі,правда трохи місця займе!!!???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протокол результатів екстримально-пригодницького квесту "В пошуках скарбів або погоня за адреналіном!"

старт о 22.45

ф(коп) ф1 ф2 ф3 результат результат+штрафи

1.Фаворит 23.02 0.51 2.09 4.13 5.28 6.08

Петрочук Діма

Волинець Ярик

Гошко Вова

2.Друїди 22.51 1.00 2.40 4.18 5.33 5.42

Моклиця Юра

Тюлінський Тарас

Бутейко Юра

3.Степ 22.51 1.01 2.54 4.52 6.07 6.27

Падалко Ігор

Оксенюк Богдан

Ковальчук Віктор

4.Збірна команда 23.01 0.44 2.54 4.36 5.51 5.51

кладокомбінату

Толкаченко Таня

Фомов Рома

Фомов Тімур

Козань Саша

5.Вортекс 23.10 1.07 3.57 4.13 6.50 7.25

Новосад Вася

Бензель Юра

Школа Сергій

6.Луцькі райдери 23.05 1.12 3.56 5.42 6.57 7.32

Літр

Ден

Стелз

Зефір

Вова

7.Юля Тимошенко 23.06 2.21 4.49 5.54 7.09 7.44

Тимощук В.В.

Милько А.В.

Гредасова М.Г.

Тарас

і його брат))) (так капітан заявив)))!

8.Хранителі 23.04 1.59 4.42 6.02 7.17 7.52

Булигін Діма

Волков Костя

Мясніков Юра

Гурська Настя

9.Три товстуни 23.14 1.03 4.03 6.01 7.16 8.27

Мельник

Олійник Роман

Мінасов Сергій

Доманський Ігор

10.Тверді соски 23.15 2.18 5.16 - - -

Мартинюк О.

Леуш Н.

Захарчук І.

Грушевінчук П.

Касьян П.

11.Вовки 23.29 1.20 - - - -

Войтович Іра

Войтович Василь

Бондарук Макс

12.Крошу 23.20 2.24 - - - -

Коваленко Віктор

Кульпінов Славік

Голубицький Вова

Бутурович

Олійник Ліля

Примітка:перші три команди розташовані по порядку знаходження кладу,решта по фінішу 3 кола + штрафи!!!

мля,всі пробіли зникли!!!Надіюсь ви розберетесь!!!!(((((((((((((((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так быстрее разберутся :)

Q6.gif

Кстати, было бы ещё неплохо указать, в какой последовательности команды шли по маршруту (кругам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ООоооо!!!Супер!!Дякую за допомогу!!!Я з цим набором не дуже!))))

Дуже хотів це вказати для порівняння хто як йшов,та відмічав круги в карточках а про протокол не подумав,тому не знаю де в кого який круг,на жаль!!((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может, представители команд отпишутся? :)

Заодно и урок для следующих Квестов - про статистику забывать не надо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может, представители команд отпишутся? :)

Заодно и урок для следующих Квестов - про статистику забывать не надо :)

Я ж казав щоб класно провести,треба досвід!!!!І суддівську колегію хоча б з секретарем та помічниками 2 тільки на старті-фініші,а то на 2 телефони відповідай,команди приймай,записуй результати,перевіряй карточки,фото,видавай завдання,а ще повна голова думок,як там те і се-важко справитись,ще й без досвіду,коли все що робиш нове для тебе.плюс все робиться за ідею і власні кошти.а потім ще й винним залишишся.що намагався зробити якнайкраще,хто коли небуь щось робив.той не кричить фу!!!Я визнаю були проколи,та це відсутність досвіду!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некст квест за мной ? :) Заїбца...улибнуло, спасібо за доверіє, хто протів ?. Допишу атвет по утру на "панос" на мі..а то чот в лом сібе ум перед сном напрягать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Некст квест за мной ? :) Заїбца...улибнуло, спасібо за доверіє, хто протів ?. Допишу атвет по утру на "панос" на мі..а то чот в лом сібе ум перед сном напрягать.

Обов"язково проведи,всі будемо раді прийняти участь,якщо нас допустиш))),маєш добре підготуватись,адже тобі треба перевершити всіх :) ,

та тобі має бути легше,ти маєш на кого рівнятися,та й помилки попередників врахуй,таких тобі допускати просто неможливо,адже твій квест має бути найкращим!!! :blink:

А ми будемо тільки раді прийняти участь в гарно організованому квесті!!!Чекаємо з нетерпінням!!!!А то і задовгий ,і молокозавод.і квиток не туди :D ,і за загадками треба ще кудись лізти.я вже мовчу про технічні етапи.напевно вже хотів повісити нас на тих мотузках-жах суцільний ,а не квест!!! :D Покажи,як треба!!!! :D

P.S.І навіщо вже той "атвет по утру",починай готуватись!!!! :D Ми перші твої учасники!!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все!

Квест засчитан, организаторы постарались на славу, выложились на 100%! Было чётко видно командную работу организаторов + профессионализм.

Чувствую себя ущербно по сравнению с ними: жалел вас, байкеров. А эти не побоялись и в г@внище послать, и по веревкам запустить, и все это на грани либо "зафукают" либо "вау, как офигенно!"

Одним словом - молодцы!

ЗЫ возьмите себе пирожок с полочки ;)

ЗЗЫ нездоровую полемику больше не ведем, топег клозед ибо всем понравилось, а это - самое главное!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...