Перейти до змісту

як обійти блокування Вк і однокласників.


lanima

Рекомендовані повідомлення

підкажіть найпростіший спосіб. яким зможуть скористатися самостійно навіть жіночки старшого віку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, lanima сказано:

підкажіть найпростіший спосіб. яким зможуть скористатися самостійно навіть жіночки старшого віку

нехай вже починають збирати 300 долларів

щоб потім шоком не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, lanima сказано:

підкажіть найпростіший спосіб. яким зможуть скористатися самостійно навіть жіночки старшого віку

переїхати в днр/москвабад 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Pavelix сказано:

VPN сервери...

ставиш розширення для браузерів... вмикаєш й заходиш куди хоч...

та варіантів багато, але ключова фраза - "для жіночки старшого віку "

 

 

p.s. і хтось же вбив жіночці в голову що "без в контатє жизні нєт" - а це вже грамотно побудована рекламна компанія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

та варіантів багато, але ключова фраза - "для жіночки старшого віку "

ну зі всіх можливих цей самий простий вроді як....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось офіційна відповідь VK (як на мене - Tor для жіночки - божезбав, найпростіше в Oпері тицьнути кнопку Turbo)

 

Як отримати доступ до ВКонтакті, якщо провайдер його заблокував?
  ВКонтакті завжди позиціонував себе поза політикою, наш сайт — це перш за все зручний майданчик для спілкування, де кожен може висловити свою точку зору незалежно від країни та національності.

Ми розуміємо, як важливо залишатися на зв'язку з рідними та близькими. Якщо Ваш провайдер з яких-небудь причин заблокував доступ до ВКонтакті, Ви можете скористатися наступними способами:
 


1. Як найпростіше обійти блокування на комп'ютері?
  Скористайтеся Opera / Яндекс Турбо або встановіть одне з розширень:  


2. А як обійти блокування на телефоні?
  Скористайтеся Opera VPN або іншим сервісом. Завантажити додатки можна за посиланнями нижче:  


3. Які є ще способи обійти блокування?

3.1. За допомогою заміни DNS-сервера
  DNS — це адресна книга інтернету, де вказано цифрову адресу кожного сайту.

Провайдери можуть блокувати доступ до сайтів на рівні свого DNS-сервера. Ви запитуєте доступ, у відповідь приходить «сайт заблокований».

Щоб обійти таке блокування, досить замінити DNS-сервера Вашого провайдера на інші — тоді сайт знайдеться і доступ до нього відновиться.

Наприклад:
8.8.8.8
8.8.4.4
 


3.2. За допомогою Tor-браузера
  Тор — це мережа спеціальних анонімних серверів, які служать проміжними вузлами. Цей браузер дозволяє обходити блокування, оскільки в такому випадку сервер не знає, звідки саме прийшов Ваш запит.

 

(с) https://vk.com/page-22884714_52979732

 

Зверніть увагу, на мові ;)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Pavelix сказано:

ну зі всіх можливих цей самий простий вроді як....

найпростіший буде Яндекс ВК_броузер

очікуйте потужну рекламу  цього броузера на Інтері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в зручності і звчиці людей... і пропагада і тд тут ні до чого геть...

чужу пропаганду так всі бачать що капець... а те зо свої тим же гімном кормлять то нічо)

 

скоро зазомбують людей до такої степені шо всьо шо руске то від лукавого буде... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До недавна я теж думав що зможу жити без такого поняття як ВК.

Але з півроку як надибав групу у ВК по своїй старенькій авто де люди викидають зч по цікавих цінах, багато технічної інфи і без неї я не можу провести вже і дня. 

Зараз в групі іде активне обговорення по переходу у ФБ, але що це міняє? Шило на мило? Не один фіг чиїм базам віддавати свою інфу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ha3aP , адепти секти "ВК - зло" не збагнуть, що соц. мережі не обмежуються лише одними фотками / музикою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ здурів із тими одноглазіками і контактами, весь інтернет забитий коментарями хом'ячків про зраду і перемогу. На finance.ua, вроді як серйозному джерелі присвяченому фінансовій сфері, і то вже третя сотня коментарів із цього приводу. Коли підвищували ціни на газ, гарячу воду, і мито на ввіз авто - стільки обурення не було. Ау, люди, вам пороблено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

переїхати в днр/москвабад 

дуже смішно.

багато хто використовує вк, як площадку для роботи. я в тому числі. мені просто плюнути на всю свою роботу за пів року?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хороший комент з ФБ

 

Natali Slabska ЯК ОБІЙТИ БЛОКУВАННЯ ВК, МАЙЛ.РУ, ОДНОКЛАСНИКІВ: 
Береш паспорт гр. України, спалюєш його, посипаєш голову попелом, і п*дуєш в РФ НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

хороший комент з ФБ

 

Natali Slabska ЯК ОБІЙТИ БЛОКУВАННЯ ВК, МАЙЛ.РУ, ОДНОКЛАСНИКІВ: 
Береш паспорт гр. України, спалюєш його, посипаєш голову попелом, і п*дуєш в РФ НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!

для особливих патріотів повторюю ще раз.

для мене вк- дуже зручна площадка для продажу. на рівні хоббі, інтернет магазин себе не окупить.

працює група кількістю в тисячу людей. приносить вигоду і мені і моїм клієнткам.зібралися однодумці, нам цікаво спілкуватися. і нам всерівно, російське те вк чи ще чиєсь. було б в україні щось схоже, сиділи би в ньому.

половина учасниць групи  старшого віку. вк- просте, як дрова. їм зручно ним користуватися.

мені неважко зробити все наново на фейсі. але це означає знову все спочатку. а найбільше мене злить, що хтось вирішив за мене, куди мені заходити а куди ні. і вже тільки через це я зроблю все, щоб таки мати можливість і далі користуватися "вк"

не зовсім вдале порівняння з тарифами. там є вибір. подорожчала маршрутка- можна великом, пішком. подорожчав газ- можна дрова, можна тепліше одягнутися. вибір є. а тут його зробили за нас. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, lanima сказано:

 

працює група кількістю в тисячу людей. приносить вигоду і мені і моїм клієнткам.зібралися однодумці, нам цікаво спілкуватися. і нам всерівно, російське те вк чи ще чиєсь. було б в україні щось схоже, сиділи би в ньому.

 

а шукали?

а якби не було ВК, що робили б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

а шукали?

а якби не було ВК, що робили б?

а якби не було б борди і фб де б ви пропаганду вели? )))

сорі за офф не стримався... ліваю... ато з вами тролями безполезно ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

створювала групи в вк, ок, фейсі, клумбі, кідстафі. в вк все вийшло. на інших ні. так що так, шукала і пробувала.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обережно - Геращенко в ефірі 112 сказав що вони тільки починають, а в еміратах існує відповідальність за обхід блокіровок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...