Перейти до змісту

Їзда накатом - на нейтралці чи на передачі?


sergkots

Рекомендовані повідомлення

В 09.02.2019 в 18:37, jack74 сказал:

яка прикольна тема :) раніше думав, що то зібрання теоретиків-онаністів і свідків братства "показання бортового витратоміра" :_39:

ан ні, ще є екземпляри "я купив танка, а заправляти не хочу - які мені гусениці взути?:0024:

В тебе двохлітровий движок, так? Який в тебе розхід, здивуй?

В мене фольц 1,9 і мій розхід пального мене влаштовує. 

Була невиличка дискусія, коже поділився своїми думками, досвідом чи ще чимось... просто, без нарікань на "розхід". Мені захотілось запитати думку теоретиків-онаністів і свідків братства "показання бортового витратоміра" але не все так просто-набігли екземпляри-клоуни і почали шуткувати про танки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 180
  • Створено
  • Остання відповідь
В 08.02.2019 в 15:43, Такер сказал:

хто що може сказати про росхід на при різних діаметрах коліс. у мене на пасаті 205.55.16, на цю зиму ставив 195.65.15 але, як на мене, зменшення не відчув. більші на лекосплавнихбули, а менші на залізяках.

зараз питання на Сантафе, по наклейці заявлено 16-17, а фактично стоять 18. Якщо зменшити то ррозхід дизелю зменшиться? чи ні? чи не суттєво?

На форумах джиповодів зустрічав інфу, що при збільшені діаметра колеса на дюйм витрата пального виростає до одного літра (наприклад при переході з 265/70 16 на 265/75 16).

Але це також дуже залежить від малюнку протектора.

 

В мене схоже вийшло при переході з 235/75 15 на 265/75 15 (збільшився діаметр колеса на 2 дюйми) витрата пального зросла приблизно на півтора літри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, FOX сказано:

В мене схоже вийшло при переході з 235/75 15 на 265/75 15 (збільшився діаметр колеса на 2 дюйми)

шось не то, може нова і ширша і більша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Deemon, ну якби я про те і писав

 

Цитата

при переході з 235/75 15 на 265/75 15 (збільшився діаметр колеса на 2 дюйми)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Deemon сказано:

шось не то, може нова і ширша і більша?

Про шинні калькулятори чули? Ось.

Там все написано і намальовано. І не треба гадати "може"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, калькулятор розмитнення теж "показує", а в реалі все так, як в реалі :)

@kuper11 той шинний калікулятор показує чисту теорію, не враховуючи абсолютно стану шин при експлуатації. Тобто сенсу з нього чисто теоретичний (вірніше, він гарно показує розміри тим, хто хоче замінити скати, а не розуміє отих написаних на шині співвідношень ширина/висота). Наприклад, калькулятор покаже, що вища шина буде мати "плюси-мінуси", а в реалі в людини вища шина, але стерта до стану "нижчої", та й все. А якщо згадати, ще й хто як качає ті шини (тиск в шинах), а хто й взагалі не контролює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...