Перейти до змісту

Продаю старий телевізор


Рекомендовані повідомлення

Я не скористався ситуацією, ми домовились про ціну, і я готовий був заплатити обумовлену суму.  В мене відмовились брати гроші.

Цю ситуацію легко можна виправити,  скиньте сюди номер картки, і отримаєте гроші.

 

ПС. Невже ви насправді вважаєте мене шахраєм? Я матеріально не багата людина, але 50 грн для мене ніщо. Тому, навіть в думках не було зробити щось погане. Це просто якесь недорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dim@ сказано:

До речі, якщо кінескоп не посаджений, то цей телевізор на звичайному аналоговому тб по якості картинки дасть фору більшості новіших кінескопним моделям. Тай плазмам також.

Цей ні, а от я в свій час дивився "аргумент кіно" на одному з останніх і досконаліших кінескопних моделей Thomson, там да... Картинка треба сказати дуууже хороша, чітка і головне - абсолютно реалістичні кольори на відміну від сучасного амолед гавна, єдине кінескоп блікує але я дивився переважно вночі. Ті останні кінескопні телевізори, вершина кінескопної думки - їх було дуже приємно дивитись. З сучасними такого нема. Картинка нежива і неприродня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Але в нього зник один колір.

тобто мами не дарма ганяли своїх чад, щоб не грали в приставку, бо "сяде колір" ? :)

 

я цих телеків не застав, в нас вже з 94 року був sony trinitron

але в бабці звісно, трохи дивився - нічого поганого сказати не можу

якщо якесь елт уг типу ранніх голдстарів то справді може й електрон кращий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

тобто мами не дарма ганяли своїх чад, щоб не грали в приставку, бо "сяде колір" ?

на скільки  пам'ятаю, колір - "лікується" заміною транзистора на робочий )))

А "сідав" - сам кінескоп, пропадала яскравість, якраз на початку 90-х мені добре прилітало за підключення "спектрума" до теліка більше ніж на 2-3 години на день ))

Але, коли вперше зміг самостійно відремонтувати телевізор, обмеження зняли... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читаю і офігєваю. Про що ви чешете ? Які живі кольори, кращі за сучасні елсідішні ? Про якісь страшні плазми. Ви давно в магазані електроніки були ? Чи нормальних телевізорів не бачили ? Люба нормальна середньостатистична *сонька* навіть рядом не валялась з тим старим лайном по якості зображення. Після *славутичів* і *електронів* звичайно то вже були гіганти технічної мислі, але порівнювати з сучасними телевізорами ( не найнижчої цінової групи), як на мене, якось дико

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

пікселі народ, пікселі....

ага, скільки їх не зменшуй організм все рівно відчуває обман )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On ‎24‎.‎06‎.‎2017 at 21:10, MANJAK11 сказано:

читаю і офігєваю. Про що ви чешете ? Які живі кольори, кращі за сучасні елсідішні ? Про якісь страшні плазми. Ви давно в магазані електроніки були ? Чи нормальних телевізорів не бачили ? Люба нормальна середньостатистична *сонька* навіть рядом не валялась з тим старим лайном по якості зображення. Після *славутичів* і *електронів* звичайно то вже були гіганти технічної мислі, але порівнювати з сучасними телевізорами ( не найнижчої цінової групи), як на мене, якось дико

В приватбанку на червоного хреста висить справжня олдскульна плазма лахматих часів (напевно початок 00х) - звернув увагу що на зображення мені дивитись приємно, і такий телевізор собі в принципі, би взяв

 

А в магазинах електронікі був, нічого не подобається. Але це такі нюанси що... Хтось запарюється з десятками різних приправ і нюанси аромату відрізняє, а хтось кашу навертає і йому добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плазмові телевізори Піонер а потім вже Панасонік були самими як на мене якісними щодо зображення. Чудові кольори і справжній чорний колір, чого немає і в помині в ЛЕД телевізорах навіть самих вищих преміум серій зі всіма можливими наворотами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Vitaliy L сказано:

справжній чорний колір

 

він якісний бо пікселі не вмикалися для чорного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі знову ж повернусь до теми. Всетаки я скинув номер карти в ПП Shipshinka. Повідомлення прочитане ще 27 червня і повний ігнор :)

Все ж таки, будьте обережні з купівлею-продажем речей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

Доречі знову ж повернусь до теми. Всетаки я скинув номер карти в ПП Shipshinka. Повідомлення прочитане ще 27 червня і повний ігнор :)

Все ж таки, будьте обережні з купівлею-продажем речей

Рома, Ти на халяву позбувся сміття) Попередив,забудь і не витрачай свій час)


Ще б в мене хто забрав електронне сміття)  Все горище забите цим хламом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Dima4s сказал:

Рома, Ти на халяву позбувся сміття) Попередив,забудь і не витрачай свій час)


Ще б в мене хто забрав електронне сміття)  Все горище забите цим хламом...

 

Та я дивлюсь люди скуповують, навіть частенько рекламки бачу в транспорті. Ще десь застосовують

Доречі до нас на початку року приїжала людина з АТО, ми йому повіддавали всі старі системники і монітори, хоча вже незнали що з цим робити. А вони десь його застосовують, що мене дуже здивувало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Amor сказал:

Доречі знову ж повернусь до теми. Всетаки я скинув номер карти в ПП Shipshinka. Повідомлення прочитане ще 27 червня і повний ігнор :)

Все ж таки, будьте обережні з купівлею-продажем речей

 

 Чоловіче! Ти мене починаєш нервувати...

 

1.thumb.jpg.e7c1b842bb9762a84c0cb9a95326c6e9.jpg2.thumb.jpg.decd9aa592cb72eac1079774ee1d8ae0.jpg3.thumb.jpg.555f0ab767009c855b860cc556b9ce75.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Dima4s сказал:

Ще б в мене хто забрав електронне сміття)  Все горище забите цим хламом...

 

Можу забрати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On ‎03‎.‎07‎.‎2017 at 16:14, Vitaliy L сказано:

Плазмові телевізори Піонер а потім вже Панасонік були самими як на мене якісними щодо зображення. Чудові кольори і справжній чорний колір, чого немає і в помині в ЛЕД телевізорах навіть самих вищих преміум серій зі всіма можливими наворотами. 

Дякую за підтримку. Я звичайно знав що зараз в оффлайн магазинах неможливо купити плазму, але думав, хоча б в онлайні веселіше... Не думав що все аж так погано. Плазм взагалі нема, копнувши глибше стало ясно що десь з 2015 року їх взагалі не випускають :( Так що нове покоління навіть не зможе зрозуміти про що ми таке базікаємо, і це дуже сумно. Ще на декілька років лишається варіант брати б/в, але і їх ресурс вичерпується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останніми роками якісні плазми великих діагоналей замовляються в основному із США (нові, не б/в), там великі залишки були на складах ( маю на увазі плазми Піонер ). Єдине що питання адаптації по живленню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 7/8/2017 at 09:55, Shipshinka сказал:

 

 Чоловіче! Ти мене починаєш нервувати...

 

Я вибачаюсь, дійсно пропустив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...