Перейти до змісту

№006 || Екстримально-пригодницький велоквест “В пошуках скарбів або погоня за адреналіном»


tim

Рекомендовані повідомлення

Для полегшення роботи організаторів,хочемо зробити попередню реєстрацію на форумі!!!

Прохання до команд ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ хто планує прийняти участь у велоквесті!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні організатори! Скажіть будь ласка, в якій формі робити попередню реєстрацію. Себто які потрібно вказати дані про команду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні організатори! Скажіть будь ласка, в якій формі робити попередню реєстрацію. Себто які потрібно вказати дані про команду?

Просто напишіть МИ БУДЕМО , та назву команди !!!

Ця рєєстрація умовна,просто дась нам приблизну інформацію на яку кількість команд розраховувати!!!!

Бо я так бачу нікого не буде?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будет много, больше 10 команд точно. это я вам как прошлых квестов организатор говорю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будет много, больше 10 команд точно. это я вам как прошлых квестов организатор говорю.

Розраховуєм на 20 команд!!!! Якщо стільки буде і всі одночасно виЇдуть з масового старту - місто буде в ШОЦІ!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу бачити тут остаточне рішення по шоломам.

- Шоломи є обов'язковими для всіх і НІХТО не буде допущений без шолома.

або

- Шолом дуже рекомендується, але повністю на совісті і відповідальності учасників (як на попередніх квестах).

А то буде дуже неприємно, якщо зараз, наприклад, дехто відсіється через те, що не має шолома, а потім виявиться, що на старт допустять учасників і без них.

Сподіваюсь на швидку відповідь, бо треба команду збирати :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

Коллега специально по такому случаю поехал на ВелоЗону покупать шлем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В правилах написано

Обов’язкове
, тому 2 члена моєї команди вже закупились шоломами (що, безпосередньо, є правильно).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко не вийшло відповісти. Займаємось підготовкою.

Шолом рекомендується. Без нього учасники будуть допускатися до гри!

Все! Всі питання на місці старту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ааа 1 нах по утру :)

квест зачотний. із мінусов- ДеЖАВю :) молокозаводко :angry: КП ну нікуда не годітца. Да і круг етот

Старий дом, "молокозавод" - труби :(, астановка з білетіком....оч подорвал харізму...да лан...више..КВЕСТ УДАЛСА, правда з несколькімі мінусамі ;)

Снялісь "Команда Крошу" на конце 2 круга, Наполеон сразіл наш соний моск...., а перед нім і "камсамолец", ну понту что знаеш где, а Кп ну не відать ? Так что протусовалісь около костріка в парку, пакушалі, і я вот только пріпетлял, іщо в перчатках і терміке...душ і сон. ... патом добавлю...

Спасібо Девушке Маше - на нациской шльомко, поржал когда расвело с сібя, + Вовчику за завтиканий рюкзак падняло настроеніе колбаска, піво, крабовие палочкі, сок/піво, хлеб, консервко - і всьо что можні било падогреть на огне :).. уєхал с чуством - Квест - для матрософ ura.gif, утро для папірософ....хорошоя ночка, інтрігуюча...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба тут про завдання. Все було чьотко. На рахунок очісної станції - згоден. Було, певно, саме складне завдання. Ми знали, що десь на вишкові, а де саме - не вкурсі. Запитали в таксистів - ті сказали неправильно. Знайшли тільки завдяки тому, що попередню команду запасли, як вони звідки виїжджали (хоч вони і поморозились :D). Всі інші питання були абсолютно адекватними. + виправдали назву квесту "технічні" завдання. Нечасто вдається повісіти над Стирьом на мотузках (за це окремий респект).

Ще сподобалось, що самі підказки були у важко доступних місцях. Минулі організатори нас відверто жалкували. То на стелю приколють, що мусиш з ровера стрибати, то в трубу засунуть (вузьку і брудну, між іншим), а то й на памятник запруть.

Єдине, що можу додати - трішкі розпливчасте вийшло з хрестом на фініші. Склали його з палок на траві, і куди він дівся - ніхто не знає. Ми зразу відштовхувались від млина - це єдиний статичний хрест в тому місці. Рахували від нього 40 кроків і шукали. А так вийшло, що хрест в іншому місці, а де саме - х його з. Хоча це не завадило команді переможиці скарб таки знайти. :friday:

Коротше - організаторам мегареспект і уважуха. Так тримать. Квест вийшов на 100%. Накатали 63 км, 5 годин ігрового часу, спалили массу калорій і отримали купу позитиву.

P.S. Зараз спробую розплющити очі і на бордовку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в обиду предыдущим квестам, этот профессионально сотряпан.

Молодцы.

Нет слов.

Ночь пролетела на одном дыхании. Как один час. Претензий у нашей команды к Адреналину нет. А за технические задания так, вообще, отдельная благодарность. И каково им было высидеть ночь на тех мостах!

А лично мне помешала нормально выступить ток моя невнимательность, рассредоточенность, ввиду мож и объективных обстоятельств ;) .

Спасибо большое.

ЗЫ: А "крест"-то мы первые нашли :) и победителей на него вывели. Эт факт нас вполне может утешить. Шли ж неплохо :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест получився суперовий. Навіть якщо в нашій команді були кілька фраз про недоліки з завданнями,то подумавши добре ми дійшли до висновку що самі тупили, а не завдання були криві... Я брав участь раніше лише в автоквестах - це ніяк не рівняється... В автоквесті знайшов підказку, відгадав, й дуєш на інше місце... Ніякої різноманітності... А даний квест... Що тіко не було: й з велосипеда вверх стрибали, й Біо на пам"ятник закидали, й за ноги мене Дейв з труби витягував, й по розвалинах по тих скляках битих лазили.... Найбільший респект організаторам за 33 копійки! Дуууже сподобалося... Хоча єдиний мінус таки був.... Було в нас кілька випадків, що або ми прямо за якоюсь командою йдем по кругу, або хтось йде одразу за нами. Й чесно кажучи було трошки обідно, коли ти потратив 15 хвилин на знаходження КП, фоткаєшся біля нього, а тут інша команда на фотоспалах прилетіла, не затративши часу на пошуки... Але це все дрібниці.... Головне - КВЕСТ ДІЙСНО СУПЕРОВИЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квест :) , жжаль, що ми зійшли((((((, зато побачили чудовий схід сонця в тумані над стиром

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доповню враження інших учасників своєї команди.

Вперше брав участь у велоквесті. На початку бажання було лише одне - дійти до фінішу. Все-таки, ніч, чуть брак підготовки, втома після с/г робіт і т.і. Коли розпочався квест - все забулось, залишились тільки завдання і нічний Луцьк.

Технічні завдання - до останнього моменту було не відомо, що ж це таке буде. Страшенно цікаво, але мало. Хоча воно і зрозуміло. Це ж перша спроба впровадити такі елементи в квест. Надіюсь, далі буде більше. (в уяві одразу постає картинка: велосипедист з мотком мотузки через плече під'їжджає до якоїсь перешкоди, закидає кішкою мотузку, чіпляє велосипед на спину, вилазить нагору і їде далі ;) ).

Те, що маршрути складені були послідовно, робило проходження квесту дещо простішим. Проїхавши 2 КП можна було приблизно орієнтуватись, куди їхати далі.

Враховуючи те, що в Луцьку проживаю відносно не довго, ніколи в житті не здогадався б, де знаходився кінотеатр "Комсомолець". Як показує практика, навіть ті, хто живе тут від народження, не всі про це знають.

Ще б ніколи не поліз на пам'ятник, якби підказка не була настільки явною... Мабуть, у людей, які біля нього відпочивають, є традиція - розбивати порожні пляшки об пам'ятник - зверху досить багато битого скла.

А взагалі, розміщення підказок достойне поваги. Так і треба. Просто підійти і взяти - не так цікаво.

Ну і на завершення, велике товсте ДЯКУЮ організаторам. Чекаємо наступного квесту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоко времені а результатоф нет. Нізачот!

2 ВІО - не суді по 1 квесту про остальних...слішком затянут, малакозаводко + наверняк були наводкі...лічно мне поф...я каталсо в сває удовольствіє...НО єслі на попередніх квестах майже всі каманди доходили до кінця, і розрив по результату був 2-10 хв... то тут ваще неізвесно.

Тех. завдання - зачот, квест зачот, "-" були...хватіт хваліть, гаваріте правду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уф! Порвали! М-м-мега жесть!

Эпиграф: "А кто из вас мечтал провести полтора часа ночью на дерьмостанции?"

33 копейки - гениальная идея! Когда ещё попристаёшь к людям в 11 вечера с дурацкой просьбой "Да-айте копеечку" :)

Реакция была разной: от "Я вот не понял, а кто снимает скрытой камерой?" до "А можно с вами сфотографироваться?" (в полной велоэкипировке) :)

Сальто Мортале

"Дом с привидениями и убийцей" - улыбнуло. Давно хотел там полазить, всё не было повода...

Зловещий "маячок" на батарейках - вот интересно, он ещё там светится?

"Очистительные сооружения" - неоднозначное впечатление. Не смогли дать конкретный ответ, куда нужно ехать, хотя мы и просили прямую подсказку. "Это не там, ищите" - не очень вдохновляло на поиски. Хотя я и знал про это место на Вышкове, но мы почему-то ломанулись на "истинную" Дерьмостанцию, с резервуарами для всплывания отходов жизнедеятельности. Кто не был там - рекомендую, очень познавательно. "Бассейны" (штук шесть) глубиной метров до десяти и шириной под 25, заполненные ИМ - это что-то! А запах!.. :)

Ну а конкретно пять труб - организаторы туда залазили или просто закинули задания? ;)

"Билет в тарифную зону номер раз" - как по мне, гениально придумано. Респект!

Почувствовал себя Летучим Мышом, когда с байка взлетал под потолок за бумажкой...

"ПУМ и ГУСВО" - полторы секунды на то, чтобы схватить байки и помчаться на Шопена и уже на педалях через 30 секунд понять, что скрывается под буквой С (ВО понятно сразу, ГУ - логически додумано к ВО)...

Канатоходцы, наверное, немного разочаровывались, что карта была не на дереве...

Хомо Сапиенс

"Комсомолец" - возможно и трудное задание для тех, кто не знаком с историей кинотеатров Луцка. Надо было в команды набирать "старожилов" или читать исторические очерки - ведь и на прошлых Квестах были подобные загадки ;)

"Неправильная раскладка" - да уж, не будь коммуникатора, пришлось бы ночью искать клавиатуру.

В газораздатке можно было случайно перекрыть "голубое топливо" половине района, вентиль довольно легко крутился...

"Психушка" - немного туманно сформулировано, но догадаться можно.

Небольшое разочарование от того, что задание было спрятано не на крыше остановки...

"Самая большая карта города" - классно!

Листок, приклеенный на нужном месте карты - очень оригинально!

"Памятник" - второе КП, где пожалели, что не брали с собой стремянку :)

"Два засранца с тарзанкой" - эх, хорошо же покачаться над Стырём, пытаясь схватить карту. Форт Буаярд, блин :)

Эверест

"Зелёный забор" и 138-й столбик - ааааааа, столбик и точно оказался 138-м. Залезть в здание через окно, чтобы выйти через дверь, потом карабкаться на 2.5 метра вверх, чтобы снова выти в двери, загадки, которые не несли смысловой нагрузки... н-дааа, жёстко. Мини-квест, так сказать ;)

"Жёлтый солдат" - пришелец из Львова. Спрятался в кустах, в засаде типа...

Конверт с обратным адресом - удачная находка!

"Почта на ГПЗ" - да её и днём с огнём не найдёшь в том микрорайоне :)

Разве что ты там местный... Карта, которой у нас не было, действительно рулит в таких случаях.

"Переправа" с моста на берег в стиле "спецназ" - весело, но быстро, хотелось бы ещё...

Что было в парке - может, кто допишет. Нам уже не было смысла туда ехать, всё выкопали до нас...

"+++" - оригинально спрятаны задания (трубы, газораздатка, потолок станции, карта); неплохой километраж (мы намотали 75 км); выезд за пределы города (скоростные участки для улучшения или ухудшения результата); удачные идеи (копейки, клавиатура, билетик, конверт)

"- - -" - не совсем "поэтические" стихи (гы!); хоть под конец и устали, но всё равно - МАЛО!!! Первый раз на часы глянули в четыре часа утра - и прозрели, казалось, что мы катаем не больше двух...

Организаторы постарались, адреналин пёр изо всех дыр :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Квест супер. Дійсно високий рівень організації. Після квесту я проникся повагою до адреналінів не лише як до спортсменів, а й як до організаторів :)

Все було як за годинником. Приємно брати участь в подібних змаганнях.

Дуже сподобались завдання і складність діставання підказок на деяких КП. За техніку окремий респект.

Щодо того, що команди знаходять КП завдяки іншим командам.... Так завжди було, є і буде. Комусь везе, комусь - ні. Це змагання. Від цього не застрахований ніхто. Судіть самі, ми ідемо по стрілочках, іти нам ще багато поворотів і раптом бачимо, що на одному місці товчеться команда, яка рухалась перед нами. Моя реакція: звичайно я піду далі по стрілочках :) . З іншого боку, можна задати запитання команді, яка "спалилась". Навіщо було маячити кілька хвилин на одномі місці і світити на всі боки своїми крутими галогенками? Або коли команда падає на хвіст - можна прискоритись, можна поїхати спеціально не туди, щоб збити з пантелику, можна зупинитись на 2 хвилини і побачити що буде далі. Це гра.... от і грайте.

Ми, коли виходили з повороту на КП "Очисні споруди" повимикали фари і пішки повільно "випоззали" з-за забору. Коли побачили, що нікого немає, швиденько посідали на байки і погнали далі.

З того, що не сподобалось - КП "Молокозавод". :) Але......

Я не буду такий категоричний у своїй критиці. Кажу не як автор двох "молокозаводів", а як "жертва" кількох інших. От скажіть, що заважає команді зателефонувати до організаторів і запитати, де знаходиться КП? Вони скажуть. Можете після фінішу посперечатись щодо доцільності ставити штраф тощо. Ми, наприклад, приїхали на справжні Очисні споруди. Хвилин 5 пошукали і подзвонили суддям. Сказали: "ми на очисних спорудах, правильно?" Нам відповіли "правильно" (бо це ж і була правда). Потім ми запитали: "то скажіть де лежить підказка". От після того ми і взнали, що це трохи не там. Але ж орги сказали на старті, що якщо ви розгадали правильно місце, то дізнатись про точне місцезнаходження підказки ви можете за якихось 5 хвилин штрафу. З 2-ма зайвими кілометрами це не така вже й велика ціна "молокозавода". Не треба просто друшляти.

Не содобався клад. Ідея гарна, але зі знаком як на мене вийшло трохи невдало, треба, щоб було щось більш конкретніше, аніж просто палки. ..... а може тому, що 40 метрів - це забагато. По суті вийшло так, що перед фінішом по парку шарились 4 команди і майже годину шукали клад. Вже в цьому випадку стояло питання не "хто швидший" чи "хто розумніший"....а "кому більше повезе".....

А загалом, я задоволений як велике рожеве порося.

Квестам в Луцьку - бути, бо це велике щастя для всіх велосипедистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фоти хтось буде викладати?

В мене парочка фоток є...

постараюсь сьогодні викласти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоть это был мой первый квэст, заняли 6-е место - хорошо это или плохо? Наверное хорошо, у мня крышу рвало от адреналина, а на следующий день спину которая давно не испытавала такой нагрузки, а я ещё гонялся на синглспиде с 13 ростовкой рамы.....впечатлений просто море))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...