Перейти до змісту

Провайдер з стабільним інтернетом 100Мб або більше.


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт! 

Цікавить мене інтернет від наших місцевих провайдерів (Хоча б 50-100мегабіт). Хто що може порадити? 

Інтернет планується проводити по вулиці Бойка 4 (зараз Євгена Сверстюка), наступний будинок за Майданом. 

Було б супер, якби можна було прокинути щось стабільне.

Чув, що тягнуть десь оптоволокно по місту, може хто знає до кого можна звернутись. 

Буду вдячний за будь яку інформацію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю київстар 50мб, дуже стабільно в обидві сторони, зараз вроді для нових користувачів 300 і оптику обіцяють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Revolver дякую.

Перевірив на сайті, нажаль можливість підключення за вказаною адресою відсутня.

Хоча поїду до них в офіс, можливо щось підкажуть детальніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Датагруп якщо є теж сміло можна підключати, маю тариф 50 мбіт, маю стабільно 55 мбіт в обидва кінці. Інет вже навіть не пам'ятаю коли в останнє зникав, може 1,5 роки тому. І то максимум на пару годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk дякую. Заїхав до них на офіс, сказали, там взагалі немає такої можливості і "ми навіть не будемо цього робити". Так що датагруп теж відпадає... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, KissDream сказано:

@SergLutsk дякую. Заїхав до них на офіс, сказали, там взагалі немає такої можливості і "ми навіть не будемо цього робити". Так що датагруп теж відпадає... 

в ДГ там точно є оптика,

і вони точно можуть давати більше 100 мбіт (якщо кінцеве обладнання відповідне)

питання в ціні,

ти ж, напевно, не готовий платити більше ніж 100 грн в місяць?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver те що в ДГ є отпика я і сам це прекрасно знаю, питання в тому, що вони не хочуть це тягнути туди куди мені треба. 

Відповідь була, що там нема і тягнути туди ми не будемо.

Я довго користувався інтернетом від airbites, але так як вони переходять до ВОЛЯ я не хочу з цим мати нічого спільного. 

З питань ціни, я ніде не писав якесь обмеження. Але ж це якось має бути в межах розумного ^_^ 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, KissDream сказано:

@Zevs_Isver те що в ДГ є отпика я і сам це прекрасно знаю, питання в тому, що вони не хочуть це тягнути туди куди мені треба. 

Відповідь була, що там нема і тягнути туди ми не будемо.

погано наполягав

 

2 хвилин тому, KissDream сказано:

З питань ціни, я ніде не писав якесь обмеження. Але ж це якось має бути в межах розумного ^_^ 

ціни для корпоративного сектору радикально інші ніж для "домашників"

треба бути готовим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі то це не приватний будинок. Але так, я розумію скільки це може коштувати. Питання хто зможе провести. 

Quote

погано наполягав

 

Ну це я думаю тема зовсім інша, як мають відноситись до потенційного клієнта :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, KissDream сказано:

Ну взагалі то це не приватний будинок. Але так, я розумію скільки це може коштувати. Питання хто зможе провести.

 

не то все,

780034, Роман, домовляєшся, привозиш пачку грошей  гарантійний лист - і вони починають копати

 

34 хвилин тому, KissDream сказано:

Ну це я думаю тема зовсім інша, як мають відноситись до потенційного клієнта :rolleyes:

ДГ вже настільки здоровий що їм пофіг

 

і є така статистика що 20% клієнтів приносять 80% прибутку,

а всі інші просто шумлять

 

все питання в сумі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...